Saç Rengi ve Saç Boyama Karamel tonları ve Saç renklerim=)

kızlar bende saçımı ilk loreal kaliforniya koyu sarı ile boyadım 8 numara ve saç diplerimde turunculuk oldu,bu arada bu işlemi röfleli saçıma yaptım.
daha sonra lorealin 2 numaralı açıcısıyla turunculuğu kapatıcağımı düşündüm ama daha çok turunculuk yaptı.Vee son kez loreal excelence koyu sarı
yaptım oda tam kapatmadı ama mecburen böyle biraz kullanıcam ,saç diplerim bu sefer yandığını hissettim.bira ara verip tekrar boyamak istiyorum sizden
bir fikir bekliyorum .nasıl bu turunculuğu kapatırım.ama koyu bir renk boyamak istemiyorum.saçımın son hali...deneyimlerimizi paylaşalım kızlar.tşkler..:KK1:

Eklentiler

• $011.JPG
    $011.JPG
    128,3 KB · Görüntüleme: 77
  • $010.JPG
    $010.JPG
    139,8 KB · Görüntüleme: 75
cnm hangi markanın peki...ilgine tşklr bu arada...küllü boyamayı düşündüm ama oda sonradan kötü oluyor diye denemedim

küllü boya saçı matlaştırıyor bıraz ama senın saçında turunculuklar olduğu için pek olmaz loreal tavsiye ederim

sarı herkeze yakışmaz canım gözlerindeki lensle postişlerinle ve makyajınla fena degilsin ama çok yapay durmuşsun bence daha dogal tonlara yönelmelisin bir sacın yakıştıgını anlamak için sabah kalktıgınızda aynaya bakın derim kızlar nacizane fikrim önemli olan makyajsız nasıl durdugu makyajla her renngı yakıştırılabilir:KK34:

tatlım 4 numaraya resmen bayıldım şu sıralar tam olarak aklımda olan renk ... 31 sayfayı hiç baştan okuyasım yok tatlım ya :KK1:
sorularım sorulduysa özür tekrar yanıtlar mısın?
saçını kendin mi boyuyorsun yoksa kuaför mü? bu 4 numaradaki saçı nasıl elde ettin
bir de 6 numaradaki saçınca saçlarının ucundaki rengi sevdim o uçdaki renk ne acaba ?

Artez merhaba.Ben senin saçından etkilenip tarçın bakıra boyadım saçımı.Ama seninkiyle uzaktan yakından alakası olmadı.saçım kızıl oldu.Hem de altında açık bir renk olmasına rağmen.Sen tarçın bakır demişssin fakat karışım galiba o değil mi?Sade tarçın bakır değil yani herhalde.senin izlediğin yolu izleyip 8 numarayı elde etmek istiyordum.Şimdi saçlarım kızıl oldu.Artık 8 i elde etmemin imkanı yok.8 sade altın sarı mı yoksa karışım mı? 7 sade tarçın bakır mı yoksa karışım mı?

tatlım coşturmuşun süpersin iyiki paylaştın bizede fikir olsun ama markaları neler biliyosun markalar çok farkediyor....

hepsi çok hoş görünüyor:nazar:
4 numaralı rengi kendin mi elde ettin? eğer kendin yaptıysan
zeminin ne renkti boyamadan önce?
ve hangi markanın kaç numaralı boyasını kullandın yazabilir misin?

hepsi birbirinden güzel tüm bilgiler için çokkkkkkk teşekkürler gerçi resimlerini kaldırmışsın ama 30. sayfada arkadaş iyiki paylaşmış tekrardan çok yaralanacağım tekrar teşekkürlerrr:KK16:

X