Saç Rengi ve Saç Boyama Karamel tonları ve Saç renklerim=)

ayyy valla bi cesaret gidip boyatmak istiyorum.ama ya olmassa hayatta dönemem bıdaha.
bnm ıstedım kömür karası net siyah.
herkes yakışır dıyo da annem boyatma bnce hoşuna gıtmeyebılır dıyo..

osgecım saol cnm bnm sarıdan sıyah olan sac sonra sarıya dönermi :S
bide kelliği denemiş olurum ozaman :))

arzucugum tesadüfen kendime sac rengi ararken bu topikine girdim iyiki girmisim boylece kendine ait blogunuda bulmus oldum:667 nodaki sacinida görünce ben saaa asik oldum yauw:KK52:süper bi renk tarcin bakir demissin ama zemin rengin neydi canim bana bi bilgi verebilirmisin benim suan kestane rengi nerdeyse sacim daha dogrusu komik bi renk oldu uclar koyu ön kisimlar nerdeyse kirmizi.Acaba ben ne renk boyasam öyle olur sacim cooook güzel bayildim,öldüm ,bittim ,geberdim nolur yardim et baaaa:KK71:

bazı merka eden arkadaslarım için yardımcı olması için denediğim sac renklerını koyuyorum.isteddıgınz soruyu sorabılırsınızz.

koyu kumralın üzerine röfle

kumral

koyu karamel

sarı

tarcınbakır

son hali
altın sarı

artez saclarin hala altin rengimiii:KK15:

bende çok begendim masallah saçlarında çok güzel cnm çok gür bakım yapıyomusun yapıyosan ne yapıyosun bende boatmayı düşünüyorum ama çok dökülüyo iyice dökülsün istemiyorum

bnm faworim 1 numara hepsinden çok beğendim yinede hepsi yakışmış cnm :)

8 numara çok mükemmel olmuş.. acaba hangi markanın boyası açık altın sarısımı koyumu ortamı:KK1:

meraba arztez aranıza yeni katıldım saçlarımın rengi karamel şuan ama hep kuaföre boyattım palettenin altın sarısını boyasam 8. resmin rengini tutturabilirmiyim bide kaş rengini nasıl açıosun kendin mi boyuyosun yoksa kuaförmü yardımların için teşekkür ederim:)

bu arada dün boyadım yıne saclarımı vanılya sarıyla acık sarıyı karıştırdım biras daha acıldı ben cok sevdım bu rengi:KK1:

<script src='http://img69.imageshack.us/shareable/?i=kopyas260920101404.jpg&p=tl' type='text/javascript'></script><noscript></noscript>

bu renge bayıldım bende vanilya sarısına boyamayı düşünüyorum ama açık sarı derken 10,11,12 hangi nolar acaba:26:

X