kalkık burun iner mi? (Acil Yardım!)

Mrb kızlar bende de aynı sorun var 2. Aya gireceğim burun ucum hala kalkık önden delikler görünüyor kaçıncı ayda inmeye başlıyor bu

bu durum geçti mi sende

columella tarafında kıkırdak koymuş muydu doktorunuz

Alçılı şekildeki gibi kalmıyor kesinlikle. Alçı çıkar çıkmaz zaten bir tık iniyor. Sonra da inmeye devam etti benim. İsterseniz görsel de gönderebilirim özelden.
İlk hali ve şu anki halini görebilir miyim rica etsem benim 2. haftam ve çok kalkık geliyor
Alçılı şekildeki gibi kalmıyor kesinlikle. Alçı çıkar çıkmaz zaten bir tık iniyor. Sonra da inmeye devam etti benim. İsterseniz görsel de gönderebilirim özelden.

İlk hali ve şu anki halini görebilir miyim rica etsem benim 2. haftam ve çok kalkık geliyor
Benim 1 ay 5 gün oldu sadece ilk haftalar indi daha da inmedi. Belki iner bilmiyorum ama aşırı kötü bir burun Micheal Jackson diye dalga geçmeler, banka sırasında herkesin suratıma tuhaf tuhaf bakması. Doktoruma sordum sabır istiyorum senden merak etme daha aşağı inecek burnun dedi. Hiç ümidim yok yapısal olarak burun ucumu çok almış nefeste sıkıntım olmasa da çirkin bir burun. İnmezse ne yaparım hiç bilmiyorum ama sanırım 3 aya kadar beklemek gerekiyor. Ahmet İslam hoca işe konuştum şu am çok erken bekle 3 ay dedi. Sanırım 3 ay beklememiz gerekiyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…