Kalori sayarak zayıflıyoruz

Kizlar bugün şöyle söyleyeyim. Kahveleri çayları menümü yazaraken katmiycam onlar standart zaten 😀 tartı gramlarini da yazmiycam günlük yediğim kalori miktarını yazıyorum.Sabah bir küp kaşar peyniri,bir adet küçük galeta,öğlen iki kaşık tam yağlı yoğurt (zencefil ve zerdeçalli her gün yapicam artık)akşam fırında mücver (kabak patates ile yapılmış içinde taze soğan, maydanoz,dere otu,taze sarımsak,havuç,yumurta ve baharatlar biraz un ve mısır unu.)yanında tereyağlı mercimek çorbası bir kase .Aralarda 10 adet sarı leblebi atistirdim.Toplam 552 kalori .Artık kendimi kalori tamamlamak için zorlamiycam.O gün ne yediysem 1000 kalori üstünde olmadığı sürece doydugum an bitmiştir.😀

afiyet olsun canım.sanirım bünye az yemeye alistirdı kendini canim.Ben de zorlamak istemiyorum tamamlamak için tabiii o gün sağlıklı beslendiğimi düşünüyorsam :KK50:
Sen de bugün gayet iyi beslenmişin bence...sebzeni yogurdunu yumurtanı yemişsin daha ne olsun tatlım:nazar:

Bugün toplam 890 kalori civarı yedim.35-40 dk bölgesel çalışma yaptım.Uyluk ve karın bölgesi çalıştım.:21:Daha yeşil çayımı içmedim...yatana kadar içerim.Fakat suyum 2 lt yi bulmuştur.
Artik bu hafta düzene girdik sanki kızlar.Bakalım pazartesi karnemiz nasıl olucak

Bugün toplam 890 kalori civarı yedim.35-40 dk bölgesel çalışma yaptım.Uyluk ve karın bölgesi çalıştım.:21:Daha yeşil çayımı içmedim...yatana kadar içerim.Fakat suyum 2 lt yi bulmuştur.
Artik bu hafta düzene girdik sanki kızlar.Bakalım pazartesi karnemiz nasıl olucak
Aynen bencede düzene girdik . İnşallah daha güzel gecicek cidden artık çabuk doyuyorum .Şimdi bir tane Minika torku yedim küçük toplam kalorim 724 oldu 😀ama artık çok şekerli gelmeye başladı.Bende akşam 20 dk eliptik yapicam

Birde gözümüz miktarlara alışmaya başladı sanki...tartisız bir yerde bile ,ne yememiz ,ne kadar yememiz gerektigini anlamış olucaz bence :rapci:

Birde gözümüz miktarlara alışmaya başladı sanki...tartisız bir yerde bile ,ne yememiz ,ne kadar yememiz gerektigini anlamış olucaz bence :rapci:
Kesinlikle katılıyorum.Ayrica bu şekilde kilo verdikten sonra kolay kolay bir daha kilo alicagimizi düşünmüyorum ben.

X