kan testi sonucu

yok yoook 3152 tam olarak. bak resmini yükleyim yanlış olmasın... ne biliim sizler onluk rakamlardan bahsederken ben binliğe geçince korktum bian iyi diosun yani. seviniyorum ozaman

Bana da yüksek geldi biraz ama, çoğul gebelikse,olabilir…
Peki keseyi gördü mü doktor…

Bana da yüksek geldi biraz ama, çoğul gebelikse,olabilir…
Peki keseyi gördü mü doktor…

yok gece gittik zaten doktor yoktuki.. acilde yaptırdım (ayrıca acilde ücretde ödedim)
kağıdı alınca yetişkin birimindeki doktora gösterin dedi sonucu veren. gösterdim doktorda hayırlı olsun 3 haftalık gebesin dedi. en kısa sürede randevunu almayıda unutma dedi. eşimede tebrik ederim dedi gönderdi. zaten o yüzden çatladım burda biri yorum yapsın deyip duruorumya kızlar..
yüklediğim resmin yanındaki değerlere bakınca normal gelio bana. 2-3 haftaya 100-5000 arası değer vermiş. siz şimdi bayaa yüksek diosunuz korkmaya başladım kızlar

Yok canım benim korkma. Her hamilelik farklı seyreder. Ailende ikiz gebelik var mı peki?
Bana çoğul gebelik gibi geliyor :))))
Randevunu mutlaka al, keseyi (yada keseleri) görürsünüz diye düşünüyorum bu değerle.

aldım randevu cumartesi 16,30da inşallah bi sorun çıkmazsa. çalıştığım için mecbur beklicem. ailede yok hiç ikiz gebelik. bak şimdi aklıma ne geldi :44: eşim dün dediki ben daha evlenmeden önce ikiz olursa die çok korkardım nasıl bakarız die bide ikiz oluomu yandık dedi. bende kızdım allah neyi nasip ediosa şükretcez onu görüp yaşıcaz öyle söyleme dedim.. bide öyle oluyomuş... yaa çok fena oldum bi heycan bi stres.. ben ne biliim daha 3 hafta dince kese mese görünmez zannediorum. c.tesi gelsede gitsem.. allahım nolur kötü bşey olmasın inş

Canım sen gönlünü ferah tut, Allah inşallah tamamına erdirsin sağlıkla.
Hayırlısı ikizse sizin hakkınızda, o olsun tabi ki...
Benim bildiğim kadarıyla değer 1500 ike alttan, 2500 gibiyken de karından görünüyor kese.
Senin de cumartesi görünür inşallah canım.
Bunlar tatlı telaşlar.Bir bakmışsın, keseydi, kalp atışıydı, 2li testti derken tekmelerini hissedersin :)))

ben gecen ay bhcg testi yaptrdım sonucum 0.27 cıktı bu ay tekrar yaptrdım sonuç 0.59 cıktı bu neden kaynaklanıyo hamile olmayan bi insanda degerlern aynı cıkması gerekmiyormu yardımcı olrsanız sevinirim tesekkrler

kızlar ben ayın 7sinde ilk kan testi yaptırmıştım.60.29 çıktı. diğerini de 9unda yaptırdım 163.71 çıktı.ne kadarlık oluyor. sat 9 nisan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…