Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Kapalılarda saç dökülme problemi ???

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri

bordoboneli

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2016
8
1
Merhaba arkadaşlar ,

Bütün gün saçlarım kapalı , eşimin ailesi ile yaşıyorum evde de başım kapalı çalışıyorum iş yerindede kapalı.Ancak yatarken saçlarımı açabiliyorum ve saçlarım çok aşırı çok korkunç bir şekilde dökülüyor.Uyandığımda yastıkta eşimin üzerinde vs. saçlarımı görüyorum saçlarımı tararken sinirden üzüntüden ağlıyorum hele duşta saçlarım o kadar dökülüyor ki duşa girmekten soğudum :KK43: Demir eksikliğim var ilaçlarımı kullanıyorum ama dökülmede değişiklik yok acil yardım :KK43:

Kesinlikle havasızlıktan bi misafire gidince "Kadın kadınaysak" Hemen açıyorum saçlarımı evde zaten hiç kapatmam hep Örer,Açık bırakır yada topuz yaparım..
Saçlarının hava alması lazım.

Bırak saçlarımın benim bile hava almak için uygun ortamım yok :) Saçlarım için çok üzülüyorum gece aldığı hava da yetersiz geliyor hali ile :KK43:

Merhaba arkadaşlar ,

Bütün gün saçlarım kapalı , eşimin ailesi ile yaşıyorum evde de başım kapalı çalışıyorum iş yerindede kapalı.Ancak yatarken saçlarımı açabiliyorum ve saçlarım çok aşırı çok korkunç bir şekilde dökülüyor.Uyandığımda yastıkta eşimin üzerinde vs. saçlarımı görüyorum saçlarımı tararken sinirden üzüntüden ağlıyorum hele duşta saçlarım o kadar dökülüyor ki duşa girmekten soğudum :KK43: Demir eksikliğim var ilaçlarımı kullanıyorum ama dökülmede değişiklik yok acil yardım :KK43:

benim de demir eksikliğim var ve inanılmaz saçlarım dökülüyordu. Duşta veya değil hiç fark etmezdi yerler hep saçtı. Demir hapı kullanmaya başladıktan birkaç hafta sonra azaldı dökülmem. Dökülme devam etti ama o azlık bile bir süre mutlu etti. Sonra şampuanım bitince bebek şampuanı almaya karar verdim. Kimyasal içeriği az olması dolayısıyla. Ve bir kaç haftadır bebek şampuanı kullanıyorum çook memnunum. Dökülmem nerdeyse yok denecek kadar az. Tarakta oluyor birkaç tel. duşta dökülmesi bitti. Evim tertemiz yerde saç yok. Bilemiyorum yeni kullandığım için mi böyle zamanla alışıp tekrar dökülür mü. İstersen bir dene.
Bu arada bebek şampuanı ile ilgili forumda yorumları okumuştum almadan önce. Bazıları saçlarımı keçe gibi yaptı. İşte bebek saçına uygun yaşla saç yapısı değişir falan yazmışlardı ama ben denemeye değer bulmuştum. ve sonuçtan memnunum. ilk birkaç yıkamada karışma oldu ama şuan alıştı saçım olmuyor ve en önemlisi dökülmüyor. birde Haftada 1 argan yağlı bakım yapıyorum ben.

X