Kalıcı Makyaj Yaptırmak İstiyorum

merhaba,
soruna yanıt alabildinmi bilmiyorum ama sana tavsiyem sildirme,düzeltilebilirmi bilemiyorum ama silme işlemide ten rengi boya ile yapılıyor ve bu ten rengi tek tondur.senin tenine uymayabilir.bende kalıcı makyaj uzmanıyım,kaşlarını görebilme şansım olsaydı seni yönlendirebilirim düzeltme konusunda.kaşının renginin bozulması renk karışımının bilinçsiz yapılmasından.eminim tek renk kullanılmıştır.sana şöyle söyleyim,kalıcı makyajı artık makinayı eline alan yapıyor,bu tip şeyleri mutlaka tavsiye üzerine yapmalısınız.hani biri ben yaptırdım memnunum demeli.sonuçta adı üstünde KALICI...ama moralini bozma düzeltilir eminim.profesyonel biri anlar.

Merhaba cgn2010 sana nasil ulasabilirim

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Cnm mrb ama ben kalici makyaj uzmani degilim mimarim ben kwndimde kasim icin uzman ariyorum

Bende uzun zamandır ariyorum ama bulamadım bi türlü. Bugune kadar gittiklerimde beni soguttular resmen hep cikip eve geldim işlem bitmeyen

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kızlar selaaamm :))
Yaklaşık 2 hafta önce kaş kontürü yaptıracağımı yazmıştım. Vee bugün gittim Ankara Tunalı'da 8 Mart güzellik salonunda yaptırdım 
en baştan başlayım anlatmaya:

kapıdan girer girmez, Vildan hanımın yardımcısı Derya- ki adaşım kendisi  elindeki bi tüpten kaşlarıma uyuşturucu krem sürdü (vaktim az die). Orda bi rahat 40 dk bekledim uyuşmak için. O esnada Vildan hanım kaşlarımın kalın ve güzel olduğunu, boş yere böyle bişey yapmanın gereksizliğini söyledi, ammaaaa kremi tırnağıyla şöyle bi kazıyınca boşluklarımı gördü ve ikna oldu 

böyle normal aman aman doktor muayenehanelerine benzeyen bir yer değil. gayet şık ve otantik. bekleme salonunda ufak bir dilek ağacı, gramofon, mask gibi etnik, antika ve geleneksel eşyalarla karşılaşıyorsunuz.

Vildan hanım gayet şeker bi kadın  uyuşturma için yeterli zaman geçince iç odaya geçtik, yatağa uzandım ve başladık. Önce siyah göz kalemiyle kaşlarıma şeklini verdi ve siyah kalem olduğu için irite olmamam gerektiğini, sadece şekil açısından olduğunu, kaşlarımın çok doğal bi renk olacağını ekledi. Bu arada kalemle çizdikten sonra yardımcısı Derya da iple kaşlarımı aldı ki daha rahat çalışılsın.

Ve başladı Vildan hanım o incecik uçlu iğneyle kaşlarımı doldurmaya.

Şöyle söylemeliyim ki bunca yıldır kaşlarımı bu kadar beğenmedim!  MUH - TE - ŞEM oldu!

Diğer tarafa geçtiğinde canım daha fazla yandı nedense ama dayanılmayacak bir acı değil. Ama benim acı eşiğim yüksektir, belki de bana öyle geldi.

Öğlen 12:30’ da girdiğim salondan saat 14:30’da çıktım. İnce ince ilgilendiler kaşlarımla.

Şimdi hala hafif bir acı var kaşlarımda. Bepanten sürüyorum (günde 30-40 kere sürmem gerekiyormuş), gece yatarken de daha yağlı olduğu için vazelin… ve 4 gün su değmeyecek, artık kendimi parçalayarak yıkıycam  tek kötü yanı bu heralde 

Şu anda muhteşem şekilde muhteşem renkte kaşlarım var, 10 güne kadar rengi oturacakmış tam ama hani uçup gitmese bile razıyım ben 

Kızlar bu arada gerçekten reklam yapma amaçlı yalan dolan yazmıyorum, inanın çok beğendim ben ve herkese Vildan hanımı önerebilirim.

İşimden dolayı yoğun bakamıyorum ama sorunuz olursa elimden geldiğince cevaplarım :)

Sevgiler 
selam canım Vildan hanıma gittiğini yazmışsın acaba kaşının bir fotoğrafını koyabilir misin? meraktan çatlayacağım :):KK5:

selam canım Vildan hanıma gittiğini yazmışsın acaba kaşının bir fotoğrafını koyabilir misin? meraktan çatlayacağım :):KK5:

kızlarrr

yeni gördüm mesajlarınızı yaa kusuruma bakmayınn :KK43:(

ben yaptıralı 1 yıl oldu kızlar o nedenle silindi gitti resmen kaşlarım :KK43:
hem bir şey itiraf etmek istiyorum size, bi süre sonra pişman oldum sanırım yaptırdığıma :18:

şimdilerde gürcan bilge var takılıp kaldığım, feysten falan çalışmalarını takip ediyorum çok beğeniyorum.
sanırım yaptırırsam ona yaptırırım bi daha :KK3:

arkadaşlar merhaba forumları dolaşırken gözüm yorumlara ilişti bende vakti zamanında çokça araştırma yaptığım için kalıcı makyaj yaptırmak isteyen arkadaşlara yardımcı olmak isterim.Kalıcı makyaj yaptırmayı kafama koymuştum sonunda bir isim buldum ve kendimi Ankara'ya attım.Kapıyı çaldım ve beni şeker gibi bir bayan karşıladı.Vildan hanımı görünce zaten üzerimdeki korkuyu attım.beni inanılmaz rahatlattı ve işleme geçtik.ben kalıcı kaş ve göz makyajı istiyordum.işleme başlamadan uyuşturucu bir kremle bölgeyi uyuşturdu sonra işleme geçtik. kaşlarım da neredeyse hiç acı olmadı gözlerimde çok hafif dayanılabilecek bir acı vardı nihayet özenle geçen 2 saat sonunda aynada türkan şorayı gördüğümü zannettim :) şaka bir yana gerçekten tam istediğim gibiydi.iki gün kadar şişlikler devam etti ve kaş renginin kendini bulması 1 haftayı aldı sonuç muhteşem :))) keşke bir ömür böyle kalsa işe giderken sürdüğüm tek şey rimel yıka ve çık :) neyse uzatmayayım rötuşa giderken annemi de götürdüm ve Vildan Hanım aynı özenle anneme de kaş ve göz makyajı uyguladı oda çok memnun kaldı bu hafta sonunda annemin rötuşu var biz çok memnun kaldık valla annem sanki 5-10 yaş gençleşti gençlik yıllarına döndü :) herkese tavsiye ediyorum 8 Mart Güzellik Salonu Ankara Tunalı Hilmi de Vildan Hanımı tanıyınca ne demek istediğimi zaten anlayacaksınız.

arkadaşlar merhaba forumları dolaşırken gözüm yorumlara ilişti bende vakti zamanında çokça araştırma yaptığım için kalıcı makyaj yaptırmak isteyen arkadaşlara yardımcı olmak isterim.Kalıcı makyaj yaptırmayı kafama koymuştum sonunda bir isim buldum ve kendimi Ankara'ya attım.Kapıyı çaldım ve beni şeker gibi bir bayan karşıladı.Vildan hanımı görünce zaten üzerimdeki korkuyu attım.beni inanılmaz rahatlattı ve işleme geçtik.ben kalıcı kaş ve göz makyajı istiyordum.işleme başlamadan uyuşturucu bir kremle bölgeyi uyuşturdu sonra işleme geçtik. kaşlarım da neredeyse hiç acı olmadı gözlerimde çok hafif dayanılabilecek bir acı vardı nihayet özenle geçen 2 saat sonunda aynada türkan şorayı gördüğümü zannettim :) şaka bir yana gerçekten tam istediğim gibiydi.iki gün kadar şişlikler devam etti ve kaş renginin kendini bulması 1 haftayı aldı sonuç muhteşem :))) keşke bir ömür böyle kalsa işe giderken sürdüğüm tek şey rimel yıka ve çık :) neyse uzatmayayım rötuşa giderken annemi de götürdüm ve Vildan Hanım aynı özenle anneme de kaş ve göz makyajı uyguladı oda çok memnun kaldı bu hafta sonunda annemin rötuşu var biz çok memnun kaldık valla annem sanki 5-10 yaş gençleşti gençlik yıllarına döndü :) herkese tavsiye ediyorum 8 Mart Güzellik Salonu Ankara Tunalı Hilmi de Vildan Hanımı tanıyınca ne demek istediğimi zaten anlayacaksınız.

Kalıcı makyaj için güvenebileceğiniz bir yer arıyorsanız, hiç yorulmayın, aramayın Batıkentte Betül hanım var yıllardır bu işi yapıyor, 10-12 arkadaşım yaptırdı hepsi de çok memnun, oldukça steril çalışıyor ve çok profesyonel, ismiyle ya da saloon Bianco diye araştırırsanız yaptığı makyajları da görürsünüz. Hiç düşünmeyin ucuz da aramayın biraz pahalı olabilir ama işini gerçekten iyi yapıyor.

Gözüme eyeliner kontür çektirmek istedim ve Ankara'da iyi bir yer araştırmasına başladım. Kadınlar Klubü sayesinde 8 Mart Güzellik Salonu Vildan Hanımla tanıştım. Kalıcı makyaja karar vermek gerçekten zor. Üstelik iyi yapan birine teslim olmak gerekir. Kesinlikle kalıcı makyaj yapanlara Vildan Hanımı tavsiye ederim. Tunalıhilmi'de yeri. Hem ortam çok samimi hem de kendisi. İşlem sırasında acısa da sonuç için değer. Bir de iki gün şişlik oluyor. Gerisi;rimelini sür çık işte. Bu kadar rahat.... Teşekkürler Vildan Hanım.

Bende kadınlar kulubü sayesinde Saloon Bianco ve Betül hanımla tanıştım, tavsiye eden arkadaşlarıma minnettarım, 200,300,400 gibi fiyatlara kaş yaptıran birçok arkadaşım hüsrana uğradı , ben 600tl verdim saloon Bianco da yaptırdım ama değdi kimse kontür olduğunu bile anlamıyor, mükemmel oldu resmimi de atıyorum onların sayfasından kopyaladım bana ait. Gittiğimde Antalyadan kaş yaptırmaya gelen bile vardı, bu işi yapmak isteyen varsa 5000tl gibi bir fiyata eğitimini de veriyormuş. Saloon Bianco araştırın sayfalarında ve facebookta instagramda yüzlerce yaptığı kaş, eyeliner, dudak var

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    83,1 KB · Görüntüleme: 501
Antalya'da Özel Köni polikliniğinde İlknur Hanımı tavsiye ederim çalışmalarını bizzat gidip gördüm başarılı

Teyzem eyeliner yaptırmıştı yıllardır kullanıyo çok memnun :)

Bnde çok istiyorum :) acaba diyorum eğitimini alıp kendim mi yapsam diyorum bazen. Hatta geçenlerde araştırdım Yunus Eğtim diye bir eğitim kurumu eğitimini de veriyormuş :)

Bende kadınlar kulubü sayesinde Saloon Bianco ve Betül hanımla tanıştım, tavsiye eden arkadaşlarıma minnettarım, 200,300,400 gibi fiyatlara kaş yaptıran birçok arkadaşım hüsrana uğradı , ben 600tl verdim saloon Bianco da yaptırdım ama değdi kimse kontür olduğunu bile anlamıyor, mükemmel oldu resmimi de atıyorum onların sayfasından kopyaladım bana ait. Gittiğimde Antalyadan kaş yaptırmaya gelen bile vardı, bu işi yapmak isteyen varsa 5000tl gibi bir fiyata eğitimini de veriyormuş. Saloon Bianco araştırın sayfalarında ve facebookta instagramda yüzlerce yaptığı kaş, eyeliner, dudak var
Eda hanım size çok teşekkür ederim. Sayenizde bende Bianco ile tanıştım ve hazirandaki düğünüm için gelinbaşı randevusu aldım haftaya da kaş kontürü için randevum var sonuçları paylaşırım...tekrar teşekkürler

Kaşlarımı yaptırdım arkadaşlar, paylaşacağımı söylemiştim Bianco paylaşmış alıntı yaptım, harika oldu mutlaka görün

12074714_1006523922701170_6443273198271073230_n.jpg
DD.jpg
FFFF.jpg
Ben burada yaptıracağım şimdi eskisini sildirme aşamasındayım, ama tamamen silindiğinde Bianco da yeniden yapılacak, görüşüp anlaştım, kaliteli usta birini arıyorsanız bence bi görüşün sizde

Son düzenleme:
ben geçen sene yaptrıdım Ankara'da. hem de baya ünlü bir bayana yaptırdım hatta şuan piyasanın en pahalısı diyebilirim... yine ona yaptırırmıısn deseler kesinlikle Hayırrr

X