Kaliteli açık parfüm markası önerisi ?

Dp favorimdi, son 1 yıldır aldığım koku her zaman kullandığım aşırı bozmuş. Çok alakasız. Hiç sevemedim. Uçuyor, ekşileşiyor. Her zaman aldığım kokuyla en ufak benzerlik yok. Çok bozmuş bence. İmza kokum bu parfümcüdeydi ama bozduğu için kullanamıyorum. :KK43: Çok üzgünüm...

Bargello da armani si denemiştim bayılmıştım. Bu ara yine alacağım parfüm. Yarın falan almayı düşünüyorum umarım beğenirim bargelloda.

Dp favorimdi, son 1 yıldır aldığım koku her zaman kullandığım aşırı bozmuş. Çok alakasız. Hiç sevemedim. Uçuyor, ekşileşiyor. Her zaman aldığım kokuyla en ufak benzerlik yok. Çok bozmuş bence. İmza kokum bu parfümcüdeydi ama bozduğu için kullanamıyorum. :KK43: Çok üzgünüm...

Bargello da armani si denemiştim bayılmıştım. Bu ara yine alacağım parfüm. Yarın falan almayı düşünüyorum umarım beğenirim bargelloda.
Dp ve Bargelloda bana alkol kokusu geliyor ya :KK43: Bana mı öyle geliyor bilmiyorum

Yok maalesef ben de bulamadım. Eyfel falan denedim sakın alma çok kötü

Hadi ya... Muscent var ama emin değilim... :) Sanki önceleri daha güzeldi parfümler. Şu an çoğu bozmuş gibi. Hepsinin esansı uçuyor hemen, kalıcılık sıfır. Kokularda çok bozulma var. Dolar artınca esanstaki kaliteleri de mi etkiledi nolduysa acaba? Doğru düzgün bir tane açık parfümcü kalmadı...

Şu konuyu bir hortlatiyim 😄 vocal parfum diye açık parfüm keşfettim aslında Hakmar markette hep görüyorum da hiç denememistim. Duyaniniz göreniniz var mı vocal parfum?
Bende w75 olympeasi var Trendyoldan aldım çok başarılı buldum. Bu kokuyu DP den alırdım hep bir deneyeyim dedim. Gerçekten çok başarılı ve aşırı kalıcı.. yani bu marka ile aramda bir akrabalik yok🤣 reklamını da yapmıyorum uygun fiyatlı olarak başarılı buldum ben.. suanki açık parfüm markaları fiyatları uçmuş durumda🥴
Bu arada Hakmarda vocalin libre ve la vie bel muadili mevcut🥳

X