Karantina günlerinde zumbayla zayiflama

mrlm

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2011
283
153
kizlar merhaba malum cogumuz evdeyiz bu gunleri firsat bilip zayiflamam gerektigini dusundum 3 gundur 50 dk zumba yapiyorum benim gibi zumba yapan yada baslamak isteyen varsa birbirimizi motive edelim herkes karantinadan kiloyla cikarken biz fit cikalim ne dersiniz 😍

Merhaba ben spora ilave olarak 5 dakika zumba yapıyordum 50 dakika çok iyiymiş temposu nasıl mrlm mrlm videoyu paylaşabilir misin?

Merhaba ben spora ilave olarak 5 dakika zumba yapıyordum 50 dakika çok iyiymiş temposu nasıl mrlm mrlm videoyu paylaşabilir misin?
hizli tempoda yapiyorum ama 50 dklik.bir video yok begendigim videolari liste yapiyorum sirayla o sekilde yapiyorum

hayir alt katim dukkan ve depo olarak kullaniliyor o yonden sansliyim
Eheheheh evet, şanslısınız.
Nolur normal apartmanda olanlar zumbaya merak salmasın.
Çocuk gürültüsü çekemeyen milletiz, ortalama 60 70 kilo bir insanın zıplaması bayağı titreşim yaratıyor binada😂

Eheheheh evet, şanslısınız.
Nolur normal apartmanda olanlar zumbaya merak salmasın.
Çocuk gürültüsü çekemeyen milletiz, ortalama 60 70 kilo bir insanın zıplaması bayağı titreşim yaratıyor binada😂
aynen dogru soyluyorsunuz neyseki benim ole bir problemim yok 😌

başlayan yokmu aramizda yada daha onceden yapan birbirmizi motive edelim o_O:halay::KK49:

bugun 4 uncu gunum 84.3 ile basladim suan 83.0 :KK6: :KK6:

bugun 4 uncu gunum 84.3 ile basladim suan 83.0 :KK6: :KK6:

Merhaba. Benim eşim de oynamayı seven bir insan. Ben hiç bilmem. Yeni evlendik ve evlendigimizden veri dışarıya pek çıkmadım. Hep evdeyim. Bir de evliliğin ilk zamanları beraber sohbet muhabbet ederken hep abur cubur yiyoruz. Kilo aldigimdan dert yanıp duruyordum. Eşim en son yürüyüşü onu bunu boşver oyna işte dedi. O öyle deyince bir durdum düşündüm.
Siz bu 4 gün içerisinde diyet yaptınız mı? Şimdi ramazandayiz ama benim eşim çalışsa da genelde evde oluyor. Özellikle gündüzleri. Öyle olunca hominigirtlak yiyoruz

Can sıkıntısından cok yiyorum, hareketsizlik de cabasi. Bitsin artik şu koronoooooooooo

X