Kan sulandırıcı kullananlar

2406

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2018
251
105
32
oksapar Kullanıyorum.Çarşamba günü sezaryen olacağım. Doktor iğneyi 3 gün önce bırak dedi.genelde 1 gün önce bırakılmış.kafam çok karışık. Bugün de yapsam mı bilmiyorum.

oksapar Kullanıyorum.Çarşamba günü sezaryen olacağım. Doktor iğneyi 3 gün önce bırak dedi.genelde 1 gün önce bırakılmış.kafam çok karışık. Bugün de yapsam mı bilmiyorum.
Bir zararı yok doktorun dediğini yap

[/QUOT
Doktorunu dinle canim. Her hasta farklidir kimine 1 gun once kimine 1 hafta önce biraktirirlar bu senin degerlerinle durumunla ilgilidir zarari olsa boyle bisey istemez. Ameliyat sırasında kanin sulu olmasi daha buyuk risk senin icin baska sorunlara yol acacaktir daha cok kanaman olacaktir ya kanaman durmazsa ameliyatta isin bir de bu boyutu var

Kesinlikle doktoru dinle. Bende kullandim hala kullaniyorum ama doktorum nasil derse oyle kullandim. Ben yuksek riskliyim. Herkesin durumu farkli

doğumdan sonra durumunuzu yaza rmısınız? ben de kullanıyorum meraktayım.

kaç gün önce bıraktırmıştı? corasprni veya iğneyi

Corasprin 34. Haftada biraktim. Normalde 36 da birakicaktim ama ben 34 de erken dogum riskiyle hastaneye yattim o zaman biraktirdi. 36nin sonunda dogum yaptim zaten. Igneyide 24 saat once biraktim ama yuksek riskli oldugu icin daha az risk olsa daha erken birakicaktim. Dogumdan sonrada hemen basladim tekrar

Merhaba,Benim bir sorum olacak
İğneyi tam nezaman kullanmaya başladınız ?

Doktorum ultrasyonda görününce başla dedi bana.

Merhaba,Benim bir sorum olacak
İğneyi tam nezaman kullanmaya başladınız ?

Doktorum ultrasyonda görününce başla dedi bana.
Kese göründükten sonra başlatmıştı bana. Bence baslama zamani kişiden kisiye farklilik gosterir. Bazilarina hemen baalatiyolar bazilarina 10-11 haftalardan sonra baslatiyorlar onceden gebelik kaybi varsa eger erken dönem baslanabiliyor bana öyle yapmisti

Kese göründükten sonra başlatmıştı bana. Bence baslama zamani kişiden kisiye farklilik gosterir. Bazilarina hemen baalatiyolar bazilarina 10-11 haftalardan sonra baslatiyorlar onceden gebelik kaybi varsa eger erken dönem baslanabiliyor bana öyle yapmisti
Daha önce 2. tane kaybım oldu sonra araştırdılar pıhtılaşma dediler.
Vitamin 3. ay kullandım sonra coraspin.
Şuan yeni daha test ettim hamileyim galiba..
Ama doktor kese görünmesi lazım dedi biraz canım sıkıldı daha önce iki kaybım olduğu için endişe ediyorum

Daha önce 2. tane kaybım oldu sonra araştırdılar pıhtılaşma dediler.
Vitamin 3. ay kullandım sonra coraspin.
Şuan yeni daha test ettim hamileyim galiba..
Ama doktor kese görünmesi lazım dedi biraz canım sıkıldı daha önce iki kaybım olduğu için endişe ediyorum
Bana yolk kesesi gorununce başlatmıştı vardir bir bildikleri kese olusmadan kullanılması belki zararlıdır zaten 4-5 haftalarda kese görünüyor

X