Kan sulandırıcı iğne fiyat kullananlar yardımcı olabilirmi raporu nasıl aldınız

Acaba tanidan mi kaynaklanıyor cidden ben hiç para vermedim şimdiye kadar, pandemi dolasiyla yazdirmiyorum da, eczanem sağolsun arıyor her bittiğinde 10 kutu alıyorum
Allah Allah. Çok merak ettim. Soracam eczaneme. Raporda ne yazıyo tanı diye. Sen de sor bi canım. Burda ona göre yönlendiririz insanları. Yazık ya.

• Beğen
Reactions: H M
Merhaba arkadaşlar ben şuan 4 haftalık hamileyim yeni öğrendim sayılır Önceden bir kürtaj bir düşüğüm olduğu için Oksapar 4000 iğne kullanmam lazım kan sulandırıcı iğne yi bugün aldım 345 tlydi çok pahalı degilmi içinde 10 tane var 30 gün için 30 tanesi hemen hemen 1000 TL falan olucak rapor alınıyormus nasıl aldınız hangi bölümden aldınız yardımcı olursanız çok sevinirim
Öncelikle hayırlı olsun bebeğiniz. Ben kadın doğum doktorumun yazdığı raporla aldım.

Allah Allah. Çok merak ettim. Soracam eczaneme. Raporda ne yazıyo tanı diye. Sen de sor bi canım. Burda ona göre yönlendiririz insanları. Yazık ya.
Şimdi baktım tanıya venoz yetersizliği yazıyor

Benim değerim 43 çıktı o kadar yükselmiş ki gerçekten çok üzüldüm bugün doktorda çok şaşırdı.Hamileyim birşey olurmu çok korkuyorum ilaç miktarı artırıldı 4 haftalık hamileyim geç kaldım mi kafam allak bullak
Ben ilk öğrendiğimde 150 li değerdi bthcg iğne başlayana kadar da 4.5 gün geçti üstünden. Çok şükür sağlıkla doğdu bebeğim

Kızlar bişey soracam iğneyi nerden vurunuyorsunuz?? Ben doğuma 2 gün kalana kadar göbeğimden vurundum. Baya ağrılı oluyordu doğuma doğru

Raporla alıyorum özel veya devlet kayda geçiyor ordan gözüküyor sağlık ocağında senelik hakkın belli ona göre alabiliyorsun. 300 lü birşeyken 40 TL civarı fark ödüyoruz sadece.

Şimdi baktım tanıya venoz yetersizliği yazıyor
Screenshot_20211017-001534_e-Nabz.jpg

Aha benim de bu. 😑

Raporla alıyorum özel veya devlet kayda geçiyor ordan gözüküyor sağlık ocağında senelik hakkın belli ona göre alabiliyorsun. 300 lü birşeyken 40 TL civarı fark ödüyoruz sadece.
Son mesajıma bak burcu beleş alıyomuş sen de raporu ona gore yaptırt canısı. 🤣

Senin yeni mi ki raporun ya
Gecen seneki ama bu sene yeniledim Şubat'ta saglik ocağında venöz farklı birşey ama toplardamalarla alakalı yazıyor doktorun tanısı mecbur yinede sorucam bı önümüzdeki aylarda

Gecen seneki ama bu sene yeniledim Şubat'ta saglik ocağında venöz farklı birşey ama toplardamalarla alakalı yazıyor doktorun tanısı mecbur yinede sorucam bı önümüzdeki aylarda
Işe onu sececeğine venözü seçse beleş olcak. Burcunun da durumu bizden farklı değil ki.

X