Aile Planlaması KAN TESTİ VE ADET GECİKMESİ

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

sessiz0903

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2021
79
68
24
Kızlar merhabaa dün bir konu açtım aklımda bazi şüpheler vardı adetim gecikti bu ayın 17’sinde olmam gerekiyordu ama hala olmadım dün merak ettm ve kan testi yaptırdım negatif çıktı bu arada ilişkide de korunan kişi eşim ben hiç bişey kullanmıyorum hala adet olmadım ve benim adetim hep düzenli gider stres bile yapsam yok yani etkilenmem 6 gün oldu geçeli sizce her kan testi doğru sonuç verir mi hala şüpheliyim
:KK43:
dün gece ağrım oldu dedim kesin hastalancam sabah kalktım adet ağrısı yok hastalanmamışım ve sürekli başım ağrıyor kafam o kadar karışık ki bir tarafım zaten korunuyoruz ihtimali olmaz bir tarafım çok şüpheli kan testi sizce adet kaç gün gecikince yaptırılmalıydı şimdiden teşekkür ederim.

geç döllenme bile olsa 6 günde kan testi pozitif çıkardı diye düşünüyorum. Adet gecikmeniz hamilelikten değildir ama siz gene de bir doktora gidin gecikme için.

Benimde 8 gun gecikti icmedigim bitki cayi söktürücü kalmadi herzaman icip sabahina adet olurdum hic etki etmedi.cok korktum kesin hamileyim dedim geri cekilmeyle korunduk bide. ama test negatif çıktı 8. Gunde de adet oldum. Sonradan hatırladım 1 hafta kadar once soguk alginligi icin antibiyotik, agri kesici vs kullanmistim. Onlardan kaynakli gecikme olabilir dedi doktor

X