Kanserli Dayıma Erzak Topluyorum!!!

seyma88

Guru
Kayıtlı Üye
18 Ağustos 2007
1.258
2
Dayım akciğer kanseri durumu ağırlaştı ve oğlu askerden yeni geldi.400 YTL'e işe girmiş.Evde 6 kişi yaşıyorlar .Diğer kızı evlenme çağında.Neden çalışmıyor derseniz bi ara çalışıyordu ancak artık evde ailesine bakıyor elinden geldiğince.İkisi ise orta okulda okuyor.Yengemde de astım ve iltihaplı romatizma hastalığı var.Bacaklarında şişme oluyor bazen ve yürüyemiyor dolayısıyla oda çalışamıyor.Bizlerde yardım ediyoruz ancak tabi bir yere kadar.Hepimiz zoru zoruna geçinen insanlarız.Benimde elim kolum bağlı burası geldi aklıma.Burda çok güzel yardımlarda elele tutuştuk.Şimdi ben sizden elimi yanlız bırakmamanızı istiyorum...:a015::a015::a015:

Dayım akciğer kanseri durumu ağırlaştı ve oğlu askerden yeni geldi.400 YTL'e işe girmiş.Evde 6 kişi yaşıyorlar .Diğer kızı evlenme çağında.Neden çalışmıyor derseniz bi ara çalışıyordu ancak artık evde ailesine bakıyor elinden geldiğince.İkisi ise orta okulda okuyor.Yengemde de astım ve iltihaplı romatizma hastalığı var.Bacaklarında şişme oluyor bazen ve yürüyemiyor dolayısıyla oda çalışamıyor.Bizlerde yardım ediyoruz ancak tabi bir yere kadar.Hepimiz zoru zoruna geçinen insanlarız.Benimde elim kolum bağlı burası geldi aklıma.Burda çok güzel yardımlarda elele tutuştuk.Şimdi ben sizden elimi yanlız bırakmamanızı istiyorum...:a015::a015::a015:

Canım elini ilk tutan ben olayım.Seninle gerçekten güzel yardımlaşmalar yaptık.Kermese 3 gün boyunca zor şartlarda geldin. Allah senden razı olsun.Öncelikle allah dayına acil şifalar versin üzüldüm gerçekten hastalık bu, ne erzak fayda eder ne para pul.Dayına sorsak bana sağlığımı verin der.Allahtan acil şifalar dilerim :Saruboceq: zor bir hastalık.:çok üzgünüm:

Cnm bnm...Beni burada da yalnız bırakmadığın için çok teşekkür ederim.Söylediklerinde çok haklısın dayıma sorsan sağlık der.Ancak yapacak birşey yok malesef.Elimden-elimizden bu kadarı geliyor.Öptüm seni:a015:

canım elimden öncelikle çok geçmiş olsun..dayın umarım bir an önce sağlığına kavuşur..ben burdan antalyadan ne gibi bir yardım istiyorsanız yapmaya hzırım..söylemeniz yeterli..tekrar geçmiş olsun canım

canım elimden öncelikle çok geçmiş olsun..dayın umarım bir an önce sağlığına kavuşur..ben burdan antalyadan ne gibi bir yardım istiyorsanız yapmaya hzırım..söylemeniz yeterli..tekrar geçmiş olsun canım

İnşaallah canım çıkmayan candan ümit kesilmezmiş!Rabbim razı olsun senden de.Şu an erzak yardımından başka aklıma hiç birşey gelmiyor inan.Biraz önce çok üzücü bi haber aldım.Şokunu atlatınca resimleri eklerim inşaallah.Hayırlı geceler...:a015:

İnşaallah canım çıkmayan candan ümit kesilmezmiş!Rabbim razı olsun senden de.Şu an erzak yardımından başka aklıma hiç birşey gelmiyor inan.Biraz önce çok üzücü bi haber aldım.Şokunu atlatınca resimleri eklerim inşaallah.Hayırlı geceler...:a015:

Canim cok üzüldüm gercekten allah sifasini versin!!

Benim burdan almanyadan ne gibi bir yardimim olabilir ise yaparim canim....

Ihtiyac olursa lüften söyle sevgiylea.s.

Herşey insanlar için canım...iyisiyle kötüsüyle yaşadığımız herşey sınav..önemli olan zor zamanları hasarsız atlatabilmemiz...dualarım dayının iyileşmesi için olucak..erzaklar için de adres verebilirsen çok iyi olur canım

Arkadaşlar dvm edemiycem şimdi çok üzgünüm.Gece rahatlarsam inşaallah girip dvm ederim.Ne olur yanlış anlamayın.İlk defa bu kdr kötüyüm.senağlama

Canım bence erzaktan daha farklı şeylerde yapabiliriz.Fikri olan varsa yazsın lütfen.Ve erzak için adres verebilecekmisin.Ramazan başlamadan elimizden geleni yapalım.:Saruboceq:

Aman yaa.Konuyu açar açmaz kötü bi haber aldım eşimle ilgili.Meğer arkadaş serkanları karıştırmış eşimin başına geldi sanmış.Şoka girdim resmen.Hepinizden özür diliyorum:a015:

Canım şimdi eşime sordum direk internet ortamından Migrostan alışveriş yapılıp dayının adresine gönderilebiliniyormuş.Yurtdışında olanlar bu tarz birşey yapabilir.
Canını sıkma canım, ağlamada bak görürsün kimse seni yanlız bırakmıyacak.a.s.

Canım şimdi eşime sordum direk internet ortamından Migrostan alışveriş yapılıp dayının adresine gönderilebiliniyormuş.Yurtdışında olanlar bu tarz birşey yapabilir.

Çok teşekkür ederim cnm.Artık bi çaresine bakıcaz.Öptüm seni

ben de tam onu düşünüyordum nasıl olur burdn nasıl yollayabilirim die ama bu çok güzel oldu internet ortamından yollanabilmesi..farklı birşeyde ortaaokula giden kardeşlerimiz varmıs onlar için belki kırtasiye tarzı eşyalar yada gymediğmiz çok az kullandığımız kıyafetler olabilir diye düşündüm..önümüz kış malum..

Herşey insanlar için canım...iyisiyle kötüsüyle yaşadığımız herşey sınav..önemli olan zor zamanları hasarsız atlatabilmemiz...dualarım dayının iyileşmesi için olucak..erzaklar için de adres verebilirsen çok iyi olur canım

Haklısın cnm herşey biz insanlar için.önmli olan senin de dediğin gibi en az hasarla atlatabilmek.Duaların için çok teşekkür ederim.Adres için şu an kararsızım.Karar verince buraya eklerim olur mu cnma.s.

ben de tam onu düşünüyordum nasıl olur burdn nasıl yollayabilirim die ama bu çok güzel oldu internet ortamından yollanabilmesi..farklı birşeyde ortaaokula giden kardeşlerimiz varmıs onlar için belki kırtasiye tarzı eşyalar yada gymediğmiz çok az kullandığımız kıyafetler olabilir diye düşündüm..önümüz kış malum..

Evet cnm çok iyi düşünmüşsün.Şu an kafam öyle bulanık ki çok net düşünemiyorum :bbo:
Kim ne yapabilirse artık.Bende elimden geleni yapmaya çalışıyorum.Birşey yapamasanız da dua edin ne olur. a.s.

Canım bence erzaktan daha farklı şeylerde yapabiliriz.Fikri olan varsa yazsın lütfen.Ve erzak için adres verebilecekmisin.Ramazan başlamadan elimizden geleni yapalım.:Saruboceq:

Canım biraz daha kendime geleyim.Sağlıklı düşünmeye başlayınca eklerim adresi oldu mu?a.s.

Canim cok üzüldüm gercekten allah sifasini versin!!

Benim burdan almanyadan ne gibi bir yardimim olabilir ise yaparim canim....

Ihtiyac olursa lüften söyle sevgiylea.s.

Cnm bnm duyarlılığın için çok teşekkür ederim.Ozgurdunun dediği gibi olabilir.Ya da buna benzer birşey şu an için bi fikrim yok ancak bulabileceğimi sanıyorum.Hayırlı geceler...

canım çok geçmiş olsun Allah acil şifalar versin herşey bizim için elimizden geleni elbetteki yapmak isteriz adres yada hesap numarası yazabılırsen cocukların ihtiyacı için hesap numarasıda verebılırsın bence Allah kolaylık versın

Allah tez zamanda şifasını verir inşallah..
aklıma bişey geldi yarar mı bilmiyorum ama çoğu kişiye tavsiye ettim yaradı.
istanbul bsehir belediyesine basvuru yapınca yardım alabiliyorsun
ayrıca maaş bağlıyorlar senin için orayla görüşmemi ister misin

X