Karamel latte arkadas icin Ayet-el kürsü okuması yapıyoruz

Arkadaşlarım her birinize çok çok teşekkür ederim dilinize yüreğinize sağlık iyi ki varsınız.

Umarım güzel haberler vermek te nasip olur bu iyiliğinizi hiç unutmayacağım
Inşallah güzel haberlerini allalim inşallah rabbim duamızı kabul etsin ❣❣❣

Oglum uyanana kadar sanirim 10 daha okurum. Siz 20 okuyun.
Ağzına yüreğine sağlık canım rabbim senin de ne gibi istediğin varsa rabbim yüzünü güldürsün ❣❣❣

Amin canim. Sukur ki epey musait bir gunumdeydim. Rabbim kimin ne muradi versin insallah.

karamel Latte canımm şimdi gördüm etiketi bende duamı ederimm Sürecin kolaylıkla geçsinnn.Kaliteli ve sana sımsıkı tutunan embriyoların olsunn aminnn
Rabbim bekleyişte olan bizlerinde inşAllah kalbindekini nasip etsin.Bizleri hayırlısıyla annelikle müjdelesin

MssPARE canım bu gün hiç giremedim şimdi gördüm okumuş bitirmişsiniz ALLAH kabul etsin

karamel Latte güzel kardeşim RABBİM sağlıklı sıhhatli Salih ve saliha evlatlar nasip etsin bende şimdi yatsı namazından sonra yasin Şerif okuyacağım senin niyetin için şifa olsun İNŞAALLAH

Canımm Allah razı olsun cok teşekkür ederim

Allah razı olsun canım güzel kalplim ❤❤

Okuduk 2 sefer inşallah rabbim karamel arkadaşımızı sevindirsin gönlünün muradını versin

karamel Latte canım okudum yasin ALLAH kabul etsin hersey gönlünce olsun İNŞAALLAH

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…