Kandirildim, peki cidden sevildim mi?

Kandirildim

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
9 Haziran 2021
46
11
Merhaba arkadaşlar öncelikle yazı biraz uzun özür dilerim vaktinizi aldığım için ilk kez buraya girdim çünkü biraz da içimdeki bu meseleyi paylaşmak istiyorum çünkü kimseye anlatamam zira. Saygı çerçevesinde yargılamadan görüşlerinize ve yardımlarınıza ihtiyacım var. Yıllardır düzenli sadece sohbet amaçlı girdiğim (ordan sevgilim olmadı hiç) chat sitesinde biriyle tanıştım. Bekar olduğunu ev arkadaşıyla yaşadığını söyledi. Yaşadığı yer istanbul ben Antep. Önce normal tanisip, haberlerden havasan sudan sohbet, goygoy yapmaya başladık. İşinin yoğunluğu nedeniyle normalde seyrek giren bu adam benle konuşmaya başlayınca her gün sohbet etmeye ve samimi olmaya başladı ve hoşlandığını belirtti ben de ondan hoşlandım tabii. Kafalar uyuşuyordu ve anlaşıyorduk. Sonra telegramımı istedi verdik. Çok kısa sürede adamla birbirimize bağlandık ve duygularımızı açtık. Her gun cicili mesajlar atiyorduk. Aşık olmuştu bana dediğine göre. Sen nerden çıktın karşıma, nerelerdeydin daha önce demişti. Gün içinde sürekli birbirimizi arıyorduk, görüntülü arıyordu, mesajlaşıyordu, ses kaydı atıp gün içinde başına neler geldiğini anlatıyordu romantik bi ilişki içindeydik. Şiirler şarkılar gırla... Bazen izinli olduğu günler evdeyken, ev arkadaşı da evde değilken saatlerce (rekor bi akşam 5 saat) konuşmalı görüntülü konuşurduk, online oyun oynayıp eğlenirdik. (Sonralari bazen de sexting yaptik) isten cikip sabah eve giderken arardi evde keske yatakta yanimda olsan derdi. Ben artık buluşmak istiyordum ki böyle 2 buçuk ay geçti. Müsait olmadığı zamanlar da vardı tabii, saatlerce mesajıma cevap veremediği gün oldu. Bir kaç akşam hiç yazmamış aramamış benim telefonumu da şu an yoğunum diyerek hemen kapatmıştı. Ben de mesleği nedeniyle anlayış göstermiştim. Meğer anlamamışım. Ev arkadaşım dediği eşiymiş. Adını soyadını başka vermiş. Facebook'u çok dolu değildi. Sahteymiş. Şüphelenmemiştim ona inanmıştım. İnstagramım yok demişti. Zaten instada önerilenlerde görerek öğrendim bunları da. Beynimden vurulmuşa döndüm. Çok uzattım bu olay yeni, o yüzden atlatamıyorum yaşadığım travma nedeniyle hala kafam karışık ve aşamıyorum bir çok şeyi de anlayamıyorum. Meğer sevgilim evliymiş. Çocuğu bile varmış. Çok kızdım ve o sadece özür diledi. Ben sevildiğimi hissediyordum bu nasıl oldu. Beni aldattı kandırdığı gibi karısını da aynı şekilde. Ona tek bir soru sordum biz saatlerce nasıl konuşabildik? Çünkü başka bir şey aklıma gelmedi. Eşi ve çocuğu ile birlikte yaşıyorken hem de.. Cevaplamadı.. Bazı erkekler çok alçak. Tüm inancım yıkılmış durumda.. Sizce sevildim mi, artık konuşmuyoruz tabii ki asla, görüşmem bitti. Ama bunu merak ediyorum.
Teşekkürler.

instagramda önerilerde nasıl çıkmış kendi hesabı? Telefon numarasıyla kaydettiği için mi? Mesleği ne ki güvendiğiniz? Yani sizle 5 saat konuşacak vakti nasıl bulmuş?

X