Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri KARA ÜZÜM ÇEKİRDEĞİ ve GÖĞÜS BÜYÜTME

slm ebru. bende almanyada yasiyorum. kara üzüm cekirdeginin tozu burda traubenkernmehl diye geciyor. bunu reformhaus larda bulabilirsin. fiyatida yaklasik 7- 8 euro civarlari.

Aysegül selam güzelim bende almanyada yasıyorum eczanelere sordum siparis ederız dedıler. önce anlamadılar sonrada siyah üzüm cekirdegi dedim bilemeyız dediler. reformhausa gittim kadın tozu olmaz diyor .inadlastık netıcede bulamadım:KK43:(:-)sm_confused:

ablalrım bende size bişey çnermek istiyorum benim ablamda çook zayıf boyu uzun ama zayıf doktora gittiğinde doktan buna sipraktin şurubu gündüz gece bi kaşık iç fiyatı 3.750 öle bişi vitamin hapıda var onun ama şurubunu alcaksınız iştahda açıyo ben ablamdan biliyoeum almayada başladı yani ini yararını görürsünüz bizde memişlerin:)))

ya kıslarrr kilo alan varmı yaaa aldırıomus dıolar

ben 17 gunden berı kullanıyorum henuz kılo almadım ama inşallah alırımmm. goğus buyutmesınden cok iştahımı actığı için kullanıyorum valla.inşallah her ikisinede yarar. goğuslerdede cm olarak bı buyume farketmedım ama sankı daha bı dolgunlar yada tamamen psıklojıkk bılemıyorum

kizlar ben 2.5 aydan fazal oldu kullanali ama kilo felan almadim. tam tersi, yaklasik 3 kilo verdim

sabah aynaya baktım da neredeyse hiç bir değişiklik yok gibi:1no2: ama olacağından eminim.henüz 23 gündür kullanıyorum.dün bir yerlerde küçük göğüsler için çok etkili masaj teknikleri adlı bir yazı okudum.denedim.gün içinde çok kez yaptım.gerçekten bütüngece göğüslerimin çevresi kaşındı.sabah akşam her biri için 20'şer kereden abartılı ve ağzınızı aça aça x ve o harflerini söyleyin.sağ elinizle sol kolunuzun bileğinden,sol elinizle de aynı yerinden sağ bileğinizi.sıkmanızı gevşetmeden ellerinizi hızlı bir şekilde ileriye doğru itin.ve son olarak..ayakta,uzatılmış kollarınızla her iki tarafa onar kere büyük daireler çizmek.umarım işe yararlar:1rolleyes:

kimsede bi kıpraşma olmadımı kızlar ya bende yazdıklarınızı takıp edıyorum uzun zamandır 3 gün öncede küçten fayda görenlerden özenip başladım ama sonuç alan çok az kişi war:1no2: kullananlarda son durum nedir arkadaslar:uhm:

kimsede bi kıpraşma olmadımı kızlar ya bende yazdıklarınızı takıp edıyorum uzun zamandır 3 gün öncede küçten fayda görenlerden özenip başladım ama sonuç alan çok az kişi war:1no2: kullananlarda son durum nedir arkadaslar:uhm:

hemen umutsuzluga kapilma canim, bak benimki 3. aya geliyor hala umutluyum. devam ediyorum. devam et, bunyeye gore ektisi degisebiliyor kuc un. bakarsin senin bunyende 10 icinde buyume etkisi yapar benimkinde 10 ay icinde. ama yazik olur bana ya :)

gülşah'a küçük göğüslü kadınları bilgilendirdiği için teşekkür ederim. Bende kullanmak istiyorum ama marka olarak tavsiye ettiğiniz birşey varmı?sahte, yan etkileri olan yanlış birşey kullanmak istemiyorum.Bilgilendirirsen sevinirim.Göğüsleri büyüyen arkadaşlar için çok sevindim, darısı başıma.

Aksu vital ve hud marka kullananlar var genelde.ikisi de kapalı metal kutuda.
ama aktardan açık alıp kullanan arkadaşlarda vardı yanlış hatırlamıyorsam:uhm:
ben de hud marka almiştim aktardan metal kaşık değil tahta kaşık kullanılması gerekyormuş.

YOK YAA.... BENDE TAM AKSİNE İŞTAHIMI KAPATTI!!!TOK TUTUYOR..

benimde iştahımı kapattı.bıraktım.zaten kilo almya uğraşıyorum bi de elimdekilerden olmiyim:roflol:

hemen umutsuzluga kapilma canim, bak benimki 3. aya geliyor hala umutluyum. devam ediyorum. devam et, bunyeye gore ektisi degisebiliyor kuc un. bakarsin senin bunyende 10 icinde buyume etkisi yapar benimkinde 10 ay icinde. ama yazik olur bana ya :)

haklısın canım ben biraz sabırsız bir yapıya sahibim sanırım..umarım hepimiz en kısa zamanda beklediğimiz sonucu alırızyerimsenibensaol tatlım tesellin için

Meraba, ammyylee tavsiyeni dinledim kadınlar klübüne üye oldum.kara üzüm çekirdeği için bir marka tavsiye edebilirmisin. Gülşah arkadaştanda istedim.Alma konusunda tereddütlerim var.

meraba rabia seni görmek güzel .oges in de dediği gibi bende aksu vitalinkini kullanıyorum.Ben onu internetten sipariş etmiştim.Yaklaşık1ay oldu.hala bitmedi.Ama henüz büyük bir gelişme yok.Hatta her şey aynı diyebilirim.senağlama.Ama umudumu kaybetmiş değilim.Hatta çok eminim...Sadece zamanını bilmiyorum.Bu arada tweeda 2 ay sonra oldugunu söylüyorsun.peki tam olarak etkilerini ne zaman hissetmeye başladın?Ağrı yapıyrmuydu?Şimdi ne alemdeler?Hani bıraktım diyordun ya?kusura bakma çok soru sordum ama....:sm_confused:

Benim bugün tam 12. gün ve sabah tartıldığımda 3 kilo eksik oldugumu gördüm. Gögüslerimde büyüme oldugunu söyleyemem ama kilo olarak işe yaradı. Saglıgım allaha şükür iyi. Epeyce kilomda var ama iştahım kullanmaya başlayalı kesildi. Ama tabi birazda ben dizginliyorum. Çalıştıgım yerdeki kızlarada tavsiye ettim onalrada internetten sipariş edip getirttik. İnşallah herkese yararlı olur.

Aksu vital ve hud marka kullananlar var genelde.ikisi de kapalı metal kutuda.
ama aktardan açık alıp kullanan arkadaşlarda vardı yanlış hatırlamıyorsam:uhm:
ben de hud marka almiştim aktardan metal kaşık değil tahta kaşık kullanılması gerekyormuş.

tathta kaşık mı :1shok:.bende kavanozun içine bi metal kaşık attım duruyo içinde.eve gider gitmez çıkarayım bar.
neden tahta kaşık aceba:uhm:

Evet bende siyah(kara) üzüm çekirdeğinden bahsediyorum. Balen marka almıştım aktardan. Ama bitiyor şimdi aksu vitalinkini sipariş edip internetten getirttirdim onu kulalnacagım. Ben kilo vermek istiyordum ve Allaha şükür veriyorum da iştahımı kesti artık eskisi gibi yemeklere karşı ilgim kalmadı. Sabahları nerdeyse söylemesi ayıptır yarım ekmek yiyen ben şimdi bir dilimi zor yiyorum. Nasıl oldu bende anlamadım şimdi biraz kendimde dikkat ediyorum. 15 kilo falan fazlalıgım var eskiye göre. Şimdilik 3 kilosunu verdim inşallah geri kalanını da veririm.

Evet bende siyah(kara) üzüm çekirdeğinden bahsediyorum. Balen marka almıştım aktardan. Ama bitiyor şimdi aksu vitalinkini sipariş edip internetten getirttirdim onu kulalnacagım. Ben kilo vermek istiyordum ve Allaha şükür veriyorum da iştahımı kesti artık eskisi gibi yemeklere karşı ilgim kalmadı. Sabahları nerdeyse söylemesi ayıptır yarım ekmek yiyen ben şimdi bir dilimi zor yiyorum. Nasıl oldu bende anlamadım şimdi biraz kendimde dikkat ediyorum. 15 kilo falan fazlalıgım var eskiye göre. Şimdilik 3 kilosunu verdim inşallah geri kalanını da veririm.

kıslar benim de iştahımı kapatıyor sanırım .çünkü 2 gün yiyemedim evde yoğurt yoktu ve acayip iştahım açıldı.
ama benim bi sorunum var.tuvalette biraz bu nedenle acı hissediyor musunuz.sanki çizer gibi.umarım bağırsaklara bir zararı olmaz.
ben 5-6 gündür kullanıyorum.özellikle damarlarım için.inşallah işe yarar.

slm kıslar bende kullanıyorum 4 gündür küç ü sanki yanlardan hafif acımaya başladılar acaba ondanmı regl de yenı bıttı daha baslamasına çok var..bir de adaçayı ile ısırgan çayı içtim etkı edıyomu yoksa psıkolojık olarak ınsanın canı böyle acırmı?kafam karıstı..bırde takıp ettıgım kadarıyla en etkılı olan aksu vıtal sonuc alanlar genelde onu kullanmıs..

X