Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

Merhaba arkadaşlar aranızda yeni sayılırim. Adetime iki gun kala betahcg 14 çıktı. Yani beş Mart günü bugün dokuz Mart halen adet olmadım. Tekrar doktora gitme imkanı da olmadı taziye olduğu için. Sizce bu değer çok mu düşük. Çok üzüldüm ya. Değeri düşük olup yükselen oldu mu. Ne olur bilenler cevap versin çok Üzgünüm ya. Bir yıldır bu ani bekledim:anne::dua::emir_bebek::emir_bebek:
Benimde adetime 2gün kala 47çıkmıştı sonuçum ve betahcg günden güne mi 2günde bir mi 2katına çıkıyormuş tekrar yaptırma şansın varmı hala bir daha yaptırsan

Canım benim de 2 dusugum oldu şu an 6 haftalık hamileyim ben de yarın kalp atışını duyarım ınsallah benim dusukler pıhtılaşmadan oldu sanırım şimdi clexane kullaniyorum senin de mi oyle
Merhabalar diğer yazışmaları okumadan direk mesaj atmak istedim size benimde iki kimyasalim oldu ve şuan pihtilasmadan şüpheleniyoruz çarşamba günü sonucları alacağım ama size sormak istediğim ben zaten zor gebe kalan bi bayanım 4 yıllık evliliğimde 2 defa gebe kaldım siz ilacı kullanmaya başlar başlamaz mı gebe kaldınız acaba eğer bende pıhtı varsa ve ilaç kullanmam gerekirse bende hemen gebe kalma ihtimalim varmı yoksa gebe kalana kadar ilaca devam mi edeceğim

Adetimin 8. Günü bugün beta hcg 3033 çıktı. Benim hesabıma göre beklediğim gibi çıktı. Yarın 4000 lerde olması gerek. Adetimin 1. Günü 232 idi 2 günde bir , iki katına çıkması gerektiğini varsayarsak adetin 3. Günü 464 5. Günü 928 7. Günü düz hesap 2000 olması gerek,9. Gün 4000 civarı olur. Ben tam 8. Gündeyim ve 3033 çıktı. Herkes böyle değerlerini 2 katla hesaplarsa ve başkalarıyla kıyaslamazsa kendi sonucuyla kıyaslarsa içi rahat eder.

Adetimin 8. Günü bugün beta hcg 3033 çıktı. Benim hesabıma göre beklediğim gibi çıktı. Yarın 4000 lerde olması gerek. Adetimin 1. Günü 232 idi 2 günde bir , iki katına çıkması gerektiğini varsayarsak adetin 3. Günü 464 5. Günü 928 7. Günü düz hesap 2000 olması gerek,9. Gün 4000 civarı olur. Ben tam 8. Gündeyim ve 3033 çıktı. Herkes böyle değerlerini 2 katla hesaplarsa ve başkalarıyla kıyaslamazsa kendi sonucuyla kıyaslarsa içi rahat eder.
Benim degerlerim iki kat şeklinde artmadi Dr düşer dedi sonra dış gebelik olabilir dedi en son kese Rahimde cikti.bugunde Dr dan geldim minicik bebeğim oluşmuş 6 haftalık desi ve ön gün sonra tekrar gideceğim kalp atışı olacak mı olmayacak mı bakalım Nasip te varsa olur hayırlısı herseyin

Benim degerlerim iki kat şeklinde artmadi Dr düşer dedi sonra dış gebelik olabilir dedi en son kese Rahimde cikti.bugunde Dr dan geldim minicik bebeğim oluşmuş 6 haftalık desi ve ön gün sonra tekrar gideceğim kalp atışı olacak mı olmayacak mı bakalım Nasip te varsa olur hayırlısı herseyin
Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin bebişinizi :) ben henüz kan dışında bir muayene olmadım. 6. Haftayı bekliyorum ki belki kalp atışını da duyarım. Herkeste farklı oluyormuş sonuçta. Allahım bana da kese görmeyi ve kalbini duymayı nasip eder inşallah.

Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin bebişinizi :) ben henüz kan dışında bir muayene olmadım. 6. Haftayı bekliyorum ki belki kalp atışını da duyarım. Herkeste farklı oluyormuş sonuçta. Allahım bana da kese görmeyi ve kalbini duymayı nasip eder inşallah.
Inşallah allah hayirlisini versin hepimizede

Kızlar lütfen yardım sat 20 Şubat Mart 1 aşılama yaptırdım ve dün hcg yaptırdım sonuç 4 çıktı doktorum yarın testin tekrarını istedi umutlanmalimiyim acaba

Selam kızlar adetim 13 gun gecikti test negatif cıktı.ama kasıklarım agrıyo midem bulanıyo 3 4 gündür sizce hamile olabilirmiyim :KK43:

Kızlar lütfen yardım sat 20 Şubat Mart 1 aşılama yaptırdım ve dün hcg yaptırdım sonuç 4 çıktı doktorum yarın testin tekrarını istedi umutlanmalimiyim acaba
Yukselise yeni gecmis olabilir evet kucuk bi umut var. 4-5-6 supheli degerler iki gun sonra iki katindan fazla cikarsa o zaman asil umut. Insallah artar degerin. Alt sinir 5olsa bile bu doktorlar 1000 olana kadar kesin gozle bakmiyorlar nerdeyse.

Merhaba bugün iğne olmak için hastaneye gitmiştim pazartesi Hcg değerim 1817 idi bugünde bir baktırayım gitmişken dedim sonuç *>5000..Bu cihazlar 5000 üstüne değer vermiyormu ki bilgisi olan?

X