Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri KARA ÜZÜM ÇEKİRDEĞİ ve GÖĞÜS BÜYÜTME

aslında hapları bile etki için en az 3 ay kullanın diyolar yani o mantıkla küç de en az 3 ay kullanılmalı diye düşünüyorum.hem zararı da yok.

peki ben de bişey sorucam arkadaşlar, ben bu küçkü kullanmaya başlamıştım
bi paket bitti babama ikincisini aldırdım ama onda garip bi tat vardı yani böyle bozuk gibi, başka bi tane aldırdım bu da bariz bi şekilde ekşi kokuyodu tadına baktım ekşimiş ve gene garip bi tat vardı yenilebilicek gibi değildi yani. ilk paketim normal olmasaydı tamam diycektim normali bu ama ilk paketi gayet yedim bişey de yoktu yani. sorun bendemi? yani normalinde ekşimiş ve bozukmuş gibi bi tadımı var??

peki ben de bişey sorucam arkadaşlar, ben bu küçkü kullanmaya başlamıştım
bi paket bitti babama ikincisini aldırdım ama onda garip bi tat vardı yani böyle bozuk gibi, başka bi tane aldırdım bu da bariz bi şekilde ekşi kokuyodu tadına baktım ekşimiş ve gene garip bi tat vardı yenilebilicek gibi değildi yani. ilk paketim normal olmasaydı tamam diycektim normali bu ama ilk paketi gayet yedim bişey de yoktu yani. sorun bendemi? yani normalinde ekşimiş ve bozukmuş gibi bi tadımı var??

Canım bende yiyorum küç.Yani benim yediğimde ekşimiş ya da bozulmuş gibi bir tat yok.Tadı da öyle kötü değil. Fakat ben teneke kutuda alıyorum ve hava almamasına, ağzının kapalı olmasına çok dikkat ediyorum.

Yok benim aldığım iki kutunun markaları farklı olmasına rağmen tadları aynıydı hani şu siyah üzümü yerken yanlışlıkla çekirdeğini ısırdığınızda gelen tad :)) ekşi falan değil yani.
Bi de bir hafta ara verdim şehir dışında olduğum için göğüslerimdeki dolgunluk gitti sanki, sürekli yersek işe yarıyo galiba

hmm sağolun kızlar. benimkilerde vakumlu ambalajlarda ama dikkat edicem teneke kutuda bulucam o zaman bundan sonra. evet benim de ilk yediğimin tadı kötü değildi ama işte sonrakiler nedense bi garip çıktı..

kıslar az once bende aldım su kara uzum cekırdegınden...ama:
1--esımın gorevı geregı sırnaktayız ve burda malesef attar (onada attar denırse) sadece 1 tane var..ve bıldıgınız sıradan bı posette (uzerınde yazı veya herhangı bı bılgıde yok) kara uzum cekırdegı tozu bu,dedı 10ytl ye aldım..
2--bıldıgımız kıremıt tozu yada nasıl desem kahve tozu gıbı bısey ıste..sızlerın kullandıklarınızda oylemı?yanlıs bısey kullanmayayım bos yere..
3--ılkını az once suyla ıctım (baslangıcın ramazan ayına denk gelmesı bı sanssızlık,zıra sabahları degılde artık sahurdan ıcecem:) )
4--tum mesajlara baktım..ısın acıgı atıyorum 100 kısı kullanmıssa ıse yarayan sanırım 3-5 kısıyı gecmıyor..bu yuzden hıc umudum yok aslında ama ılerde kafamı takıp,keske deneseydım dememek ıcın kullanacagım napalım..buraya aldıgım k.u.ç un resmını ekleyecegım..sızlerde ekleyınde aynı seyımı kullanıyoruz bı gorelım olmazmı kıslaar..

aybegum evlilere yaraması akademık olarak kanıtlanmadan bence sen buna pek ınanma:))
bazı bekar arkadaslar evlenınce yada hamıle kalınca buyur vs.. dıyolar ya,okudukca gulumsuyorum..ben henuz cocuk sahıbı dıılım ama hamılelıkte cocugunuz olup,sutunuz kesılene dek o durumun etkısı ıle belkı sıskın gorunebılırler ama o ıs sona erdıgınde goguslerınde bı balon gıbı sondugunu ınan bı suru arkadasımda gordum :))
o yuzden sana madem evlılerı bu kuru uzum olayında bı adım onde goruyosun gel senı evlendırelım demıyecegım..ınsallah sanada banada yarar..)
bırde sen hap olarak aldım mı demıssın ne?
hap olaraktamı satılıyor bu demek?keske o ne ıdugu bellı olmayan posette alacagıma eczaneye bı sorsaydım tuhh:KK43:(

ay aminn!!!!ben aktardan aldim içinde 50 kapsul falan var sanırım bakmadım:eek:2 tane alin gunde yazmişlar.zaten bi kapsul ortalama 1 cay kasığı falan.evliler diyorum cunku formu bastan sona kadar okuyanlardanım ve bu sonuc cıkıo şakkıdıküç bosluk dolduruo bi nevi sunenleri topluo falan.ama biçok kişiye de yaramadi bknz.ben mesela.tozdu topraktı uğrasmayım dedim hap işte yut gitsin:Roflol:eek:lursa olur yani ben daha napıym ama 14 ytl ye de satılıo kapsuller

ooooofff offf ümit dünyası işte!insan bişi duysa işe yaramayacağin bilse bile gene de ümitleniyo işte tıpkı ben gibi.bi formda kızın biri yazmiş küç kansızlık için alıodum meger ondan mıydı bendeki buyume,bi anlam verememiştim falan yazmış.yahu bana yaramadı yaramayacak gibi de gorunuo ama işte gibi gorunuyo kısmı ümitlendirio beni.yeniden baslayayım bari yoğurtlu yemeye ama once su küç hapı bitsin.
evet ya baslıcam gene.sinem,özge,zırrrr ve daha benim gibi bırakan diğer arkadaslarım gelin bence bir kez daha deneyelim:1hug:sonra keske demeyelim di mi zaten ilk gunler biraz dolgunlasmamiş mıydi e onlar gitmiştir belki bosluk kalmiştir hadi dolduralım boslukları:Roflol:

ooooofff offf ümit dünyası işte!insan bişi duysa işe yaramayacağin bilse bile gene de ümitleniyo işte tıpkı ben gibi.bi formda kızın biri yazmiş küç kansızlık için alıodum meger ondan mıydı bendeki buyume,bi anlam verememiştim falan yazmış.yahu bana yaramadı yaramayacak gibi de gorunuo ama işte gibi gorunuyo kısmı ümitlendirio beni.yeniden baslayayım bari yoğurtlu yemeye ama once su küç hapı bitsin.
evet ya baslıcam gene.sinem,özge,zırrrr ve daha benim gibi bırakan diğer arkadaslarım gelin bence bir kez daha deneyelim:1hug:sonra keske demeyelim di mi zaten ilk gunler biraz dolgunlasmamiş mıydi e onlar gitmiştir belki bosluk kalmiştir hadi dolduralım boslukları:Roflol:

:1rolleyes: tekrardan baslamak zor geliyor sonucta 1 aydan fazla bi zaman kullanmıstım. kara üzümün kendisini aldım aklıma geldikce yemege calsıyorum. ama hiç belli olmaz belki tekrardan baslarım canım

dolduralım su boslukları hee poohaaaaa:))) kıs guldurdun benı aksam aksam:))
evet umut dunyası dedıgın gıbı..ne tuhaf dımı?..
bızım durumumuzdakıler dusunsene su mınıcık seylerı turlu yollarla bıraz olsun buyutebılmek ıcın ugrasırken,bı yerlerde bı baskalarıda emınım buyuk goguslerını nasıl ve ne yolla kucultebıleceklerının carelerını arıyorlardır:))
aslında suan dusunuyorumda...kucuk olan seylerı buyutmenın hadı bısekılde yolu yordamı vardırda,ya koca koca,devasa buyuklukte olsaydı bısımkıler?...takacak sutyen bulamasaydık?...buyuk goguslerımızın gıydıgımız elbıselerın gorunusunu bozmaması ıcın kıvranıyo olsaydık dımı..(Bu forumlarda yada bu yazılanları okuyan yada okuyacak olan cok buyuk memıslerı olan arkadasları tenzıh ederım kızmasınlar)..))
yılmak yok mınık memıslı yandaslarımmm savasa devammm :))))

dolduralım su boslukları hee poohaaaaa:))) kıs guldurdun benı aksam aksam:))
evet umut dunyası dedıgın gıbı..ne tuhaf dımı?..
bızım durumumuzdakıler dusunsene su mınıcık seylerı turlu yollarla bıraz olsun buyutebılmek ıcın ugrasırken,bı yerlerde bı baskalarıda emınım buyuk goguslerını nasıl ve ne yolla kucultebıleceklerının carelerını arıyorlardır:))
aslında suan dusunuyorumda...kucuk olan seylerı buyutmenın hadı bısekılde yolu yordamı vardırda,ya koca koca,devasa buyuklukte olsaydı bısımkıler?...takacak sutyen bulamasaydık?...buyuk goguslerımızın gıydıgımız elbıselerın gorunusunu bozmaması ıcın kıvranıyo olsaydık dımı..(Bu forumlarda yada bu yazılanları okuyan yada okuyacak olan cok buyuk memıslerı olan arkadasları tenzıh ederım kızmasınlar)..))
yılmak yok mınık memıslı yandaslarımmm savasa devammm :))))

bu durum suna benzio kıvırcık sacı olan duz ister,duz olan kıvırcık,dalgalı 2sinden de şikayetçi:Roflol:ama yok artık beni kimse durduramaz yeniden baslicam yarasın ya da yaramasın en azından içimde kalmazyerimseniben

Kızlarya bu küç geçici dolgunluktan başka bi işe yaramıyor yaasenağlama

gecıcı..mecıcı..bıseyler olursa bısde 70 yasa dek k.u.c kullanmaya devam ederız:))

hem zamanla onca yıl attara gıde gele oda acır ve belese getırırız k.u.ç 'lerı eheheh:))

valla ben bi ayda 1 kilo yediğimi bilirim bi o kadar da kazık yemişimdir e bu duruma aktar acımasında kim acısınnaniknanik
:emir_bebek:

bu durum suna benzio kıvırcık sacı olan duz ister,duz olan kıvırcık,dalgalı 2sinden de şikayetçi:Roflol:ama yok artık beni kimse durduramaz yeniden baslicam yarasın ya da yaramasın en azından içimde kalmazyerimseniben

ama cnm bizimki öyle diilki, biz sadece biraz bişi istiyoruz. yani böyle dolgusuz bikinileri özgürce giyip kendimden utanmadan ortada salınmak, dolgusuz ucuz ve sevimli iç çamaşırlarını giyebilmek senağlama

pamukum merak ettim şimdi senin gogus altı ve göğüs olcun ne mesela benim alt 72 ustu 79 cm falan.hanı hiç yok gibi bişi dedin ya ve bi kac yazını falan da okudum ve etkilendim ondan soruorum ama istersen cewap da vermeyebilirsin :1hug:

pamukum merak ettim şimdi senin gogus altı ve göğüs olcun ne mesela benim alt 72 ustu 79 cm falan.hanı hiç yok gibi bişi dedin ya ve bi kac yazını falan da okudum ve etkilendim ondan soruorum ama istersen cewap da vermeyebilirsin :1hug:

canım ben çok zayıfım vücuduma göre bakarsan gayette orantılı ama işte 40 kiloya ne orantılı olabilirki?? senağlama komun sitesinde değerleri girdiğimde yanlış değer diyo senağlama üstüme sütyen giymeden bi body giysem dümdüz görünüyorum, dolgulu sütyenlerde bile doşluk kalıyo senağlama

X