kanamam olduu

sahra01

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Eylül 2009
64
0
mrb arkadaşlar 6haftalık hamileyim bugün kalp atımına gidecektim gece kanamam oldu kanmayla gitdik kalp atısını dyamadı ama ikiz oldugunu söyledi duylmaması için erkenmi lütfen yardımcı olun

canım geçmiş olsun. benim bildiğim kalp atışalrı 7-8 haftada belli oluyor. benim arkadaşlarımda gittiler 6 haftada duyulmadı 7-8 haftada kalp atışı duyuldu. Bu arada bende 12 şubatta gidicem...kalp atışını duymaya... Normalde hiç kanaman olmadı mı.yoksa azar azar oluyomuydu.

slm deryacım gecen hafta leke seklinde geldi bugünlü baya aktif diğer bebeğimide bu şekilde kaybettim

canım benim 11.gün 181 14 gün 471 oldu.bende sadece 11 gün kahverengi leke vardı daha olmadı.......değerim iyi mi sence....bu arada bu bebeişlerin umarım diğeri gibi olmaz seni bırakmaz anneleri...

cok güzel degerler allah sonunu hayır etsin hep aynı seyler ikiz olduguna mı sevineyim kanamaya mı üzüleyim ne yapcam bilmiyorum canım bol bol sıkıntı

ben 16 ocakta transfer yaptırdım. acab şuan benimki kaç haftalık biliyormusun...senin değerlerin kaçtı....paylaşırmısın

son adet döneminden hesplanıyor nekadarlık oldugu degerim 12.gün 436 16.gün2214dü

ya bazıları adetten sayılıyor diyorr..bazılarıda adetle transfer arasında bir gün diyorr...dr.a sorucamm bu konuyu...

bu arada sahracımm inşş diğer gitmende kalp atışlarını duyarsın iki bebeğininde...
ne zaman transferin olmuştu sahracım...benim transfer 29 aralıkdaydı adet tarihimde 13 aralık adetten sayılınca 7.haftadayım bende bu perşembe kalp atışını duymaya gidicem inşş...keseyi görmeye gittiğimde kalp atışında gözüküyor demişti ama tabi ben görmedim...

benim heralde tek gebelik değerlerim çok yüksek değil.Hayırlısı tek yada çift önemli olan sağlıkla kucağımıza almak. seninde inş.problem olmaz....şuan halen devam ediyor mu kanaman.dr.ne diyor iğne vermedi mi.....

adetten bir gün snradan sayıyolar kızlar ben adetten sayıyom doktora göre bugün 35 artı 2 yim

buarda altan baktılarmı ben 6 hafta 6 da karından duymuştum kalp atışlarını

mrb hilalcım bugün dr gittim son adet döneminin başladığı günü sordu bitdiği deil başladığı günden hesaplanıyormuş

mrb hilalcım bugün dr gittim son adet döneminin başladığı günü sordu bitdiği deil başladığı günden hesaplanıyormuş

mrb hilalcım bugün dr gittim son adet döneminin başladığı günü sordu bitdiği deil başladığı günden hesaplanıyormuş..

hilal senin tek gebelik mi? değerlerin nasıldı...benimde en son adetim 31 aralık...transferim 16 ocak. senin 7 haftalıktan dha fazla gibi geldi bana. bu arada pregnex iğneleri ne zaman kadar vuruldunuz.halen vuruluyormusunuz.

derya keseyi gördükten sona progynexi kesti benden fakat göbekten iğneme devam ettirdi birde fitil kullanıyordum onun yerine jel verdi şimdi jel kullanıyorum...
deryacım benim 12.gün değerim 205.46 dı fakat tek gebelil bir tane kese görüldü...değerim yüksekti hatta hastalarla ilgilenen kişi ikiz olabilir demişti fakat tek....olsunda tek olsun hayırlısıyla evlatlarımızı kucağımıza alalımda...
ama 168 değeri olan biri ikizlerine hamile..değere göre değil heralde...

ya ben sadece follik aist estrofem birde prognex iğne kullanıyom...jel göbekten iğne yaptırmadım.......iğneyide biran önce bitsin istiyorum kalçamda hal kalmadı... 12 ocakta benim kaç haftalık oluyor kızalr söylesenize bilenler.....

Selam cnm benimde tüp bebek yaptıran çok yakın arkadaşımın başına geldi kanama, ama arkadaşımın resmen kan boşaldı denilecek kadar çoktu 1 hafta hastanede yattı. Şuanda 6 aylık hamile Allah korudu yavrularını ama bebeklerle alakası yokmuş rahmin belirsiz bir yerinden gelen kanamaymış. Bazı arkadaşlar sormuş ne kadarlık oldum falan diye hesaplama normal son adet tarihinizin başlangıcından hesaplanıyor normal hamilelikten farkı yok yani arkadaşlar.

4 haftalıksın heralde adet tarihine göree ama dr.una sorarsın...sen keseyi görmeye gittinmii kseyi gördükten sonra kesiyor kalçadan iğneyi..benim kalçam hala ağrıyorr çok sevinmiştim kalçadan iğnenin bittiğine seninde az kalmıştır geçen hafta p.tesi kesildi bendende...

X