Kalıcı Makyaj Yaptırmak İstiyorum

Kızlar selaaamm :))
Yaklaşık 2 hafta önce kaş kontürü yaptıracağımı yazmıştım. Vee bugün gittim Ankara Tunalı'da 8 Mart güzellik salonunda yaptırdım 
en baştan başlayım anlatmaya:

kapıdan girer girmez, Vildan hanımın yardımcısı Derya- ki adaşım kendisi  elindeki bi tüpten kaşlarıma uyuşturucu krem sürdü (vaktim az die). Orda bi rahat 40 dk bekledim uyuşmak için. O esnada Vildan hanım kaşlarımın kalın ve güzel olduğunu, boş yere böyle bişey yapmanın gereksizliğini söyledi, ammaaaa kremi tırnağıyla şöyle bi kazıyınca boşluklarımı gördü ve ikna oldu 

böyle normal aman aman doktor muayenehanelerine benzeyen bir yer değil. gayet şık ve otantik. bekleme salonunda ufak bir dilek ağacı, gramofon, mask gibi etnik, antika ve geleneksel eşyalarla karşılaşıyorsunuz.

Vildan hanım gayet şeker bi kadın  uyuşturma için yeterli zaman geçince iç odaya geçtik, yatağa uzandım ve başladık. Önce siyah göz kalemiyle kaşlarıma şeklini verdi ve siyah kalem olduğu için irite olmamam gerektiğini, sadece şekil açısından olduğunu, kaşlarımın çok doğal bi renk olacağını ekledi. Bu arada kalemle çizdikten sonra yardımcısı Derya da iple kaşlarımı aldı ki daha rahat çalışılsın.

Ve başladı Vildan hanım o incecik uçlu iğneyle kaşlarımı doldurmaya.

Şöyle söylemeliyim ki bunca yıldır kaşlarımı bu kadar beğenmedim!  MUH - TE - ŞEM oldu!

Diğer tarafa geçtiğinde canım daha fazla yandı nedense ama dayanılmayacak bir acı değil. Ama benim acı eşiğim yüksektir, belki de bana öyle geldi.

Öğlen 12:30’ da girdiğim salondan saat 14:30’da çıktım. İnce ince ilgilendiler kaşlarımla.

Şimdi hala hafif bir acı var kaşlarımda. Bepanten sürüyorum (günde 30-40 kere sürmem gerekiyormuş), gece yatarken de daha yağlı olduğu için vazelin… ve 4 gün su değmeyecek, artık kendimi parçalayarak yıkıycam  tek kötü yanı bu heralde 

Şu anda muhteşem şekilde muhteşem renkte kaşlarım var, 10 güne kadar rengi oturacakmış tam ama hani uçup gitmese bile razıyım ben 

Kızlar bu arada gerçekten reklam yapma amaçlı yalan dolan yazmıyorum, inanın çok beğendim ben ve herkese Vildan hanımı önerebilirim.

İşimden dolayı yoğun bakamıyorum ama sorunuz olursa elimden geldiğince cevaplarım :)

Sevgiler 

Kizlar kalici makyaj ile ilgili akliniza takilan sorulari yanitlayabilirim.izmirde yasiyorum.

Ben yazılan yorumları okudum açıkcası kafam daha çok karıştı :KK43: biraz zor bi karar sonuçta yüze yaptırıyoruz bu işlemi uzun vadede zararı olur mu,bir de bu iş de marka olmuş profesyonel kimseler varmı paylaşırsanız çok sevinirim.Ben İstanbul avrupa yakasında oturuyorum İstanbulda yönlendirebiliceğiniz kimselere ihtiyacım var.

hala araştırıyorsan İstanbulda tavsiye edebileceğim isim ERDAL BEKTAŞ.nişantaşı nda yeri,internetten adresini bulabilirsin.makyaj ve kalıcı makyajda usta bir isimdir,sadece kalıcı makyajı 15yıldır falan yapıyor.

Merhabalar kizlar ben ankaradayim 7 sene once kaslarimin arasini taratmistim tunalida biyere kaslarim cok guzel olmustu cok dogaldi kimse kasimdaki konturu anlamiyodu soyleyince bile inanmiyolardi neyse 6 yil sonra siliklesmeye baslayinca gecen yil tekrar ayni yere gittim sorunumu ne istedigimi anlattim tamam dedi islem bittiginde aynadaki ben degildim kaslarim uzayli gibi olmustu sinir krizleri gecirdim duzeltemedi 1 yil cift kasla gezdim ama yeni bi yer buldum her turlu dovmeyi siliyolar kaslarim normale dondu kampanya yapmislar tavsiye uzerine gittim ve cok memnun kaldim isteyince sildirebilecegimin garantisiinide vardiler gozumle gormesem inanmazdimmm

Kizlar oncelikle beni cift kaslarimdan kurtardilar onlari silindikten sonra yeniden kontur yaptilar simdi dolmusta otobuste cevirip kaslarimi berde aldirdigimi soruyolar bende kontur oldugunu soyluyorum kimse inanmiyor ve benim cok hosuma gidiyor valla helak olsun aldiklari para

Göz altına kök boyası ile eyeliner yaptırmak istiyorum. İstanbul'da önerebileceğiniz bir yer var mı?

Merhabalar kizlar ben ankaradayim 7 sene once kaslarimin arasini taratmistim tunalida biyere kaslarim cok guzel olmustu cok dogaldi kimse kasimdaki konturu anlamiyodu soyleyince bile inanmiyolardi neyse 6 yil sonra siliklesmeye baslayinca gecen yil tekrar ayni yere gittim sorunumu ne istedigimi anlattim tamam dedi islem bittiginde aynadaki ben degildim kaslarim uzayli gibi olmustu sinir krizleri gecirdim duzeltemedi 1 yil cift kasla gezdim ama yeni bi yer buldum her turlu dovmeyi siliyolar kaslarim normale dondu kampanya yapmislar tavsiye uzerine gittim ve cok memnun kaldim isteyince sildirebilecegimin garantisiinide vardiler gozumle gormesem inanmazdimmm

bende 1 gün önce kaşlarımı yaptırdım kaşımın biri çok güzel oldu ama diğeri sanki tek kaşımı havaya kaldırmışım gibi oldu çok canım sıkkın üstten az bişey kavisi sildirsem yetecek nolur acele cevap yaz CİLLOPGİBİ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

bende 1 gün önce kaşlarımı yaptırdım kaşımın biri çok güzel oldu ama diğeri sanki tek kaşımı havaya kaldırmışım gibi oldu çok canım sıkkın üstten az bişey kavisi sildirsem yetecek nolur acele cevap yaz CİLLOPGİBİ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kıslar istanbuldayım acil kaş konturu düşünüyorum, bilgisi olan var mı?lütfen paylaşın...

Göz altına kök boyası ile eyeliner yaptırmak istiyorum. İstanbul'da önerebileceğiniz bir yer var mı?

merhaba,bende istanbuldayım,dövme kesinlikle değil ama dediğin gibi kök boyasıyla kaş konturu ve belki eyeliner bende istiyorum canım..bilgi alabildin mi?sen yaptırdın mı? paylaşırsan çok sevinirim...çünkü bu işlerde hem hijyen hemde iyi iş çıkması çok önemli, sonuçta aylarca yüzümüzde taşıyacağız o boyaları..ha bir de aylarca diyorum ama butip kalıcı makyaj ne kadar süre gidiyor bilen var mı?ve fiyat hakkında bilgi..Acillll:)

Merhaba kızlar ankarada tunalıda 1Ay önce kalıcı dudak makyajı yaptırdım fakat dudak rengi 3gün sonra tamamen yok oldu.panik oldum ve yapan arkadaşı aradım normalmi diye resmimi çektim gönderdim bana panik yapmamamı alttan renk çıkacağını hatta çok şaşıracağımı söyledi.zaten 1ay sonra rutuj yapacağız dedi ama benim içim rahat etmemişti bunun neresine rutuj yapacaktı alttan nasıl renk çıkacaktı merak ediyordum.1ay sabırla bekledim bu süre zarfında eşimde pek rahat değildi zaten zor ikna etmiştim.1aysonra randevu aldım ve gittim ve başladık herşey güzel fakat bitti dedikten sonra aynaya baktığımda yamuk bir dudakla karşılaştım düzeltmesini istedim o kabul etmedi sana öğle geliyor dedi ben ısrar ettim ve terkrar düzeltmeye çalıştı fakat yine yapamadı aynaya baktım yine aynı bana inanmıyorsanız içerdeki bayanlara soralım dedim tamam dedi ve kızlarda benimle aynı fikirdeydi tekrar yaptı bu sefer mırıldanmaya başladı içerde çok sıra oldu falan gibi...tabi kalktığımda yine yapamıştı bıkmıştım artık acı çekmeye bende meraklı değilim fakat bu yamuk ve istemediğim dudak rengi ile yıllarca yaşamak istemiyordum.neyse çıktım salondan 3gün geçti ve ne göreyim aynı boz dudak karşımda bi değişim yok.eşimle tartışmama yanayım dalga konusu olduğumamı yanayım paramla rezil olduğumamı.tekrar aradım ve dudağımın resmini adresine gönderdim ama bir cevap alamadım.benim sorum dudak kontürü ve iç renklendirmesi yaptıran varmı?varsa sonuçlarını lütfen paylaşırmısınız istediğiniz renk tonu oldumu çok sevinirim arkadaşlar.

Son düzenleme:
Kizlar kalici makyaj ile ilgili akliniza takilan sorulari yanitlayabilirim.izmirde yasiyorum.

Merhaba size bi konu hakkında danışabilirmiyim.dudağima kalici makyaj yaptirdim 2.rutujuda yaptirdim ve dudağima uygulanan renk çok koyu olmasina ragmem 3gün icinde yok denilecek kadar silik duruma geldi sizce bu normalmi 20günd kadar alttan renk gelirmi?ve istediğim gibi olmazsa makyajimi yapan bayandan tekrar yapmasini istersem ücret vermek zorundamiyim?beni bilgilendirirseniz çok mutlu olurum.

Son düzenleme:
3 sene önce kaş kontür yaptırdım 3 gün kadar su değdirmiyosunuz kaşa ve 2.3.4. kabuklanıyor, fakat koparmamak gerekiyor nedeni ise daha kalıcı olması. bepanthol sürmenizi tavsiye etmiyorum rengi solduruyor. en sağlıklı görünümü kazanmak için vazelin sürmeyi tercih etmiştim daha yumusak iyileşmesüreci daha hızlı. tekrar yaptırmayı düşünüyorum bu ay. hijyen ve egitim çok önemli fiyat ortalaması 300 ... 500 arası ... süresi 1 ve 2 saat arasında degişiyo.

Merhaba size bi konu hakkında danışabilirmiyim.dudağima kalici makyaj yaptirdim 2.rutujuda yaptirdim ve dudağima uygulanan renk çok koyu olmasina ragmem 3gün icinde yok denilecek kadar silik duruma geldi sizce bu normalmi 20günd kadar alttan renk gelirmi?ve istediğim gibi olmazsa makyajimi yapan bayandan tekrar yapmasini istersem ücret vermek zorundamiyim?beni bilgilendirirseniz çok mutlu olurum.

Neden kimse cevap vermiyor:KK43:

3 sene önce kaş kontür yaptırdım 3 gün kadar su değdirmiyosunuz kaşa ve 2.3.4. kabuklanıyor, fakat koparmamak gerekiyor nedeni ise daha kalıcı olması. bepanthol sürmenizi tavsiye etmiyorum rengi solduruyor. en sağlıklı görünümü kazanmak için vazelin sürmeyi tercih etmiştim daha yumusak iyileşmesüreci daha hızlı. tekrar yaptırmayı düşünüyorum bu ay. hijyen ve egitim çok önemli fiyat ortalaması 300 ... 500 arası ... süresi 1 ve 2 saat arasında degişiyo.

Evet kabuklanma oldu fakat koparmadim tek sorun işe yaramamiş olmasi.hala soluk dudaklarim renktem eser yok:KK43:

Ocak ayı içerisinde 8 mart güzellik salonunda Vildan hanım tarafından kalıcı makyaj uygulamalarından kaş kontörü yengeme yaptırdık.Kendisinin yaptığı titiz ve güzel çalışma için teşekkür ediyoruz.Ankara'da bu uygulamayı yaptırmak isteyen arkadaşlara
tavsiye ediyoruz.Mutlaka 8 Mart Güzellik salonuna uğrayın bayanlar.

Son düzenleme:
merhaba
ben kalıcı makyaj yapıyorum,fiyatlar hakkında bilgi vermek çokta kolay değil.bulunduğun il veya istanbul ise semt semt bile çok büyük farklar olabiliyor.euro üzerinden çalışanlar var ki bu 300euro oluyor tek bir makyaj,yani mesela tek kaş 300euro.ucuz yapanlar var 100tl civarı falan onlarda el becerisini geliştirmek için kobay arayanlar:)ben uzun süredir yapıyorum,bir dönem çocuktan dolayı ara vermiştim şimdi 1yılı aşkın bir süredir yine yapıyorum.ben orta bir rakamla yapıyorum.kaş250tl,dudak 250tl,eyeliner alt 100 üst 200tl.

Başarı oranına gelince bence çok başarılı.kendim kaşımı 5yıldır kullanıyorum,bir kez rengi açıldı üstten geçtim.gözümünde sadece altına yaptım ve şu an sadece rimel sürüp çıkabiliyorum.yalnız şöyle bişey var bazı ciltler boyayı çabuk atıyor (bana bu cilt tipi hiç denk gelmedi)yani yılda bir veya 1buçuk yılda bir üstten geçilmesi gerekebiliyor.
dikkat etmen gereken şey ise yaptıracağın kişi tek renk boya ile yapmasın,ten rengin ne ise veya kaşların koyu renkmi açık renkmi ona göre bir karışım olması şart(yapan kişinin öncelikle bunu yapması şart)aksi takdirde kaşların zamanla ya mavileşir ya grileşir yada kırmızılaşır.ve bunun dışında doğal görünmez.kaştan anlamayan birinin bile dikkatini çeker yapay olduğu.benim tavsiyelerim bunlar.sormak istediğin bişey olursa sorabilirsin.
birde sen sanırım kaş,dudak,eyeliner hepsini yaptırmak istiyosun.mutlaka indirim iste canım:p

Canim mrb sen nerde cakisiyosun anladigim kadariyla kalici makyaj uzmanisin

Daha önce 8 mart güzellik salonu hakkında düşüncemi yazmıştım. vildan hanımın kaş, dudak ve kirpikdiplaynır kontüründe çok başarılı olduğunu, çok emek harcadığını, sizin ve kendinin içine sinene kadar emek haarcadığını belirtmiştim.bende çok araştırma yaptım bu konuda. birisi bana gerçekten güvenebilirsin diyerek birşey yazsın istemiştim.bu duyguyu yaşadığım için endişe duyan herkezi bilgilendirmek adına mail adresimi yazdım. sonuçta endişe duymamız çok normal. çünkü yapılan işlem direk yüzümüze yapılıyor. sevgiyle kalın.
adım türkan. öğretmenim .mail adresim kayra_mitoloji@hotmail.com

Daha önce 8 mart güzellik salonu hakkında düşüncemi yazmıştım. vildan hanımın kaş, dudak ve kirpikdiplaynır kontüründe çok başarılı olduğunu, çok emek harcadığını, sizin ve kendinin içine sinene kadar emek haarcadığını belirtmiştim.bende çok araştırma yaptım bu konuda. birisi bana gerçekten güvenebilirsin diyerek birşey yazsın istemiştim.bu duyguyu yaşadığım için endişe duyan herkezi bilgilendirmek adına mail adresimi yazdım. sonuçta endişe duymamız çok normal. çünkü yapılan işlem direk yüzümüze yapılıyor. sevgiyle kalın.

Merhaba kızlar ankarada tunalıda 1Ay önce kalıcı dudak makyajı yaptırdım fakat dudak rengi 3gün sonra tamamen yok oldu.panik oldum ve yapan arkadaşı aradım normalmi diye resmimi çektim gönderdim bana panik yapmamamı alttan renk çıkacağını hatta çok şaşıracağımı söyledi.zaten 1ay sonra rutuj yapacağız dedi ama benim içim rahat etmemişti bunun neresine rutuj yapacaktı alttan nasıl renk çıkacaktı merak ediyordum.1ay sabırla bekledim bu süre zarfında eşimde pek rahat değildi zaten zor ikna etmiştim.1aysonra randevu aldım ve gittim ve başladık herşey güzel fakat bitti dedikten sonra aynaya baktığımda yamuk bir dudakla karşılaştım düzeltmesini istedim o kabul etmedi sana öğle geliyor dedi ben ısrar ettim ve terkrar düzeltmeye çalıştı fakat yine yapamadı aynaya baktım yine aynı bana inanmıyorsanız içerdeki bayanlara soralım dedim tamam dedi ve kızlarda benimle aynı fikirdeydi tekrar yaptı bu sefer mırıldanmaya başladı içerde çok sıra oldu falan gibi...tabi kalktığımda yine yapamıştı bıkmıştım artık acı çekmeye bende meraklı değilim fakat bu yamuk ve istemediğim dudak rengi ile yıllarca yaşamak istemiyordum.neyse çıktım salondan 3gün geçti ve ne göreyim aynı boz dudak karşımda bi değişim yok.eşimle tartışmama yanayım dalga konusu olduğumamı yanayım paramla rezil olduğumamı.tekrar aradım ve dudağımın resmini adresine gönderdim ama bir cevap alamadım.benim sorum dudak kontürü ve iç renklendirmesi yaptıran varmı?varsa sonuçlarını lütfen paylaşırmısınız istediğiniz renk tonu oldumu çok sevinirim arkadaşlar.

X