Kanamsı olup hamile olanlar yazssın lütfen

Senin belirtiler ne durumda
Kanama az azdı zaten bitti. Bacaklarım ve pelvis kemiklerim çok ağrıyor belim de öyle. Gouslerimin kenarlarındaki kabarcıklar daha da büyüdü siskinligim var ve çabuk acıkıyorum sabahları midem bulanıyor kahvaltı yapamıyorum şuanda hala bisey yiyemedim

Benim kanamam bitti 2 buçuk gün sürdü ama yoğundu sonra direk akıntım başladı beyaz di sarıya döndü çok acikiyorum kassiklarim agriyo ve şiş elime damarlar çok net geliyo göğüslerim acıyo uçları dediğin kabarcık bende de var belim sırtım ikisi bu ara yoğunlaştı ve uykusuzluk inanirmisin 10 da yattım 11 de kalktım

Dualarımdasın kuzum inşallah vardır

Beyaz sarımsı akıntı mii kesin hamilesin bende de var onlar ay inşallah hamileyizdir yaa ben öyle hissediyorum

Allah razı olsun canım benim ben de her gece her gündüz dua ediyorum Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin diye
Valla bende hep ediyorum inşallah rabbim kimsenin kucağını boş birakmasin isteyen herkese nasip etsin

Kız umutlandirma beni valla sarımsı beyaz akıntı var bacaklarım çok ağrıyor
Yalakalık yapcam diye demiyorum kızım gerçekten öyle ol6yo hamilelikte Bi kızım var az çok tecrübemiz var yaniiiii Allahm inşallah olur yaa spiral var bende biliyon mu kızım da 14 aylık daha. Sürpriz olacak olursa.. Planlı yapsam asla şimdi yapmazdım ama Allahını hediyesi eğer nasip olduysa da çok istiyorum yaa ikisi bir buyur

Ayyy hadi İnşallah bizim gelin var 2 sefer spiralle hamile kaldı ahhaha hadi darısı sana bakalım kız belim çok ağrıyor valla bak sırtım yatarken bile ağrıyor bizim komşu var dün gece geldi kahve içmeye kızım sen hamilesin sen cirkinlesiyon dedi bana olsunda cirkinlesiyon güzelliğinden alsın çocum

Ahaha kız geliyo o zaman

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…