Kanser hastası ablam için 70000 La İlahe İllallah

Rabbim şifa versin ablanıza şu mübarek gecede şifa bekleyen tüm hastalarımızın tez vakitte sağlığına kavuşmaları nasip olsun
Ben 5000 alıyorum

herkese merhaba ... çok büyük bir çıkmazdayım kafamda deli sorular . sorunlarıma googlede araştırırken sitede bira kaç yazı gördüm ve hemen üye oldum .
ben 3,5 aylık evliyim . eşimle uzun süre önceden tanışıyoruz ama görücü usulu evlendik . Benim değil ama onun bana karşı baştan beri hissiyatı varmış. Nişanlılık zamanımız harika geçti .Beni kendisine aşık etti .Ya tamam dedim bu adam .Bulutlardaydım adeta.
ama evlendik . adam bana dokunmak istemiyor sanki . İlk gecemizden itibaren gereksiz sorunlarda kavga etmeye başladık .Sürekli maddiyat olarak zorlandıgını söyleyip duruyor. Her konuya hatta konu yokken bile bahane çıkarıp tartışma çıkarıyor.Benden ise sürekli sus alttan al diyor . Eşimi seviyorum ve hadi ilk zamnalar diyorum tamam diyorum susuyorum alttan alıyorum .Ama öyle şeyler söylüyor ki ...
Çoğu şey gercekte olmayan kafasında olan olaylar.Yanlış yalan şeyler .Bende açıklama yapıp hayır öyle değil diyorum ama kibarca güzelce tane tane ..Olmuyor hiçbir şekilde olmuyor .Hep o haklı olmalıymış .Bana yalanda olsa haklı oldugumu söyle sus ne dersem tama de geç diyor.
Şu kadar zamandır evliyim sesi öyle şiddetli olmaya başladı ki . Artık ne yapacagımı bilmiyorum .
ve işin tuhafı cinselliğimiz .Yok gibi ya. Yok yani ..Adam bana dokunmamak için bahane arıyor gibi geliyor.Yeni evli bir adam eşinden neden kaçar ? Bana süreklikafasında sounlar oldugu için cinselliği istemdiğini yapamdıgını söylüyor.Yaada bahaneler söylüyor. İşe gelip giderken bile onu öpmemi istemiyor.Ve son bir ay olacak bu hafta artık benimle yatmıyor .Salonda yatıyor adam . Ben ona ne yaptım anlamıyorumm .Sebepsiz kavgalar sonunda ondan bir kere olsun yanıma gelip gönlümü almasını bekledim ama yapmadı .Ayrı yatarken başta ben yanına gidip yatıyordum ama artık onuda yapmak istemiyorum .. Acaba eşim bayanlardan mı kaçıyor diyorum :KK43: ya eşine neden sarılmak istemez erkek neden öpmez . bir bayan olarak fiziğime yada bayan olarak bakışı yok. Evlenmeden önceki aşamaları rol mü diyorum .. ve işin tuhafı evliliğimizin ikinci haftasıdan itibaren bana bitti boşanıyoruz demeye başladı :KK43:lütfen yardım edin

300 okudum. Rabbim tüm hastalara şifa versin inşallah 🙏🏻

Rabbim şifa versin .
500 aldım.

Bende 100 aldım rabbim şifa ismiyle şifaaa ların en büyüğünü tez zamanda göndersn inşallah

1000 tane alıyorum inş bugün içinde okurum. Allah şifa versin kolaylık versin

@Negoo
Aktif Lora Aktif Lora
Ataayemi zeynepyu Ataayemi zeynepyu
@UcanSupurge
@Tosun Pasa
Leyl-i-fer Leyl-i-fer
@morkagit
YaKaMoZz-z YaKaMoZz-z
@Merayyy

2000 aliyim simdilik okuyunca dönerim Rabbim sifa versin

1000 tane aldım.Allah şifa versin.

1000 tane de ben aldım Allah şifa versin 🤲🏻

1000 de ben aldım Allah şifa versin inşallah

Allah şifa nasip etsin,1000 alıyorum

Bişey soracağım tevhid hatmi gibi 100.cü de Muhammeden Resulullah diyecek miyiz yoksa sadece Lailahe illallah mı? o_O

1000 aldım Rabbim şifa versin inşaallah. Sağlıkla evine dönsün 🤲

Yarın okuyabilirim. Bugün bitmesi gerekmiyorsa ona göre alayım. Rabbim şifa versin, size bağışlasın bu gecenin yüzüsuyu hürmetine

1000 tane aldım Rabbim şifa versin inşallah 🤲

Aldığım 1000 i okudum.

100 tane alıyorum

1000 tane okudum COLIN COLIN
Rabbim Şafi ismiyle şifa versin inşaAllah

2000 i okudum Rabbim şifa versin insallah
1000 daha okurum

Aldığım bin taneyi okudum

1000 tane daha okudum

200 tane daha okudum COLIN COLIN

100 tane okudum rabbim şifa versin

Rabbim şifa versin ablanıza şu mübarek gecede şifa bekleyen tüm hastalarımızın tez vakitte sağlığına kavuşmaları nasip olsun
Ben 5000 alıyorum

1.000 tane aldım,Allah sifa versin 🤲🏻
Hepinizden Allah razı olsun. Sayıyı tamamladık. Allah sizin de ne muradınız varsa versin. 🙏🙏🙏

X