Kalp atışı yok

Aynısı başıma geldi.önce bu kadar karamasar olma.bazı bebeklerın 9. haftada kalbı atarmıs ilk önce bu sana diyim. ben 4 tane doktor gezdim. çok ıyı arastırması lazım hemen kalp atısını yakalayamıyorlar cnm benım.bak sen dıyorsun 6.2 günlük diye..
belkı geç döllenme olmustur.veya küçük bir bebektir. onlarda varsayım içinde. sen içini rahat tut.sen sitres yaparsan bebege zarar gelır. önce sen kendını rahatlat bir. :KK200:
Çok teşekkür ederim bir umut doğdu içime

Çok teşekkür ederim bir umut doğdu içime
önce sen ıyı olmalısın kı oda ıyı olsun...bence sev onu ve konus hayllerını anlat... onlarda bit kadar bişey için varsayım yapmakta. daha testlere bıle girmeden ne kadar kolay. banada kürtaj dedi. ben baska doktora gıttım kalp atıslarını duydum.

önce sen ıyı olmalısın kı oda ıyı olsun...bence sev onu ve konus hayllerını anlat... onlarda bit kadar bişey için varsayım yapmakta. daha testlere bıle girmeden ne kadar kolay. banada kürtaj dedi. ben baska doktora gıttım kalp atıslarını duydum.
İnşallah bende duyarım yarın başka bir doktora daha gidicem farklı bir ultrason ile kalp atışlarına bakılıyormu

Kızlar lütfen yardım edin ! Bu gün doktora gittim hamileliğim adet tarihine göre tam 8 haftalık fakat ultrason görüntülerine göre 6.2 günlük görünüyor. Kalp atışlarını duyamadık doktor iç açıcı konuşmadı 4 gün beklememi söyledi tabi aldı beni evham başka doktora gittim Ama umutsuz konuşuyorlar çok kötüyüm çok acı lütfen bişeyler söyleyin
6 haftalık çok erken bir tarih zaten şuan kalbi yeni atışlara başlıyor vajinal bile olsa doktor görememiş yada henüz gözükecek kadar atmıyor olabilir kendinizi üzüp stres yapmayın ki bebeğiniz sağlıklı ise kötü etkilenmesin. Kürtaj için sakın izin vermeyin imzalamayın Farklı doktorlara gidin bende geçen hafta 6 ile gittim kalp atışı yoktu 2 hafta bekleyeceğiz dedi doktor. Bu hafta duydum şükür. O yüzden üzüntü ve stresle kendinizi yormayın ❤️

Kızlar lütfen yardım edin ! Bu gün doktora gittim hamileliğim adet tarihine göre tam 8 haftalık fakat ultrason görüntülerine göre 6.2 günlük görünüyor. Kalp atışlarını duyamadık doktor iç açıcı konuşmadı 4 gün beklememi söyledi tabi aldı beni evham başka doktora gittim Ama umutsuz konuşuyorlar çok kötüyüm çok acı lütfen bişeyler söyleyin
Bekleyin kesinlikle ultrasonda 6 hafta görülüyorsa geç döllenme olabilir benim bebek 8 haftalıkken duyulmuştu 6 haftalıkken duyulmayabilir

Ben
6 haftalık çok erken bir tarih zaten şuan kalbi yeni atışlara başlıyor vajinal bile olsa doktor görememiş yada henüz gözükecek kadar atmıyor olabilir kendinizi üzüp stres yapmayın ki bebeğiniz sağlıklı ise kötü etkilenmesin. Kürtaj için sakın izin vermeyin imzalamayın Farklı doktorlara gidin bende geçen hafta 6 ile gittim kalp atışı yoktu 2 hafta bekleyeceğiz dedi doktor. Bu hafta duydum şükür. O yüzden üzüntü ve stresle kendinizi yormayın ❤
Ben adet tarihime göre 8 haftalık hamileyim kesem 8 haftalık bebek 6 haftalık görünüyor dedi kalp atışı yok maalesef cuma karar verip kürtaj yapıcak

sürekli doktorlara gidip ultrasona girmeniz gerçekten gerekli mi? Benimkinin kalp atışı 7,5 haftada duyuldu. Öncesinde gitmedik, günü bekledik. Bize mol gebelik dendi bir de, heyecanımız büyüktü ve kaygılıydık ama zor da olsa bekledik. Bu kadar sık ultrason, hamileliğin başında zararlı olabilir. Şimdiye kadar 7-8 kere ultrasona girmişsiniz zaten. Bana göre 7 haftasını doldurmadan gitmeyin doktora.

İnşallah bende duyarım yarın başka bir doktora daha gidicem farklı bir ultrason ile kalp atışlarına bakılıyormu
Walla bana bu kadar kucuk bebege alttan bakılmasını demıslerdi.hepsıde alttan baktı..
bıde bana kürtaj demişti 4 gün sonraya .yok agrın yok kanaman olur gibi yorumlar yapmıstı kalp atısı yok die. içimdekı bır ses onu aldırmam gerektıgını söylemıstı.
bıraz buyusun bekle 5 gün sonra gıt. bak anasayfada böle bır konu var.oda duymus sonuc olarak.

sürekli doktorlara gidip ultrasona girmeniz gerçekten gerekli mi? Benimkinin kalp atışı 7,5 haftada duyuldu. Öncesinde gitmedik, günü bekledik. Bize mol gebelik dendi bir de, heyecanımız büyüktü ve kaygılıydık ama zor da olsa bekledik. Bu kadar sık ultrason, hamileliğin başında zararlı olabilir. Şimdiye kadar 7-8 kere ultrasona girmişsiniz zaten. Bana göre 7 haftasını doldurmadan gitmeyin doktora.
Maalesef korku acaba güzel bir sonuç karşılaşırmıyım diye kendimi doktorlara atıyorum

öncelikle herşeyin hayırlısını dileyin lütfen...başka bir doktora daha gitmekte fayda var,cuma hemen kürtaj olmayın.

Ben

Ben adet tarihime göre 8 haftalık hamileyim kesem 8 haftalık bebek 6 haftalık görünüyor dedi kalp atışı yok maalesef cuma karar verip kürtaj yapıcak
Ben adet tarihime göre 9 haftalığım adet tarihinizin kürtajla bir ilgili yok kese ve bebeğin haftası kürtaj tarihini etkiler bende 2 hafta geriden geliyorum. Hep olumsuz taraftan bakmayın 6 haftadır sizinle olan minik bir bebeğiniz var sağlıklı bir şekilde devam etmesi için önce sizin inancınız ve duanız lazım ❤️

Benim başıma iki kez geldi, seni çok iyi anlıyorum. Ben de tam 8 haftalıkken gittiğimde 6+1 günlükken kalbinin durduğunu öğrendim. İlk gebelik miydi? Başka çocuğun var mı?

Alttan muayene yaptılar mı? Benim anneme de aynısını dediler zamanında. Hatta hemen almamız lazım zehirler dediler. 4 farklı hastaneye gittiler o dönem. Alttan muayenede kalp atışı duyuldu kardeşimin

Bence kesinlikle başka doktora da gözükün. Dediğim gibi annemin hamileliğinde ultrasonla baktıklarında kalp atışı yok denen bebek alttan muayenede sağlıklı olduğu ortaya çıktı.

Sizin kaç haftalıktı
Canım haline sukur et yine iki evladın varmış. Ben ilk gebelik sandım .düşün ben dokuz senelik evliyim daha cocugum yok.bazi şeyler takdiri ilâhi kendini bu kadar harap etme bence .en azından sarilabilcegin iki evladın var

Ben 7+4 te duydum.9. haftaya kadar duymak mümkün.
Başka bi doktora daha görünmenizi yoksa en az 10 gün beklemenizi tavsiye ederim.

Bazıları 9 haftada duyuyor en geç kalp atışını 🙄 bilemedim geç döllenmeden olabilir. Başka doktorada gitmişseniz onlarda aynı düşüncedeyse beklemekten başka çareniz yok 😔

Bu arada benim adet tarihime göre 8 haftalik olacakken bebek 6 haftalikti.Dr ultrasona göre adet tarihimi güncellemişti. Tam hatirlamiyorum ama mesela 10 kasımken 29 kasım yapmisti.

X