Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

ebruli22

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
28 Ağustos 2007
2.086
58
44
kan_testi_bhcg.jpg

Normal Bir Gebelikte Haftalara Gore Beta-Hcg Degerleri

beta-bhcg.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
günaydın benim sonuç 408 çıkmıştı gecen cumartesi yaptırdım doktorum 2 yada 3 haftalık demişti ozaman

Fatoşçum iyi tabiii...Maşallah :nazar: Benim de SAT 18 Ocak tı ve galiba 2-3 şubat gibi yumurtladım. Eğer hamileysem bugün 3+3. Yarın kan tahlili yaptırıcam ben de...Hadi inşallah hayırlısı bakalım dua edin bana :KK70:

insallllahhh canimmm haber vermeyi unutma bizedee! Benim arkadasim kan testini adet gününden 6 gün önce yapmisti negatif cikmisti. ama adet olmadi! idrar testi yapti adet gününde pozitif cikti.

RABBIM insallah her isteyene anne olmayi nasip eder! :CüvCüv:
:Saruboceq:

Merhaba;

Yeni aranıza katıldım, hamile kalmak istiyorum, kan testi sonuçları en erken ne zaman belli olur, bide en son adet tarihine göremi yoksa ilişkiye göremi, kan testi sonuçları belli olur. yardımcı olursanız sevinirim

SElammm hosgeldiin! iliskiden sonra 12. gün yaptir bence. benim 9. günde cikti deger düsüktü 10 du. bence 12. günde yaptir. en dogru sonuc o zaman cikar bence. gerci benim arkadas adetine 6 gün kalami ne yaptirmisti negatif cikmisti hamile oldugu halde.
en iyisi iliskiden sonra 12. günü kan testi yaptirmak. ne zamandir istiyorsun bebis canim?

:nazar:arkadaşlar bn siteye yeni üyeyim slm.20 seneden sonra sürpriz sat tarihinde kanda hcg baktırdım 17.19 doktor biyokimyasal gebelik dedi 1 hafta sonra çağırdı çok endişeleniyorum bni aydınlatırmısınız şuan günüm 2 gün geçti vakit geçmek bilmio budeğer çokmu düşük ?doktor geç döllenme olabilir dedi .ancak kasıklarımda sancı vr ,ve müthiş gazım vr ara ara çok saydam akıntım vr bugüne kadar hiç böle bişey yaşamamıştım.yaşadıklarınızı paylaşırsanız sevinirim. buarada bnm sat 9 şubat ayrıca 23 gündebir adet görürdüm.:emir_bebek:

:nazar:arkadaşlar bn siteye yeni üyeyim slm.20 seneden sonra sürpriz sat tarihinde kanda hcg baktırdım 17.19 doktor biyokimyasal gebelik dedi 1 hafta sonra çağırdı çok endişeleniyorum bni aydınlatırmısınız şuan günüm 2 gün geçti vakit geçmek bilmio budeğer çokmu düşük ?doktor geç döllenme olabilir dedi .ancak kasıklarımda sancı vr ,ve müthiş gazım vr ara ara çok saydam akıntım vr bugüne kadar hiç böle bişey yaşamamıştım.yaşadıklarınızı paylaşırsanız sevinirim. buarada bnm sat 9 şubat ayrıca 23 gündebir adet görürdüm.:emir_bebek:

canım 20 sene diyosun .bu süre içerisinde herhangi bir tedavi veya çalışma bunlar önemli ..

ayrıca doktorun biyokimyasal gebelik demiş,doktorunla görüşmende fayda var bu konuda..

beta hcg değerine gelince; inanki bu değer herkeste değişebiliyor..ben adet günümde yaptırmıştım 822 çıkmıştı.. arkadaşım adetin 5 gün geçe yaptırdı 400 civarında çıkmıştı.. yani bu değer döllenmeye ve kişiye göre değişiyo bence..

rahat ol inşallah normal ve sağlıklı bir gebeliğin vardır canım

canım çok saol cvp için bundan 3 sene evvelde hamiş oldum ancak düşük yaptım.ozamanda düşük yaptığım gün kanda baktırdım çünki beklemediğim bişeydi biz microenjeksion tedaviside gördük 2 kez tutmadı doğal yoldan beklenmiyen bişeydi ozamanki hcg 79 du

canım 20 sene diyosun .bu süre içerisinde herhangi bir tedavi veya çalışma bunlar önemli ..

ayrıca doktorun biyokimyasal gebelik demiş,doktorunla görüşmende fayda var bu konuda..

beta hcg değerine gelince; inanki bu değer herkeste değişebiliyor..ben adet günümde yaptırmıştım 822 çıkmıştı.. arkadaşım adetin 5 gün geçe yaptırdı 400 civarında çıkmıştı.. yani bu değer döllenmeye ve kişiye göre değişiyo bence..

rahat ol inşallah normal ve sağlıklı bir gebeliğin vardır canım

çok saol dilekleriniçin cvplarımı yanlışlıkla 2.ci sayfaa yazmışım kusurabakma sitede yeniyimde .:CüvCüv:

arkadaşlar benimde sat 17 Ocak kan tahlini 28 ocakta yaptırdım ve 823,33 çıktı.6 haftalık oluyor bi hafta da bekleyelim kalp atışlarını duymaya gideriz dedik eşimle ve geçen c.tesi doktora gittik ve bebeğin çok küçük olduğunu söledi..ultrasonda 5 haftalık gözüküyor.2 hafta fark eder mi?
Benimde daha önce bi gebeliğim oldu kalp atışları olmadığı için aldırmıştık.Aradan 2 sene geçti.yinede korkuyorum.bilgisi olan varmı

kızlar benim 542 çıktı doktor 2yada 3 haftalık falan dedi normal mi sizce.
cnm bhcg değeri kişiden kişiye göre değişir endişe etme döllenme zamanına göre farklı olur
mesela benim adet günümde 2900 dü bhcg değerim kiminin ki daha düşük yada yüksek olabiliyor.

arkadaşlar benimde sat 17 Ocak kan tahlini 28 ocakta yaptırdım ve 823,33 çıktı.6 haftalık oluyor bi hafta da bekleyelim kalp atışlarını duymaya gideriz dedik eşimle ve geçen c.tesi doktora gittik ve bebeğin çok küçük olduğunu söledi..ultrasonda 5 haftalık gözüküyor.2 hafta fark eder mi?
Benimde daha önce bi gebeliğim oldu kalp atışları olmadığı için aldırmıştık.Aradan 2 sene geçti.yinede korkuyorum.bilgisi olan varmı
belki gelişimi ilerler cnm kalp atışlarını falan duyun önce bakalım
herşey yolunda gider umarım.

Kkızlar noırmalde 18 mart test tarıhımdı ılk asılamam buarada ya ben dun test yaptım yanı bı hatfta erken yaptım sızce sonuc yanıltıcımıdır hemen umıtsızlıge kapılmalımıyım sonucumu yazım 2.76 yanı negatıf bısey soylersenız sevınrım

selam benim bugün yani 17 haziran adet günüm fakat şu saate kadar adet olmadım beta hcg testi yaptırdım negatif çıktı adet olmazsam iki gün sonra bir daha mı yaptırmalıyım yoksa doktora mı gitmeliyim

selam benim bugün yani 17 haziran adet günüm fakat şu saate kadar adet olmadım beta hcg testi yaptırdım negatif çıktı adet olmazsam iki gün sonra bir daha mı yaptırmalıyım yoksa doktora mı gitmeliyim

teste ne kadar çiktı cnm...eğer.3-4 çiktıysa tekrarla belki geç dölenme olmuş ondan çikmamış

benim beta hcg testim 1.20 çıktı ama şu ana kadar adetim hiç gecikmemişti yalnız adet belirtimde yok yani şu saat itibari ile adetim bir gün gecikmiş oldu iki gün sonra tekrar test yaptırmalımıyım yoksa adet olmazsam doktora mı gideyim deneyimli olanlar lütfen cevap yazsın

X