Kanamam lütfen yardımcı olun

Ayy gidebildiniz mi ya insallah sorun yokrur
Hemen yatış yapıldı betam 660dan 2391 e çıkmış 2 günde ultrasondan baktı doktor kese rahmin içinde değil aşağısında ya kaymış yada orda gelişmiş dedi doktor dün geceden beri düşme yok aynı şekilde duruyo müdahale edilecek

Hemen yatış yapıldı betam 660dan 2391 e çıkmış 2 günde ultrasondan baktı doktor kese rahmin içinde değil aşağısında ya kaymış yada orda gelişmiş dedi doktor dün geceden beri düşme yok aynı şekilde duruyo müdahale edilecek
dıs gebelik mi dedi yanı. üzüleyin rabbim en güzel zamanda saglıkla nsıp etsin insallah sizi ve hislerinizi cok ıyı anlıyorum kimyasal gecirdim bende insan uzuluyor haklı olarak ama sizin canınız sagolsun saglık olsun insallah yakın zamanda güzellıklerle gelsin

dıs gebelik mi dedi yanı. üzüleyin rabbim en güzel zamanda saglıkla nsıp etsin insallah sizi ve hislerinizi cok ıyı anlıyorum kimyasal gecirdim bende insan uzuluyor haklı olarak ama sizin canınız sagolsun saglık olsun insallah yakın zamanda güzellıklerle gelsin
Aslında dış gebelikte değil normal kese rahmin içindeymiş sonra aşağıya doğruu kaymış 3 milim kalmış zaten düşmesin cerrahi müdahale yapıldı şimdi çıktım ameliyattan iyiyim çok şükür

geçmş olsun tekrardan rabbim yerini sağlıkla kucagına alabileceğin bi evlatla doldursun malesef oluyor bu tür seyler sen iyi ol gerisi mühim değil 🤲
Sağol canım inşallah bu 2 oldu bakalım hayırlısı çok sağol

Oncelikle gecmis olsun

beta verdiginiz tarihler bana biraz anlamsiz geldi
Belkide ben anlayamadm

48 saat arayla ayni lab da olcturmenizi oneririm,

Size zahmet tam tarihleriyle beta degerlerini tek tek yazarsaniz daha cok yardimci olmaya calisirim.
Ben bi dis gebelik gecirdim oyuzden beta takibiyle baya hasir nesir oldum,

elimden geldiginc aciklamaya calisirim..
Tarihleriyle yazin yorumlayalim lutfen .
Merhaba ben 15 Nisan'da erken gebelik testi yaptım pozitif görünce hastaneye gidip tahlil verdim değerim 32,96 çıktı. Eve geldim aynı gün gece kahve rengi kanama oldu yerleşme lekesi sandım ama ayın 17sine kdr devam etti ve tabi bu arada sol kaşık batmalarim bel agrim(ki hala fena ağrıyor) var. Göğüslerim çok hassasti göğüs hassasiyetim gitti midem yaniyordu ama mide yanma gitti. Ben de Nisan 17 su akşam tekrar acile gittim kan verdim 52.76 çıktı. Kadın doğum doktoru ultrasyonla baktı daha yeni olduğu için kese görünmeye bilir ama kendini hazırla düşük yapabilirsin dış gevelik olabilir dedi pazartesi gel takrar kan ver takım edelim dedi. Kahve rengi lekelenmem hala duvalete gittiğimde sildikce peçete geliyor. Acaba düşük mi yapıyorum. Nisan 17 benim adet günüm normalde de.

Merhaba ben 15 Nisan'da erken gebelik testi yaptım pozitif görünce hastaneye gidip tahlil verdim değerim 32,96 çıktı. Eve geldim aynı gün gece kahve rengi kanama oldu yerleşme lekesi sandım ama ayın 17sine kdr devam etti ve tabi bu arada sol kaşık batmalarim bel agrim(ki hala fena ağrıyor) var. Göğüslerim çok hassasti göğüs hassasiyetim gitti midem yaniyordu ama mide yanma gitti. Ben de Nisan 17 su akşam tekrar acile gittim kan verdim 52.76 çıktı. Kadın doğum doktoru ultrasyonla baktı daha yeni olduğu için kese görünmeye bilir ama kendini hazırla düşük yapabilirsin dış gevelik olabilir dedi pazartesi gel takrar kan ver takım edelim dedi. Kahve rengi lekelenmem hala duvalete gittiğimde sildikce peçete geliyor. Acaba düşük mi yapıyorum. Nisan 17 benim adet günüm normalde de.
Gecmis olsun, hic belli olmaz bazen yerlesme kanamasi oluyor kahverengi .. peki kanamaniz devam ediyormu? Dis gebelik te olablr tam 2 ye katliyor mu die 2 gunde bir ayni lab da testi tekrarlayin bence

Gecmis olsun, hic belli olmaz bazen yerlesme kanamasi oluyor kahverengi .. peki kanamaniz devam ediyormu? Dis gebelik te olablr tam 2 ye katliyor mu die 2 gunde bir ayni lab da testi tekrarlayin bence
Bu gün tekrar test verdim 3 e katlamış değerim. Kanamam da devam etmiyor ayın 27 si de tekrar gel keseye bakalım dedi inşallah dış gebelik değildir

Bu gün tekrar test verdim 3 e katlamış değerim. Kanamam da devam etmiyor ayın 27 si de tekrar gel keseye bakalım dedi inşallah dış gebelik değildir
Tam 48 saat arayla ayni labda yaptirin 2 ye katliosa sorun yoktur. İns degildir dis gebelik. Sizin icin dua edicem

Canım çok geçmiş olsun. Kahverengi akıntı genelde tehlikesiz diyor doktorlar her gebelikte olabiliyor. Maalesef Kahverengi lekelenme boş gebelikte de oluyor.. aynısını yaşadım ben de. Sonra maalesef alındı. Takipçisi olun.

Kaç haftalık oluyor tam olarak

Merhaba yaptırdım 145 çıktı bu gün. Doktor şuan bir sorun yok ayın 27 sinde gel keseye bakalım belki görürüz dedi
Çok sevindim canım 🙏 beta değerlerinde 48-72 saat arasında iki katına çıkması beklenir ve benim bildiğim dış gebelikte beta değeri böyle düzenli olarak artmaz. Maşallah senin değerler hep katlayarak artmış. İnşallah sağlıcakla gelsin 🙏

X