Kalp durmasi

Normalde genetik test isteyince bu lupus değerlerine de baktı kadın doğum doktoru ama romatolojiye gittim o da tekrarladı ama sanırım her şehirde farklı olabiliyor ama romatolojiye randevu al git söyle onlar zaten bilir nelere bakılması gerektiğini onlar bakmazsa yönlendirir büyük ihtimal
Benim annemde ronatızma var ondan dolayı bende kontrol için romatolojiye gittim kan tahlılı ve fiziksel muayene yaprı ama bişey çıkmadı ama bu degere bakmadı
V

O dediğin deger neyle alakası kime gitmem gerekıyor canım
Rahim filminden sonra benım dış gebelık oldu ondan 1,5 yıl sonra normal yollarla gebelık oluştur ondada kalbı durdu 3 gende pıhtılaşma çıktı sımdi coraspin kullanıyorum 3 aydır denıyorz hala sonuç yok
Simdi de yine aynı olur diye korkuyorum çokta irdelemek istemiyorum aslında ama bilmiyorum
Canm ben baktırmışım negatif çıkmış simdi baktım romatizma doktorunn baktıgı değerlere

Canm ben baktırmışım negatif çıkmış simdi baktım romatizma doktorunn baktıgı değerlere
Evet benimde ilk değerim negatif doktor baana 12 hafta arayla bakılması gereken bi test oldugunu söyledi 10 gün önce bakıldıgınde pozitif çıktı doktor en az 2 kere pozitif çıkarsa tedaviye başlarız dedi degişken olan testler bunlar dedi 12 hafta sonra tekrar gel dedi ki hamile olursan her ay bakcaz dedi

Aynen canm stres çok etkiliyor bi sebep yok denıyor ama işte
Sen o dediğin degers bi şikayetın mı vardı de baktırdın
Hayır canım kadın doğum doktorum romatalojiyede git dedi orayada söyledim 3 kaybın var die ilk yapılan genetik testler ve lupusa baktı bazılarını tekrar etmek gerekiyor dedi

4 kayıp yaşadım.
ilk ikisi 8 haftalık gelişimleri durdu.
3 de 4000 lik iğne coraspirin kullandım.6.haftada kalbini duyduk.9.haftada kalbi gelişimi durduğunu öğrendik.4.de iğne dozunu artırdık 6000 lik ecopirin 150 mg kullandık artı bi de bağışıklık için prednol da kullandık.kalbini doğru dürüst duyamadık.yine 9 haftalıkken gelişimi 6+4 de durduğunu öğrendik.yani diyeceğim problem doz artırmada da fayda etmedi.mthfr c677t heterezigot paı 4g4g homozigot
çok kötü bi durum
Kahverengi akıntım geldi aksam cok azdı anlamadım sabah iyice farkettim eşimi bekliyorum doktora gidicez dua et bana

hatırlafıgım kadarıyla sizin de 3 kaybınız vardı sonuncusunda hatta iğne kullanmanıza ragmen kaybetmiştiniz? Hangi genlerde vardı pıhtılasma acaba
evet 3 kaybım vardı iğneyi o zaman değil 4. gebeliğim de başladım genetik test yaptırdım az biraz pıhtılaşma çıktı iğneler ve coraspin beslenme programı sayesinde sorunsuz bitirdim gebeliğimi canım
mthtrf mutasyon heterozigot pai serpine 1 heterozigot çıkmıştı

hatırlafıgım kadarıyla sizin de 3 kaybınız vardı sonuncusunda hatta iğne kullanmanıza ragmen kaybetmiştiniz? Hangi genlerde vardı pıhtılasma acaba
evet 3 kaybım vardı iğneyi o zaman değil 4. gebeliğim de başladım genetik test yaptırdım az biraz pıhtılaşma çıktı iğneler ve coraspin beslenme programı sayesinde sorunsuz bitirdim gebeliğimi canım

X