Kan sulandırıcı kullananlar yine düşük olurmu

Ben de bugün gittim canım kalp atısı baslamıs 7+4 teyım haftasıyla uyumlu dedi kan sulandırıcı kullanıyorum bakalım nasio artık bundan sonrası
Maşallah ya çok sevindim. İnşallah ilerler sağlıkla. Üzme kendini çok stres yapmamaya çalış kalbini duymuşsun ne güzel rahatlat kendini

Evet canım mthft 677 heterozigot paı-1 heterozigot oksapar 4000 kullanıyorum su an.. inan kafam rahat değil gorduk ama ilerisi ne olacak muamma
Dua et çok 🤲🏻herşeyi bilene emanet.
Bizim yapacaklarımız sınırlı
Pıhtılaşma düzeyini ayda bir kontrol ederek iğne dozunu ayarlıyolarmış Dr na Bi söylesen

Anladim cnm igne ile alakaki olabilir 3 gen se benim tanıdığım da 3 gende vardi oda 0.4 başladi karnında kalbi dürdü 0.6 yaptı ondanda erken dogum yaptı en son 0.8 verdi hamdolsun Birtane kızı oldu o yüzden sordum
Son kaybettiğimde 6000 lik kullanmıştık.kalbini bile duyamadık doğru dürüst 😕

Son kaybettiğimde 6000 lik kullanmıştık.kalbini bile duyamadık doğru dürüst 😕
Rabbim sabrini artırsın cnm gercekten cok zor durum yaşadım bende rabbim yardimcin olsun inşallah doktor degiştie cünkü doktorlar bile cok fark ediyor valla ben bizzat yasadım yani en son doktor kan pıhtılaşması var dedi vee hamile düşününce her zmn adete 5 gün kala igne olucak sın dedi çünkü seninki başında düşüyor dedi cnm o yüzden benim bir arkadaşım da hamile kalmadan hem igne hep hap kullandı

Rabbim sabrini artırsın cnm gercekten cok zor durum yaşadım bende rabbim yardimcin olsun inşallah doktor degiştie cünkü doktorlar bile cok fark ediyor valla ben bizzat yasadım yani en son doktor kan pıhtılaşması var dedi vee hamile düşününce her zmn adete 5 gün kala igne olucak sın dedi çünkü seninki başında düşüyor dedi cnm o yüzden benim bir arkadaşım da hamile kalmadan hem igne hep hap kullandı
Sizin doktorunuz kım acaba öğrenebılırmıyım bendede kan pıhtılaşması var

Kızlar merhaba bende bugün doktora gittim kan pıhtılaşmam var , 1 tane düşüğüm var düşüğümden sonra test yaptırmıştım kan pıhtılaşması çıktı sonra tekrar gebe kaldım kan sulandırıcı iğne oldum şimdi 4 yaşında oğlum var, şuan tekrar hamileyim 6 haftalık bugün doktora gittim sadece coraspin 100 lük verdi iğneye gerek yok dedi bide kesem biraz aşağıdaymış progestan verdi ağır kaldırma dedi ama kafam çok karıştı neden sadece coraspin verdi onu anlamadım ya yetersiz gelirse korkuyorum varmı benim durumumu yaşayanınız?

Kızlar merhaba bende bugün doktora gittim kan pıhtılaşmam var , 1 tane düşüğüm var düşüğümden sonra test yaptırmıştım kan pıhtılaşması çıktı sonra tekrar gebe kaldım kan sulandırıcı iğne oldum şimdi 4 yaşında oğlum var, şuan tekrar hamileyim 6 haftalık bugün doktora gittim sadece coraspin 100 lük verdi iğneye gerek yok dedi bide kesem biraz aşağıdaymış progestan verdi ağır kaldırma dedi ama kafam çok karıştı neden sadece coraspin verdi onu anlamadım ya yetersiz gelirse korkuyorum varmı benim durumumu yaşayanınız?
Doktorun daha once ipne ıle dogum yaptıgını bıle bıle neden vermemıs şaşırdım aslında..

Doktorun daha once ipne ıle dogum yaptıgını bıle bıle neden vermemıs şaşırdım aslında..
Evett ya bende çok şaşırdım bugün başka bi doktora daha gittim oda kalp atışını duyduktan sonra iğneye geçelim dedi gerçekten doktorların hepsi farklı bi yol izliyo napcağımızı şaşırdık ya

Evett ya bende çok şaşırdım bugün başka bi doktora daha gittim oda kalp atışını duyduktan sonra iğneye geçelim dedi gerçekten doktorların hepsi farklı bi yol izliyo napcağımızı şaşırdık ya
Genelde birçoğu atışı gordukten sonra başlamayı tercih edıyor. dilerim sağlıkla kavuşursun 👩‍🍼

Goruyorum ki kan sulandırıcı kullanıp yine aynı durumları yasayanlar var :KK43:
Onlardan biride benim üç düşüğüm oldu ucundede kan sulandirici kullandım
Şimdi yine hamileyim bu sefer hiçbir doktorun önerisini dinlemiycem sadece coraspin kullanıyorum 5+2 haftalık gebeyim
Sulandırıcı kullandimda ne oldu sanki yine düşükler yaşadım bence onla alakası yok eskiden annennelerimizin zamanında kan pıhtılaşmasimi vardı yeni yeni adetler çıkardılar
Bunu şöyle tecrübe ettim yani doktorlarin salladigini
İlk gebeligimde hem genetiği araştırılmış temiz embriyoyu koydular bağışıklık sistemini baskiladilar tutsun diye hemde sulandirici kullandım ona rağmen düştü
Bir sonraki gebelikte test falan yapmadan Dr şunu sordu bir önceki gebelikte kaclik vurundun iğne 4000 lik yok o az gelmiş dedi 6 binlik vurdurdu yine kanamam başladı yaşayan bebeği düşürdü
Sonra yine hamile kaldım bu sefer de başka Dr hepsinde farklı Dr lere gittim oda aynısını sordu bir öncekini kaclik vurundun dedim 6000 yok o az gelmiş 12 binlik vurunacan vurundum iki gün sonra kanamam oldu ve yine düşük yaptım
Bu son gebeligimde fakülte doktoruna gittim geçmişimi anlattım kullandığım kan sulandırıcı iğneleri söyledim son olan 12 binlik sulandırıcı kullandım dedim Dr o kadar kan sulandırıcı kullanılır mı bebek düşürür dedi tabi benim elim ayağım boşaldı sinirden
Sana coraspin yeter şimdilik dedi bekliyorum
Demem o ki doktorlara güvenmeyin hele hele özel muayenehanesi olan doktorlara tecrübeyle sabit paradan başka onlar bişey bilmez fakülte hastanelerine gidin
Bana fakülte doktoru bebek kan pihtisindan düşmez düşerse genetik kromozom bozukluğu vardır ondan düşer dedi

Ve fakülte doktoru dediki son gebelikte 12 binlik kullanırken kanama olduğunda kullanmaya devam mı ettin
Evet hocam bana kes demediki dedim
Oda geçmiş olsun dedi
Anladiniz inşallah

Şifa olsun inşallah canım❤️ Ben de daha önce 11 ve 10 haftlarda kalbi durdu ben hicbişey anlamadım ikincisinde kanamam geldi belime ağrı girdi doktora gidinnce öğrendim ki 1 hafta once kalbi durmus ben hiç anlamamışım.. şimdi ilk kez kullanıyorum iğne takviyesi
11 hafta ileri bi hafta. Peki bu düşükten sonra doktor ne kadar süre korunmayı tavsiye etti

X