Kanserli Dayıma Erzak Topluyorum!!!

Allah tez zamanda şifasını verir inşallah..
aklıma bişey geldi yarar mı bilmiyorum ama çoğu kişiye tavsiye ettim yaradı.
istanbul bsehir belediyesine basvuru yapınca yardım alabiliyorsun
ayrıca maaş bağlıyorlar senin için orayla görüşmemi ister misin

canım sadece büyükşehir değil kendi oturduğu ilçede de kaymakamlığa basvurdumu daimi yardım alabilir hatta evde bakım dahi alabilir ücretsiz olarak isterse yol gösterır bende yardımcı olurum:enbuyukkk:

Canım adresi bekliyorum.Adresi alır almaz birşeyler ayarlayıp göndericem.Senden cevap bekliyorum canım.

Allah tez zamanda şifasını verir inşallah..
aklıma bişey geldi yarar mı bilmiyorum ama çoğu kişiye tavsiye ettim yaradı.
istanbul bsehir belediyesine basvuru yapınca yardım alabiliyorsun
ayrıca maaş bağlıyorlar senin için orayla görüşmemi ister misin

Elbette ki isterim cnm.Ne iyi olur.Belediyeye başvurmuşlar ancak aldıkları cvp şu olmuş:Bu zamana kadar nerdeydiniz :eek:klava:
Büyükşehire başvuracaklarmış ama yardımcı olursan çok memnun olurum.Öptüm cnma.s.

Kızlar şimdi internetten araştırdım ve Kangurum diye başlayan alışveriş yerinden tek tek ürünleri seçip Kredi kartıyla ödeyip istediğimiz adrese gönderebiliyoruz.Süperr.....kaydirigubbakcemile5 EŞim adrese teslimimiz zor derse akşam bende ordan seçip göndericem..hihoyyyt

bende buralardayım elimizden geln neyse yapacağız inşallah ozgurdum
kangurumu bende inceledim erzak yardımı için çokiyi bir sistem güzel olur

bende buralardayım elimizden geln neyse yapacağız inşallah ozgurdum
kangurumu bende inceledim erzak yardımı için çokiyi bir sistem güzel olur

canım senin yardım topiclerinden hiç ayrılmadığını biliyorum ve okuyorum,burayıda mutlaka atlamayacağını biliyordum.Allah gönlüne göre versin.:Saruboceq:

Bu akşam dayımlardaydım.Bi kaç bilgi daha aldım.Elindeki evrakların fotokopisini aldım.Yarın raporunu eklemeyi düşünüyorum.Hayırlı geceler...

seymacım gecmis olsun allah yanında olsun dayının ve ailesinin
arkadaslar göndermek istediklerinizi postahanenin kargo bölümünden cok ucuza gönderilebiliyor kapıya teslim bilginize

Allah şifa versin
elimden geldiğince bende yardımcı olmak isterim
hangi semtte oturuyorlar ?

arkadaslar göndermek istediklerinizi postahanenin kargo bölümünden cok ucuza gönderilebiliyor kapıya teslim bilginize

Filizcan ablacım senide gördüm inan çok mutlu oldum burda.Uzun zamandır haberleşmiyoruz.Seni çok sevdiğimi biliyorsun demi?a.s.

Cnm ablam yaa.Burda da bırakmadın beni çok saol.kermeste ne güzel eğlenmiştik deil mi.ımmm.Verdiğin bilgiler için çok teşekkür ederim.Öptüm seni a.s.

Şeyma Yüksel adına yolluyorsunuz arkadaşlar.Adres yolluyorum isim soyisim yazmamışım yaa ne salağımkaydirigubbakcemile3

X