Kapalı Arkadaşlar Giyim Tarzınız Nasıl?

tahin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Mart 2008
47
0
Herkese merhaba...
Arkadaşlar nasıl giyiniyorsunuz giyim tarzınız nasıl?ben çok zorlanıyorum kıyafetlerimi birbirine uydurmakta?tesettür çizgisinden kopmadan nasıl şık giyinebilirim?fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim.Şeniz

kızlar bu topic benim aboneliklerden çıkmış..neler oluyor bu kk da çözemedim.kafamçokkarıştıayrıyeten z@z@ arkadaşım fiziğin çok güzel ..ne giysen yakışır..off..offf..dertlendim yine..:nazar:.

kızlar bu topic benim aboneliklerden çıkmış..neler oluyor bu kk da çözemedim.kafamçokkarıştıayrıyeten z@z@ arkadaşım fiziğin çok güzel ..ne giysen yakışır..off..offf..dertlendim yine..:nazar:.

Bende abone olmak istiyorum bu konuya ama beceremiyorum, yardımcı olurmusun arkadaşım...

Biraz şişman çıkmışım ben resimlerimde yaaa.Böyle değilim ben:KK43:((

merhaba bayramlıklarınız hazır mı kızlar paylaşmak ister misiniz hem bize de fikir olur

evet arkadaşlar bayramlıklarınızı eklersenız sevınırım karar vermeım ne alsam

Son düzenleyen: Moderatör:
evt giz, yarin resmini cekiyimde yükliyim bari aldigimin. gerci sadece bi buluz aldim :) MORRR

Eger resim yüklemeye calistiysan..burada görünmüyor.. :1shok: tekrar dene istersen??

bunlar da bende olsun -tatlicadiarzu-

merhaba arkadaşlar bende kısmetse bayramda sizler gibi kapanacağım ama okadar endişe ediyorumki acaba yapabilirmiyim hepiniz okadar değişik bağlamışsınızki başörtüleri çok hoşuma gitti nasıl kapandınız acaba yapabilirmiyim ya korkum sadece ve sadece yani dışlanmaktan lütfen yardımcı olun

merhaba arkadaşlar bende kısmetse bayramda sizler gibi kapanacağım ama okadar endişe ediyorumki acaba yapabilirmiyim hepiniz okadar değişik bağlamışsınızki başörtüleri çok hoşuma gitti nasıl kapandınız acaba yapabilirmiyim ya korkum sadece ve sadece yani dışlanmaktan lütfen yardımcı olun

Bunda yapamayacak birşey yok ki canım....yerimseniben

Deneyerek yaparsın den de .... Yavaş yavaş alışırsın...

Dışlanmaktan falan da sakı korkma neden dışlanacaksın ki...benneyaptımki

Başındaki örtü için seni dışlayan zaten seninle hiç muhattap olmasın bende...:1hug:

Ben yıllardır kapalıyım ve hiç dışlanmadım.... kaydirigubbakcemile5

Öncelikle bu kararin HAYIRLI olsun!

Tabiki ilk basta biraz acemilik cekersin..bu sanirim kacinilmaz! Herseyin ilk i zor olsa gerek! Sonra yavas yavas alisirsin...! Yakin cevrende kapali arkadaslarin varsa yardim iste...bizde seve seve yardimci oluruz! Ayriyetten Tesettür bas yapan bir kuaförede gidebilirsin..orada sana günlül basörtü baglama sekillerinide mutlaka gösterirler..! Öylelikle birebir gözlemlersin!

4gen esarp veya sal kullaniyor bayanlar genelde..! Sal baglamasi bana göre cok basit ve pratik ama kimi bayan sevmiyor..! Bunu ancak deneyerek anlarsin..! Üsenmeden yilmadan elin bir gün alisir ve tikir tikir baglarsin!!

Kolay gelsin!! a.s.

çok sağolun arkadaşlar inşallah dediğiniz kadar çabuk öğrenirimve ney ile neyi giyeceğimi nasıl bir başörtü alacağımı bilmiyorum şal ile nasıl bağlanılıyor az da plsatarif edermisin ve resim varsa eklerm

X