Kara Ekmek ATV

27 bölümden sonra daha oynamayacakti sondu yani ama dünki bölüm 28 idi ve hala devam :KK73:
izlemeni tavsiye ederim heyecanli baya
Izliyorum aslında ama tekrar bölümlerinden çıktığı gün bakmıyorum :KK53:
Jenerikte ismi yazıyor o zaman. Kaçıncı sırada çıkıyor.

Mine bu sezon sanki yine Aliyle beraber olcak gibi okadar olaydan sonra nasil olur :KK1:
Ben taylani merak ediyorum aslında Asiye ve Çetin'in arasını bozacak mi yoksa tekrar mine mi der.Asiye kimi seçecek.

Taylan evli ama aslında mine ile güzel bir senaryo yazılabilir di hiç olmazsa iki kardeş arası bozulmazdi.

Ben taylani merak ediyorum aslında Asiye ve Çetin'in arasını bozacak mi yoksa tekrar mine mi der.Asiye kimi seçecek.

Taylan evli ama aslında mine ile güzel bir senaryo yazılabilir di hiç olmazsa iki kardeş arası bozulmazdi.
tekrar mine diyecek gibi hic durmuyor :KK43:
Asiye Cetinin arasi bu bölüm hep kavgali gecti
senaristler Asiye-Taylan yapcaklar gibi :KK43:
bu son bölümü begenmedim

tekrar mine diyecek gibi hic durmuyor :KK43:
Asiye Cetinin arasi bu bölüm hep kavgali gecti
senaristler Asiye-Taylan yapcaklar gibi :KK43:
bu son bölümü begenmedim
Hafta içi izlerim anca bencede taylan Asiye olacak gibi.

asiye kızını buldu ama hiç ilgilenmdi öpüp koklamadı yavrucak puşet için uyudu durdu nerdeyse yaşına girdi yürümesi emeklemesi gerekmezmi

pervin alinin başını yaktı

asiye kızını buldu ama hiç ilgilenmdi öpüp koklamadı yavrucak puşet için uyudu durdu nerdeyse yaşına girdi yürümesi emeklemesi gerekmezmi

pervin alinin başını yaktı

Aynen asiye kızım kızım diye ölüyordu.Kızı buldu.Eve uğrayıp kızıyla ilgilendiği yok.Çetin desen iki gün sonra gördü kızı.Berkant a da haber vermediler bulduk diye.O değilde Mehmet i yalıya getirdi.Kesin geri döndüğünde yumurtlar o.Asiye ablam yaşıyoo aa yaşıyo diye:)

Aynen asiye kızım kızım diye ölüyordu.Kızı buldu.Eve uğrayıp kızıyla ilgilendiği yok.Çetin desen iki gün sonra gördü kızı.Berkant a da haber vermediler bulduk diye.O değilde Mehmet i yalıya getirdi.Kesin geri döndüğünde yumurtlar o.Asiye ablam yaşıyoo aa yaşıyo diye:)

bence memedi vermez tele bakan olmadı

bence memedi vermez tele bakan olmadı

Asiye telefona bakacak bence.Pervin hapise girerse Asiye nin yaşadığını bilmeyen sadece babaanne kaldı ona da söyler artık.

Hale ye gıcık oluyorum ya.Sen git Ömer le kocanı aldat.Hemde pişkin pişkin o evde kal.Kovuluncada gitmeyeceğim de.Annesi zaten ayrı bir gıcık.

Dizi final yaptı. Bakamadım izleyen oldumu. Asiye ve Çetine ne oldu.mine ve taylana ne oldu.

X