Gebeliğe Hazırlık Kan testi 0.200 çıkıp daha sonra hamile kalanlar oldumu arkadaşlar?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Kibar77

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Kasım 2019
35
19
0,200 çıktı 1 hafta sonrada çok açık kırmızı adetim oldu 4 gün aşırı kasık ve bel ağrım oldu içim kıpır kıpır mucizelere inanırım Allah ol derse hayırlısıyla ve Allahın izniyle olur sence bende hamile olabilirmiyim

Son düzenleme:
1 ay önce 2 gün kahverengi kanamam oldu ve bitti ayrıca 10 gün felanda peçeteye silince kahve lekelenme gördüm doktora gittim rahim kalınlaşması var dedi kan testim 0,200 çıktı 1 hafta sonrada çok açık kırmızı adetim oldu 4 gün aşırı kasık ve bel ağrım oldu içim kıpır kıpır mucizelere inanırım Allah ol derse hayırlısıyla ve Allahın izniyle olur sence bende hamile olabilirmiyim
Ben adetime 1 gün kala doktora gittim kan testi verdim 0.200 çıktı 15 gün gecikti tekrar gittim rahimde kalınlaşma var yarın kan ver dedi sana 2 ay âdetin gecmeyene kadar ilaç vermiycem dei bende eve gittim testim pozitif çıkıyor sonra diğer gün kan testi verdim 16. Gün pozitif çıktı 90.9 ama ben düşük yaptım soğan suyu içmiştim adet olucam diye düşündüm

Anladım malesef adet oldum asla çocuğum olmıcak o kadar üzgünüm ki anlatamam eşim çok istiyor ama olmuyor olmuyor olmuyor. Rabbim ne verirse hayırlısıyla versin cevabın için teşekkür ederim canım Allaha yolunu bahtını açık etsin

X