Gebeliğe Hazırlık Kanamam var

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Öncelikle herkese merhaba 1.5 aylık evliyim adetim 4 gun gecikti ve 5 tane test yaptım 5ide çift çizgi çıktı gebeligim yeni oldugu icin doktora gitmedim ve kan testide yaptırmadım, bugun bi anda kasıklarıma ağrı girdi baktığımda kahverengi akıntı olduğunu gördüm koşa koşa doktora gittim. doktor ultrasonda bebeği göremedi fakat rahimimde bir sıkıntı olmadigini dusuk kanaması olmadigini soyledi kan testi yaptı adetimin gecikmiş olabilecegini söyledi. ve bana progestan ilac yazdi sonuc cikana kadar icmemi soyledi daha sonra benim kanamam kahverengiden kirmiziya dondu ve hic kesilmiyor su an bu durumu yasayan var mi eger gebe degilsem neden butun testler pozitif cikti ve adetim 5 gun gecikti gebelik testlerimin gorselini ekledim
Gebelik var. Ama olumlu ya da olumsuz ilerlediyini bilmek için ya bekliyceksin ya da kan testiyle artim var mi iyi mi teyit ediceksin. Mesela ele bugun git kan testi ver. Doktor dedigi gibi progestan da kullan. Pazartesi yine kan testini tekrarla artima gore birsey soylemek mumkun. Kanama lekelenme ben çok yaşadim hamilelikde. O yuzden hemen olumsuz duşunme

Gebelik var. Ama olumlu ya da olumsuz ilerlediyini bilmek için ya bekliyceksin ya da kan testiyle artim var mi iyi mi teyit ediceksin. Mesela ele bugun git kan testi ver. Doktor dedigi gibi progestan da kullan. Pazartesi yine kan testini tekrarla artima gore birsey soylemek mumkun. Kanama lekelenme ben çok yaşadim hamilelikde. O yuzden hemen olumsuz duşunme
Canım kan testimde betam 23 cikti ama kanamam kesilmedi malesef

X