Karamel latte arkadas icin Ayet-el kürsü okuması yapıyoruz

Allah gönlüne göre hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah bende şimdi gördüm okudum. Rabbım kimsenin kucağını boş bırakmasın

Evet canım 2 adet gitmişti biri sağlıklı geldi
Transfer hazırlıgı için adet olmayı bekliyorum
Ya çok sevindim karamell inşallah sağlıkla tutar.
Benim de 2 tane gitti genetiğe hala haber gelmedi bekliyoruz 20 gündür. :) İnşallah benim de sağlıkla gelir de tutar. Eşim azosperm hastası bana da dua edin :)

Ya çok sevindim karamell inşallah sağlıkla tutar.
Benim de 2 tane gitti genetiğe hala haber gelmedi bekliyoruz 20 gündür. :) İnşallah benim de sağlıkla gelir de tutar. Eşim azosperm hastası bana da dua edin :)
Ay benimde eşim azospermi
Dua ederim kuzum sende et oku hep cok faydası var.
Benimki 3 hafta sonra gelmişti

Ay benimde eşim azospermi
Dua ederim kuzum sende et oku hep cok faydası var.
Benimki 3 hafta sonra gelmişti
Bizim durumumuz çok zor zaten embriyo bile kolay elde edilmiyor inşallah sağlıkla gelirler tutarlar minişler çok bekletmeden :) Çok dua ediyorum Allahım. Senin duanı görünce de çok sevindim bana umut oldu :))

Bizim durumumuz çok zor zaten embriyo bile kolay elde edilmiyor inşallah sağlıkla gelirler tutarlar minişler çok bekletmeden :) Çok dua ediyorum Allahım. Senin duanı görünce de çok sevindim bana umut oldu :))
her zaman umudun olsun canım
Bak namazdan sonra secde de bunu oku niyetini söyle başında ve sonunda ben hep bunu okudum inanarak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…