Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

Ins ya en son ctesigunu 36 idi ne zaman dr a ciksam sence

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Haftaya salı veya çarşamba gidersen keseni görebilirsin. Ben öyle yapmıştım değerim 39 çıktıktan yaklaşık 10 gün sonra görebildim kesemi.

Bu arada bide dun benim 1-2 damla lekelenme gibi oldu. Sende yerlesme kanaması olmusmuydu

Bu arada bide dun benim 1-2 damla lekelenme gibi oldu. Sende yerlesme kanaması olmusmuydu

Yok bende olmadı ama genelin %80 de oluyormuş. Benim acısı şimdi çıkıyor 4 gündür yatıyorum düşük tehlikem var kanamam oldu ama şükür kesildi bebeğimin kalp atışları pıtır pıtır devam ediyor. Kahverengi lekelenmem var 4 gündür progestan hap ve iğne kullanıyorum.Bugün profesöre gidicem sürekli yatmalısın derse işi bırakıcam mecbur bakalım Rabbime duâ ediyorum hep..

Yok bende olmadı ama genelin %80 de oluyormuş. Benim acısı şimdi çıkıyor 4 gündür yatıyorum düşük tehlikem var kanamam oldu ama şükür kesildi bebeğimin kalp atışları pıtır pıtır devam ediyor. Kahverengi lekelenmem var 4 gündür progestan hap ve iğne kullanıyorum.Bugün profesöre gidicem sürekli yatmalısın derse işi bırakıcam mecbur bakalım Rabbime duâ ediyorum hep..

Cok gecmis olsun ya ins hepai gecer. Bende progestn 200mg kullanıyorum sabah aksam ama vajinal kullanıyorum. Sende dinlen bol bol

Merhaba arkadaslar, bende transfer yaptirdim 15.gun bthcg 47 & 18.gun bthcg 101 ..doktor iyi gitmiyor 21.gun kana tekrar bakalim dedi...bu sekilde baslayip iyi sonuc alan oldumu lutfen bilgi verin...Zaman gecmek bilmiyor bu belirsizlikle

Tatlım dur dur sakin ol bi bakalım:) ah şu doktorlar neye göre böyle değerlere yorum yapıyorlar! Bak canım benim adetim 12 gün geçtiğinde değerim 7, 12 idi ve iki gün sonra yani 14 gün geçtiğinde ise 39,14. Yani geç yumurtlama olduğu için adet tarihini baz alamıyor doktorlar ve bence senin de geç yumurtlama bu yüzden canını hiç sıkma ben eminim iki gün sonra değerin katlanacak ve yaklaşık 10 gün sonrada kesen görünecek :) içini ferah tut ve bana lütfen yaz değerini merak ederim :KK66:
Ha bu arada benim iki gün sonra değerim katlanmış olmasina rağmen kese görünmedi 4 gun sonra yine test yaptırdım 329 çıktı ama yine görünmüyordu yani endişelenme değerler her iki günde bir iki katına çıkar ve beta hcg degerin 15000 civarı oldugunda meleğinin geçici yuvasını gorebileceksin :KK66:

Selammm... Bugün doktora gittim kan tahlili yaptırdım. İlk değerim 81.68 di bugün 678 olmuş Rabbim Çok Şükür... :KK16: :KK16: Şimdi değer normal gidiyo keseyi görmek için de 23 Nisan günü çağırdı..... İnşallahhhh bişey omaz.... Rabbim isteyen herkese nasip etsin İnnnnşallahhh.....:KK16::KK16::KK16:

Malesef olmadi aşılamadan 15. Gun kan tahlili sonucu 0.172 :KK43:

Son düzenleme:
Canım görünmemiş olabilir korkma benim değerim 329 iken görülmedi ve tekrar test yapmadım ama aradan 4 gün geçti tahminen değerimin 1800 civarlarinda olması zamanda kese göründü yani panik yapma sakın ama bence yeniden kan testi yaptırıp değerini yükselip Yükselmedigini kontrol et. Rabbim bağışlasin inşaallah..

Canım Hamiş olsan da bu belirtileri şuan yaşamak için erken dönemdesin. Ama en doğrusu kan tahlili ben adetim 12 gün geçince değerim 7.30 gibi bişey çıkmıştı geç dollenmeydi. Adetim 5 gün geçince değer negatif çıkmıştı. O yüzden ümidini kaybetme inşaallah Hamişsindir :)

Bence de erken yaptırmışsin benim adetim 1 12 gün geçince çıktı geç döllenme ihtimalini de düşün ve adetinin gecikmesini bekle inşaallah hayırlısı ile Hamişsindir :)

Evet kesinlikle tekrarlamalisin yukarıda anlattığım gibi adetim 5 gün geçti aynen senin gibi 0,100 çıktı 12 gün geçti 7.kusur çıktı geç yumurtlamaydi o yüzden yaptığın testin üzerinden eğer adet olmazsan 5 gün sonra yine dene.

Evet evet canım korkma aradan iki gün geçtikten sonra tekrar test yap ve katlanip katlanmadigina bak benim 7, 30 çıkmıştı ve 2 gün sonra 39 kusurdu yani küçük değerle başlamıştım o yüzden bence korkma değerin düşük değil.

Benim adetim 2 gün geçti beta hcg 32,38 çıktı ama 2 gün sonra tekrarladım 20 çıktı doktor değerin düşüyor kimyasal gebelik dedi bakalım yarın yine tekrarlayacam acaba yükselme şansı var mı? Normal bir gebeliğe dönüşebilir mi?? :2::2::2::2:

Selammm... Bugün doktora gittim kan tahlili yaptırdım. İlk değerim 81.68 di bugün 678 olmuş Rabbim Çok Şükür... :KK16: :KK16: Şimdi değer normal gidiyo keseyi görmek için de 23 Nisan günü çağırdı..... İnşallahhhh bişey omaz.... Rabbim isteyen herkese nasip etsin İnnnnşallahhh.....:KK16::KK16::KK16:
.... merhaba xesmax....hic tanimadigim birisinin derdime ortak olmasi beni nasil mutlu etti anlatamam...gozyaslarim akti yazdiklarini okurken. ..persembe gunu kan testim var...mutlaka sana bilgi verecegim...sevgiler

Benim adetim 2 gün geçti beta hcg 32,38 çıktı ama 2 gün sonra tekrarladım 20 çıktı doktor değerin düşüyor kimyasal gebelik dedi bakalım yarın yine tekrarlayacam acaba yükselme şansı var mı? Normal bir gebeliğe dönüşebilir mi?? :2::2::2::2:

Sanmıyorum canım geçmiş olsun. Rabbim inşaallah bir daha ki ay Sağlıklı bir melek verir sana..

Cok tesekkur ederim...cok buyuk morall oldu yazdikyazdiklariniz...xesmax insallah keseni gorup meleğinin kalp atisini duyman ve kucağına sağlık ile alman nasip olur

Kimsenin yorumuna inanma benim hikayemi duysan şok olursun. Hatta dur yazayım. Yok doktorlar sürekli kan testi yaptırmaktan yana değil onlar keseyi görmekten yana ama ben dayanamadım kendi özel isteğimle yaptırdım testi iyi ki de yaptırmışım:)

"Biz eşimle korunuyoruz ve yöntemimiz prezervatif yani yalnızca %2 ihtimali olan bir yöntem en sağlıklı ve kesin yöntem(di)
Son adet tarihim 5 şubattı ve bi sonraki adetim de 8 mart olması lazımdı. Adetlerim düzenlidir. Ancak adetim 5 gün geçince 12 martta kadın doğum doktoruna gittim alttan muayene etti bir sorunun yok gebelikte kistte yok dedi, her ihtimale karşı beta hcg yani kan testi yaptırdı ve sonuç 0,100 çıktı koskoca negatif zaten gebelik beklentim olmadığı için de sonuçtan emindim. Neyse sonra adetim yine gelmedi ama adet söktürücü de kullanmadım mucizelere inanırım içimden bi ses bebek var diyordu hiç bir belirtim olmamasına rağmen tabi kasık ağrısı hariç ve sık idrara çıkmaya başlamıştım. 1 hafta sonra tekrar doktora gittim yine muayene etti ve "rahim duvarın çok kalınlaşmış ya adetin gelmek üzere yada gebelik şüphesi taşıyorsun ve sol yumurtan çatlamış eğer gebelık yoksa ve gebelik düşünüyorsan çok güzel bi dönemdesin" dedi. Kan testi yaptırdı tabi ben negatif sonucu beklediğim için gayet sakin sonuçlarıma baktım bir de ne göreyim 0-5 değer aralığı negatif yazan tahlil sonucunda benim değerim 7,85 tabi panik oldum ama çok mutlu oldum. Doktorumu aradım "değer pozitif ama sınırda olduğu için kesin hamilesin diyemiyorum. Sakın ilaç kullanma ve dikkatli davran haftaya tekrar gel" dedi. Tabii ben dayanamadım 2 gün sonra tekrar test yaptırdım ve sonuç 39,14 çıktı gebeliğim kesinleşti Velhasıl adet olmam gereken dönemde benim yumurtlamam olmuş ve biz o dönemde eşimle ilişki yaşadık. Rabbimin bu mucizesi bizim korunmamıza rağmen benim minik meleğim annesinin rahmine yerleşmiş."

benim beta hgc değerim son adetten 32 gün sonra 5 çıktı. bugün doktora gittim ve doktor aynen şunu dedi: " bu ne yaaa.. sanki dün hamile kalmış gbi:)) 2 gün sonra yine gidicem test için. soucu mutlaka yazarım. son iki adetimin hep 40 de bir olduğunu soyledim. bakalım hayırlısı:)))

Son düzenleme:
benim beta hgc değerim son adetten 32 gün sonra 5 çıktı. bugün doktora gittim ve doktor aynen şunu dedi: " bu ne yaaa.. sanki dün hamile kalmış gbi:)) 2 gün sonra yine gidicem test için. soucu mutlaka yazarım. son iki adetimin hep 40 de bir olduğunu soyledim. bakalım hayırlısı:)))

Ama bak kendinde diyorsun 40 günde bir oluyorsan zaten düzensiz yumurtlaman vardır ki.. Doktorun yorumu da pek iyiymiş :)) muhakkak yaz sonucunu. Hayirlisi olsun :)

Ama bak kendinde diyorsun 40 günde bir oluyorsan zaten düzensiz yumurtlaman vardır ki.. Doktorun yorumu da pek iyiymiş :)) muhakkak yaz sonucunu. Hayirlisi olsun :)

benim daha adet günüm bile gelmedi:)))) geçen sene de gebelik geçirdim. hamile kalmadan onceki adetlerim 45 günde birdi. yine 36 gün oldu bazı belirtiler hisettim. test yaptım çift çizgiyi görünce bir hafta sonra doktora koştum ve kese görünmüştü. düşükten sonra adet hemen düzene girmiyor zaten. inşallah bekliyoruz bakalım:)))) zatn benim tahminime göre de 7 gün once döllenme oldu:)))) çünkü kedimce yumurtlama tarihini 26.gün hesaplamıştım. bugün 33.gün. tutmuştur inşallah:)))) tuttuysa hemen iğnye başlıycaz... pıhtılaşmam var çünkü.

yazmadan önce imzayı ayarlıycam:)))

Son düzenleme:
.... merhaba xesmax....hic tanimadigim birisinin derdime ortak olmasi beni nasil mutlu etti anlatamam...gozyaslarim akti yazdiklarini okurken. ..persembe gunu kan testim var...mutlaka sana bilgi verecegim...sevgiler

İnşallah canımmmm senden de hayırlı Haberler Bekliyorum :KK49: Tabiii tüm arkadaşlar burada herkesten mutluluk haberlerini bekliyor ve Birlikte mutlu oluyoruz.... :KK34: Rabbim Sağlıklı Bebekler Nasip Etsin.... :KK49:

X