KAN TESTİ NEGATİF, 2 GÜN SONRA İDRAR TESTİ SİLİK ÇİZGİ YARDIM ARKADAŞLARRR

DilekBurcu

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
11 Temmuz 2019
1.287
808
Daha güzel haber veremiyorum be yazıkkı. Dün kan testi 75 çıktı çok düşük dediler kimyasal ve dış gebelikten süpheleniyolar. Normal hamile bir kadının değerinin reglı 1 gun gecıkınce test yapımca 300 500 cıkıyomus. Pzrtsı deger cok yukselırse gebe olabılırmısım. Umutlu konusulmadı tabıkı ne yazıkkı durum bu 😢😢😢😢 cok kotu oldum 😢😢😢😢
Muayene oldun mu? Ulturasonla mı baktılar canım

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 18-03-2021

Hamileliğimin 39. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 13 gün kaldı.

Popüler anlayışın aksine, insan gebelik süresi aslında dokuz ay değil dokuz buçuk ay (ay takvimi ayı) sürer. Bu son iki hafta ek süre parçasıdır. Gerçek doğum kasılmalarına bazen ishal eşlik eder. Bu evrede bebeklerin bazılarının boyu 36-37 cm. ve ağırlığı 3,200 gr. civarında olabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 3200 gr. - Yaklaşık boyu : 50.7 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

DilekBurcu

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
11 Temmuz 2019
1.287
808
Daha güzel haber veremiyorum be yazıkkı. Dün kan testi 75 çıktı çok düşük dediler kimyasal ve dış gebelikten süpheleniyolar. Normal hamile bir kadının değerinin reglı 1 gun gecıkınce test yapımca 300 500 cıkıyomus. Pzrtsı deger cok yukselırse gebe olabılırmısım. Umutlu konusulmadı tabıkı ne yazıkkı durum bu 😢😢😢😢 cok kotu oldum 😢😢😢😢
Ayrıca değerin çok iyi 2 gün sonra testini yenile ayrıca aynı doktora gittiysen gitme lütfen artık şu doktora

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 18-03-2021

Hamileliğimin 39. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 13 gün kaldı.

Popüler anlayışın aksine, insan gebelik süresi aslında dokuz ay değil dokuz buçuk ay (ay takvimi ayı) sürer. Bu son iki hafta ek süre parçasıdır. Gerçek doğum kasılmalarına bazen ishal eşlik eder. Bu evrede bebeklerin bazılarının boyu 36-37 cm. ve ağırlığı 3,200 gr. civarında olabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 3200 gr. - Yaklaşık boyu : 50.7 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Aysenurmm

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Kasım 2019
2
0
19
Selam arkadaşlar.

1 yıllık evliyim, 10 yıldır kadın dogum kontrol hapı kullanıyorum. reglı sancılarım agır geçıyordu bunları duzeltmek ıcın. İlacımı bıraktım. Reglımın üzerinden 4 gün gecti. Bende 2 gun önce kan testi yaptırdım sonuç 5.97 çıktı. Hamile olmadığımı syledıler. Bugun sabah idrar testi yaptım silik çizgi çıktı. Kafam çok karışık. Kan testinde çıkmadı 2 gün sonra idrarda niye çıktı anlayamadım. Ne kaç tane test yaptım bu ne manyaklık 😁😁 insan biran önce öğrenmek istiyor sanırım. Dış gebelik yada kimyasal gebelik olmasından korkuyorum 😔 umarım değildir. Hakkımda hayırlısı olsun. Rabbim gönülden isteyen herkese evlat duygusunu yaşatsın inşallah 🙏 şimdiden teşekkür ederim 💜
Biraz daha bekleyip tekrar kan verebilirsin benimde adetinin üstünden 5 gün geçti kam testi yaptırdım negatif çıktı ama okuduğum mesajlara gore negatif ciktiktan bir kac gun sonra kan testi yaptırıp hamile olduğunu öğrenenler varmış

Aysenurmm

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Kasım 2019
2
0
19
Merahaba kızlar adetim 4 gün geçti bundan 10 gün önce kadın doGuma gittim herşeyin çok iyi olduğunu hiç bir sorunum olmadığını şöyleci 12 kasımda adet olmam lazımdı olmadım 14 kasımda kan testi yap tir dim negatif çıktı acaba hamilemiyim adetim hic by kadar geçmedi. Asiri yemek yeme bel ağrısı var .başına böyle bi durum gelen varmı lütfen yazsın 😊😊😊😊😊

sardunya58

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Ekim 2019
358
313
31
Ya yemin ederim sinir ediyo bu doktorlar insanı
Benim reglm 12 gün geçti değerim 40tı elhamdülillah sağlıklı bi hamileliğim var 20 haftalık olacak

Bebeğin nezaman döllendiğini Nerden biliyormuş doktor???
Değerin gayet güzel canım hiç düşünüp kafana takma 2 gün sonra tekrar yaptır
Kanaman leken yoksada hiç korkma sağlıklı sıhhatlidir inşaAllah ❤

Acaba siz adetten 2 gün önce mi yumurtladınız. yada yumurtlama olmadan nasıl gebelik oldu. inşallah banada öyle bişey olur bu ay

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 4 gün geçti.

L O L

5.ci takım Bş.85.5 Güncl.79.8 Hedef 72
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Mart 2019
4.282
8.124
Acaba siz adetten 2 gün önce mi yumurtladınız. yada yumurtlama olmadan nasıl gebelik oldu. inşallah banada öyle bişey olur bu ay
Adete 2 gün kala korunmadk o gün olmuş canm
İnşaAllah Rabbim tüm isteyenlere nasip etsin 🤲

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 55 Kg. ile 74 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 172 cm. Başlangıç Kilom :94 Kg. Şimdiki Kilom :79.8 Kg.

L O L

Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Mart 2019
4.282
8.124
Ovulasyon testiyle takip falan yaptınız mı ? yada adetten 2 gün önce değildir belki bi önceki ilişkiden olabilir mi ?
Canım 2 yaşında 1 kızım var henüz düşünmüyoduk kardeş
1 seneye yakındır adete 1 2 gün kala yumurtlama olmaz diye korunmuyoduk ama diğer zamanlar korunuyodk
Önceki ilişkilerde korunma olduğu için hamile ozaman hamile kalmış olamam bide adetim 12 gün geçtikten sonra öğrendim

Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 55 Kg. ile 74 Kg. arasında olması gerekir.

sardunya58

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Ekim 2019
358
313
31
Canım 2 yaşında 1 kızım var henüz düşünmüyoduk kardeş
1 seneye yakındır adete 1 2 gün kala yumurtlama olmaz diye korunmuyoduk ama diğer zamanlar korunuyodk
Önceki ilişkilerde korunma olduğu için hamile ozaman hamile kalmış olamam bide adetim 12 gün geçtikten sonra öğrendim

Çok güzel bişey . bende bu ay ovulasyonla pik günleri değerlendirdim pazar adet günüm hala hala negatif idrarda. belki umut devam ediyodur hala. hayırlı olsun

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 4 gün geçti.

L O L

Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Mart 2019
4.282
8.124
Çok güzel bişey . bende bu ay ovulasyonla pik günleri değerlendirdim pazar adet günüm hala hala negatif idrarda. belki umut devam ediyodur hala. hayırlı olsun
Ediyodur tabi canım adet gününü bekle ❤️ Rabbim gönlüne göre versin inşaAllah

Duygu2110

Yeni Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
24 Ekim 2019
77
29
Ayrıca değerin çok iyi 2 gün sonra testini yenile ayrıca aynı doktora gittiysen gitme lütfen artık şu doktora
Başka doktora gidicem, sonucumu alıp başka yerde kontrol ettiricem. Tek bi doktorla kalmamak lazım psikolejim bozuldu resmen 😢😢😢 sonuç çok düşük dediler

Duygu2110

Yeni Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
24 Ekim 2019
77
29
Ya yemin ederim sinir ediyo bu doktorlar insanı
Benim reglm 12 gün geçti değerim 40tı elhamdülillah sağlıklı bi hamileliğim var 20 haftalık olacak

Bebeğin nezaman döllendiğini Nerden biliyormuş doktor???
Değerin gayet güzel canım hiç düşünüp kafana takma 2 gün sonra tekrar yaptır
Kanaman leken yoksada hiç korkma sağlıklı sıhhatlidir inşaAllah ❤
10 yıldır kullanıyoruö reglı sancımı düzeltmek için. Bu ay bıraktım hapı durum bu şekilde. Herhangi bir kan vs gelmedi hiç. Dogum kntrol hapıyla 28 gunde bı reglı oluyodum. Mantık olarak 9 kasımda regli olmam lazımdı hala olmadım. Kasıklarımda batmalar oluyo, gaz sancım oluyo, halsızım. Onun dışında bi problem yok. 11 kasımda kan testim 5.97 çıktı 14 kasımda yani dün yaptırdıgıö test 75 çıktı ve değer çok düşük dediler. Normalde sağlıklı bir hamilelikte regli gecıkınce bir gun sonra deger 300 400 cıkması lazımmıs. Bu pzrtsi tekrar yaptırıcam. Kafam allak bullak oldu psikolejim bozuldu çok korkuyorum 😢😢😢😢 2 farklı doktorda aynı şeyi söyledi. Deper çok düşük dedi

L O L

Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Mart 2019
4.282
8.124
10 yıldır kullanıyoruö reglı sancımı düzeltmek için. Bu ay bıraktım hapı durum bu şekilde. Herhangi bir kan vs gelmedi hiç. Dogum kntrol hapıyla 28 gunde bı reglı oluyodum. Mantık olarak 9 kasımda regli olmam lazımdı hala olmadım. Kasıklarımda batmalar oluyo, gaz sancım oluyo, halsızım. Onun dışında bi problem yok. 11 kasımda kan testim 5.97 çıktı 14 kasımda yani dün yaptırdıgıö test 75 çıktı ve değer çok düşük dediler. Normalde sağlıklı bir hamilelikte regli gecıkınce bir gun sonra deger 300 400 cıkması lazımmıs. Bu pzrtsi tekrar yaptırıcam. Kafam allak bullak oldu psikolejim bozuldu çok korkuyorum 😢😢😢😢 2 farklı doktorda aynı şeyi söyledi. Deper çok düşük dedi
Bi test 11 Kasım bi test 14 Kasım
2 günde 2 katı artması lazm ve sizin gayet güzel artmış anlamıyorum yemin ederim bu doktorları
Boşa stres ediyorsunuz bence yarın tekrar test yaptırın 150 civarları olması lazm

Duygu2110

Yeni Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
24 Ekim 2019
77
29
Bi test 11 Kasım bi test 14 Kasım
2 günde 2 katı artması lazm ve sizin gayet güzel artmış anlamıyorum yemin ederim bu doktorları
Boşa stres ediyorsunuz bence yarın tekrar test yaptırın 150 civarları olması lazm
Niye çok düşük diyolar anlamıyorum kafayı yicem stresten uyuyamıyorum 😢😢😢