Kalitelerine göre embriyo sınıflandırılması

2. kimyasaldan sonra bize genetik test yapıldı bebeğe değil. Çözdürmek istemedi doktorum embriyolar zarar görmesin diye. Bizim genetik temiz olunca embriyolar için gerek görülmedi. Vitamin kullandım. Transfer öncesinde başlattı baya öncesinde. Regenesis ve redostim kullandırdı doktorum. Redostim için tutunmayı kolaylaştırır demişti. Gebelik oluşunca da devam ettim. Bu arada önceki negatiflerden dolayı önce antibiyotik tedavisi uyguladı transfer öncesi yanlış hatırlamıyorsam 10 gündü belki rahimde bilmediğimiz bir sorun vardır diyerek. Sonrasında da prednol da başlattı transferden 5 gün önceydi sanırım 16 mg transfer sonrası da devam ettim kalp atışı duyulunca aşamalı olarak mg düşürdü ve en sonunda tamamen bıraktırdı. Son transferimde her yolu denedi doktorum bu şekilde 🙏🏻
En doğrusu da sizin doktorunuzun yaptığı. Benim doktorum bu üçüncü ama hala ısrarla vitamine gerek yok diyor. Birkaç vitamin söyledim onları dikkate almayın faydası kanıtlanmamış diyor. İkinci transfer pozitif olunca testte pozitifi gördüğümde estrofemi falan bir anda kesti. Kalp atışı alamadik. Aslında işinde yıllardır iyi olan bir doktor ama Bilmiyorum bana mantıklı gelmedi. Hayırlısı olsun artık bunları da transfer ettirip başka merkeze geçeceğim

En doğrusu da sizin doktorunuzun yaptığı. Benim doktorum bu üçüncü ama hala ısrarla vitamine gerek yok diyor. Birkaç vitamin söyledim onları dikkate almayın faydası kanıtlanmamış diyor. İkinci transfer pozitif olunca testte pozitifi gördüğümde estrofemi falan bir anda kesti. Kalp atışı alamadik. Aslında işinde yıllardır iyi olan bir doktor ama Bilmiyorum bana mantıklı gelmedi. Hayırlısı olsun artık bunları da transfer ettirip başka merkeze geçeceğim
Her doktorun görüşü farklı hangisinin yaptığı doğru bilemem ama insanın içine sinmesi gerekiyor yoksa olumsuz enerjiyle iyi düşünemiyorsun. Bana estrofemi kalp atışı duyulduktan sonra bıraktırdı. Prolutex ise sabah akşam olmak üzere 12. haftaya kadar kullandım. Onun dışında sürekli kanamam olduğu için progestan fitil sabah akşam kullandırdı. Ben doktorumu 3 negatif transfere rağmen bırakmadım çünkü o elinden geleni yaptı bazen olmayınca olmuyor ama 4.de güldü yüzümüz çok şükür. İnşallah sen de bu transferinde güzel sonuçlar alırsın, senin embriyoların çok daha iyi 🙏🏻

Her doktorun görüşü farklı hangisinin yaptığı doğru bilemem ama insanın içine sinmesi gerekiyor yoksa olumsuz enerjiyle iyi düşünemiyorsun. Bana estrofemi kalp atışı duyulduktan sonra bıraktırdı. Prolutex ise sabah akşam olmak üzere 12. haftaya kadar kullandım. Onun dışında sürekli kanamam olduğu için progestan fitil sabah akşam kullandırdı. Ben doktorumu 3 negatif transfere rağmen bırakmadım çünkü o elinden geleni yaptı bazen olmayınca olmuyor ama 4.de güldü yüzümüz çok şükür. İnşallah sen de bu transferinde güzel sonuçlar alırsın, senin embriyoların çok daha iyi 🙏🏻
Cok doğru benim içime sinmesi çok önemli doktorum doğal yapmayı istedi kabul etmedim. İlaçlı ile daha rahattım çünkü belki bazıları ilaçsız daha rahattır. Eğer pozitif olursa ilaçları hemen kesmeseniz nasıl olur diye soracagim. Bir yanım umutlu bir yanım her şey aynı diye şüpheli. Ama nasip diğer iki transferim 5aa idi olmadi. Belki nasibim bu ikisindedir. İnşallah siz de sağlıkla kucağınıza alırsınız 🙏 😊

Yaaa🥰 benim de 4bc 2 embriyoydu ikisi tutundu ama biri ile devam ediyoruz 🙏🏻 belirti olarak sadece kasık ağrım vardı onun dışında öyle gebelikle ilişkilendireceğim bir belirtim olmadı. İnşallah sen de güzel haberler alırsın ikisi de sıkı sıkı tutunur sana 
İnşallah canm bana da dua edermisin güzel sonuçlar alım saglıkla gelsın 20 şubat test günüm hjc cesaretim yok evde test yapmaya hep beklemısımdır son güne kadar Nasıbımde varsa Allah'ım ol derse olur

Arkadaşlar içinizde dondurulmuş earlyblast embriyosu olan ve transfer olup tutan, canlı doğum yapan var mı?

Cok doğru benim içime sinmesi çok önemli doktorum doğal yapmayı istedi kabul etmedim. İlaçlı ile daha rahattım çünkü belki bazıları ilaçsız daha rahattır. Eğer pozitif olursa ilaçları hemen kesmeseniz nasıl olur diye soracagim. Bir yanım umutlu bir yanım her şey aynı diye şüpheli. Ama nasip diğer iki transferim 5aa idi olmadi. Belki nasibim bu ikisindedir. İnşallah siz de sağlıkla kucağınıza alırsınız 🙏 😊
İnşallah size de bu ikisi sağlıkla gelir sağlıkla kavuşursunuz inşallah ❤️

X