Kantaron yağı

ecenazx

Kün Fe Yekün 🕊
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
21 Ekim 2020
1.214
356
23
Kızlar merhaba iki gün önce yüzüme kılcal damar çatlaması için lazer yaptırdım nokta nokta sivilce şeklinde yara tarzında bişey oluştu buna kantaron yağı sürsem iyi gelir mi leke iz bırakmadan geçirir mi ?

Kızlar merhaba iki gün önce yüzüme kılcal damar çatlaması için lazer yaptırdım nokta nokta sivilce şeklinde yara tarzında bişey oluştu buna kantaron yağı sürsem iyi gelir mi leke iz bırakmadan geçirir mi ?
Yanık gibimi kantoran yağının yara iyileştirici etkisi var pamukla sürün yaniklarda iz bırakmadan geciriyor

Resim atsam bakma sansiniz var mi acaba geçer mi gecmez mi bu konuda bir sey soylerseniz cidden mutlu etmis olursunuz ☺️

Yanık gibimi kantoran yağının yara iyileştirici etkisi var pamukla sürün yaniklarda iz bırakmadan geciriyor
Resim atsam bakma sansiniz var mi acaba geçer mi gecmez mi bu konuda bir sey soylerseniz cidden mutlu etmis olursunuz ☺️

Doktora sordum fakat zamanla geçer dedi ama korkuyorum bu arada kusura bakmayin yanlışlık oldu cevaplama esnasinda

Atin isterseniz de ben bu işin uzmanı falan değilim sadece kendi fikrimi söyleyebilirim lazer yaptirdiginiz yere danissaniz
Doktora sordum fakat zamanla geçer dedi ama korkuyorum bu arada kusura bakmayin yanlışlık oldu cevaplama esnasinda

Merhaba bende bacaklarıma yaptırdım kılcal damar tedavisi ancak benim tenim hassas ve işi da fazla olunca yandı bacaklarım 2 ay oldu yaptırali yaza kadar geçer diyor dr ama inşallah geçer psikolojim bozuldu kantaron yağı sürüyorum bide kendinin yazdigi karışık var ilaç onu sürüyorum bi tedaviyi yaptıran varsa yazabilir mi doktor iz kalmaz dedi ama bilmiyorum prp falan yapıyor bacaklarıma istanbulda doktora sordum iyileşme süreci 1 yıl bile olabilir diyor beyazın nasıl elbise giyecem bakın bacaklarimin son halı

X