kalın derili burun estetiği ile ilgili düşünceleriniz ve doktor tavsiyeleri?

Ben kalin deriliyim ve hic tavsiye etmiyorum 2. Ameliyati oldum ve gecmior arkadaslar odemler inmiyor buyuyerek iyilesiyor

Tesekkür ederim . Doğal burnumun yaklaşık benzeri oldu .Zaten sağlık nedeniyle yaptırdım ben .

Zeynep'in resmini bulup baktım ,onun biraz daha kavisli galiba ..gerçi ben pek ince detayları görmüyorum

kara-sevda-zeynep.png Kara-Sevda-Zeynep-Öldü-mü-Diziden-Ayrılıyor-mu.jpg

Kalın derili mi o da ?

Kalın derili burunlarda sorun nedir ? Yüzeysel bilgim var ancak çok bölük pörçük
Geç oturuyormuş ve çok fazla şekli değişmiyormuş ..bildiğim bundan ibaret

Kalın derili burunlarda sorun nedir ? Yüzeysel bilgim var ancak çok bölük pörçük
Geç oturuyormuş ve çok fazla şekli değişmiyormuş ..bildiğim bundan ibaret
hem şişlik daha fazla oluyor hemde aslında burnun büyük gözükmesi içerideki kıkırdaklardan değil derinin kalınlığı yüzünden oluyor minicik burun ucu yapsalarda büyük görünüyor. kalın derininde dereceleri var mesela zenciler aşırı kalın derili oluyor genelde o yüzden ne kadar estetik yaptırsalarda toplu durur asyalılarında öyle

hem şişlik daha fazla oluyor hemde aslında burnun büyük gözükmesi içerideki kıkırdaklardan değil derinin kalınlığı yüzünden oluyor minicik burun ucu yapsalarda büyük görünüyor. kalın derininde dereceleri var mesela zenciler aşırı kalın derili oluyor genelde o yüzden ne kadar estetik yaptırsalarda toplu durur asyalılarında öyle
tesekkür ederim
O zaman sorun yok ,şu anki gibi kalsın yeter
Geçen gün biraz iş yapınca burnum şişti ,sonra arkadaşlarla çektiğimiz resimde burnumun üstü biraz kabarık çıkmış .ama sonra indi ..herhalde ilk bir kaç ay böyle olması normal ..

tesekkür ederim
O zaman sorun yok ,şu anki gibi kalsın yeter
Geçen gün biraz iş yapınca burnum şişti ,sonra arkadaşlarla çektiğimiz resimde burnumun üstü biraz kabarık çıkmış .ama sonra indi ..herhalde ilk bir kaç ay böyle olması normal ..
sizin zaten fotodan görebildiğim kadarıyla sorun çıkaracak kadar kalın bir deriniz yok asıl kalın derililer burnu baya etli oluyor. deriniz tamamen kıkırdaklara kemiklere yapışana kadar (oda 6 ay 1 sene arası oluyor) burnunuz sabit kalmayabilir arada şişer soğuk suyla duş almaya çalışın iyi gelir :)

Daha bir aylık olduğu için huyunu suyunu öğrenemedim burnumun ..Çok sevdim ,şekli tam istediğim gibi oldu , rahat nefes alıyorum ama işte acemilik var ..Yavaş yavaş artık :)
Doktoruma da sordum merak edecek bir şey yok dedi ..yardımlarınız için çok tesekkürler

Kalın derili ve geniş burun kanatları olan bir burun yapısına sahip olan kişilere bilgi ve önerileriniz, doktor tavsiyeleriniz nelerdir?
Benim derim çok kalın ve bütün gittiğim doktorlar ameliyatınız çok zor olur deriniz kalın dedi,Ahmet Altıntaş a gittim şükürler olsun Allah'ıma hiçbirşey olmadı ağrı diye bişey hiç olmadı nerdeyse burnumda mükkemel oldu valla resimleri atarım isteyene,ben çok doktora gittim 2 yıldır gitmediğim doktor kalmadı gibi bişey çünkü ameliyattan çok korkuyordum ameliyatı oldum akşama hiç olmamış gibi hayatıma devam ettim.

Benim derim çok kalın ve bütün gittiğim doktorlar ameliyatınız çok zor olur deriniz kalın dedi,Ahmet Altıntaş a gittim şükürler olsun Allah'ıma hiçbirşey olmadı ağrı diye bişey hiç olmadı nerdeyse burnumda mükkemel oldu valla resimleri atarım isteyene,ben çok doktora gittim 2 yıldır gitmediğim doktor kalmadı gibi bişey çünkü ameliyattan çok korkuyordum ameliyatı oldum akşama hiç olmamış gibi hayatıma devam ettim.
Merhaba resimlerinizi atarsaniz cok sevinirim

X