Kapalı Burun Estetiği?

LadyHaha

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
4 Ekim 2016
138
132
37
Selam Hanımlar,

Kapalı burun estetiği düşünüyorum ama revizyon olasılığı çok yüksek, burun ucu düşüyor vs. gibi yorumlar okudum. Kapalı operasyondan sonra bu sorunları yaşayanların sayısı gerçekten çok yüksek mi?

Kapalı olup memnun olanlar da tecrübelerini ve hangi doktorları tercih ettiklerini yazarlarsa çok sevinirim.

Benim arkadaşım kapalı oldu. 7-8 ay içinde burnu düşmeye başlamıştı. Sonradan revizyon oldu mecburen. Hep bunu yaşayanları görüyorum. Ben açık oldum iyiki açık olmuşum. Herkes tabiki aynı şeyi yaşamıyodur ama bi ihtimalde olsa böyle bişey varken bence tercih etmemek en doğrusu gibime geliyor..

Benim arkadaşım kapalı oldu. 7-8 ay içinde burnu düşmeye başlamıştı. Sonradan revizyon oldu mecburen. Hep bunu yaşayanları görüyorum. Ben açık oldum iyiki açık olmuşum. Herkes tabiki aynı şeyi yaşamıyodur ama bi ihtimalde olsa böyle bişey varken bence tercih etmemek en doğrusu gibime geliyor..

Teşekkürler bilgi için kime olmuştu operasyonu arkadaşınız? Buradan yazamazsanız özelden yazarsanız sevinirim.

Canım zaten isim olarak hatırlamıyorum hiç ama acıbadem hastanesinde erkek bir doktora oldu

Doktorun adı Veliymiş. Acıbademde calısmıyormus kendi yeri varmış ameliyatları baska hastanelerde yapıyomus. Acıbademde yapmış onun ameliyatını. Şimdi bi tıp merkezindeymiş galiba

Doktorun adı Veliymiş. Acıbademde calısmıyormus kendi yeri varmış ameliyatları baska hastanelerde yapıyomus. Acıbademde yapmış onun ameliyatını. Şimdi bi tıp merkezindeymiş galiba
Teşekkürler, ben de Emre Üregen ile görüşeceğim, kapalı teknik operasyonlarda en bilinenlerden biri sanırım. Açık teknikle de mahvolmuş burunlar gördüm maalesef, ne iyi ne kötü kafam iyice karıştı.

Tabikide açık teknikle olan herkes çok mu memnun sanki. Hepsinde hatalar olabiliyor. Sadece kapalı teknikte risk biraz daha yüksek hepsi bu. Bunu söyleyen de zaten ben değilim bu genel bi bilgidir bu böyle yani. Hakkında hayırlısı olsunn canım

kapalı ameliyat oldum 1.5 yıl oldu çok memnunum , burun ucumda kendi kıkırdağımdan destek var hiç düşmedi düşmeyecekte.
ADANA GALERİA KBB sahibi profesör Barlas AYDOĞAN

kapalı ameliyat oldum 1.5 yıl oldu çok memnunum , burun ucumda kendi kıkırdağımdan destek var hiç düşmedi düşmeyecekte.
ADANA GALERİA KBB sahibi profesör Barlas AYDOĞAN
Merhaba memnun olmanıza çok sevindim ssk galeria kbb ı karşiliyormu ne kadar ücret ödediniz toplamda

X