Kapadokya’da Balayı Önerisi

U1234

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2017
106
13
Merhaba kızlar, kışın düğünüm olacak o yüzden balayına Kapadokya’ya gitmeyi düşündük . Gidip memnun kalan, uygun fiyatlı bir otel önerisi olan var mı? :)

Kışın oraların çok daha soğuk olduğunu söylemeliyim. Ben Kasım ayında evlendim balayına gitmedim ama sonradan telafi ettik . Eğer kaymayı biliyorsanız kayak merkezlerinin olduğu bir yeri de tercih edebilirsiniz eğer bilmiyorsanız bir saat içinde öğretiyorlar eğitmenler var onlardan faydalanirsinjz.

Kışın oraların çok daha soğuk olduğunu söylemeliyim. Ben Kasım ayında evlendim balayına gitmedim ama sonradan telafi ettik . Eğer kaymayı biliyorsanız kayak merkezlerinin olduğu bir yeri de tercih edebilirsiniz eğer bilmiyorsanız bir saat içinde öğretiyorlar eğitmenler var onlardan faydalanirsinjz.
Evet haklısınız aslında ama aslında bizim amacımız çok gezmek değil zaten oranın taş odalarının atmosferini yaşayıp sakin bir iki gün geçirmek :) kayak çok güzel bir seçenek ama kayak yerleri genelde çok pahalı oluyorlar o yüzden onu düşünmedim :)

Evet haklısınız aslında ama aslında bizim amacımız çok gezmek değil zaten oranın taş odalarının atmosferini yaşayıp sakin bir iki gün geçirmek :) kayak çok güzel bir seçenek ama kayak yerleri genelde çok pahalı oluyorlar o yüzden onu düşünmedim :)
Erken rezervasyon falan bir araştırın ayrıca teçhizatı ne kadar kiraladiklarini da sorun eğer düşünürseniz.
Her yeri görmek için ve keyifle gezmek için bir başka mevsimi var kapadokya için bence bahar ayları daha uygun olur o yüzden söylüyorum. Kışın kayak yapmak ya da yaylalarda dağ evlerinde kalıp kafa dinlemekten başka pek seçenek gelmiyo aklıma ama insan iki gün hiç bir şey yapmadan bir dağ evinde de duramaz çıkıp bir turlarsiniz ertesi gün sıkılırsınız

Merhaba kızlar, kışın düğünüm olacak o yüzden balayına Kapadokya’ya gitmeyi düşündük . Gidip memnun kalan, uygun fiyatlı bir otel önerisi olan var mı? :)
Yazı da kışı da ayrıdır Nevşehir'in, tavsiye ederim. Evet çok soğuk olur ama kışı da görülmeye değer diye düşünüyorum. Çeşitli butik oteller var. Özellikle Uçhisar ve Göreme'deki otelleri tavsiye ederim.

X