Karar aşamasındayım, fikirlerinize ihtiyacım var :(

EndlessHappiness

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Temmuz 2013
452
260
Tek abisi var. Abisi nişanlanıyor daha sonra benim nişanımdan bir iki hafta sonra nişanı atıyorlar aileler, sonrasında abisi ve eltim barışıyorlar ama kızın ailesi kesinlikle onay vermiyor, nişanlımın ailesi de asla kızın ailesini istemiyor. Ki bu kızın ailesi için bana bir sürü kötü şeyler anlatıldı. Yani benim nişanı attığım zaman eltimle nişanlımın abisi çoktandır barışmışlardı ben nişanı attıktan 3 ay kadar sonra onlarda tamamen ayrıldılar kız bıraktı.

demekki o kız da aileside bunların gerçek yüzünü görmüş, emin ol o anlattıkları da doğru değildir yarın bir gün senin ailenin arkasından da öyle konuşacaklar

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 416 gün geçti.

bozzkurtt0

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
18 Temmuz 2017
21
6
28
demekki o kız da aileside bunların gerçek yüzünü görmüş, emin ol o anlattıkları da doğru değildir yarın bir gün senin ailenin arkasından da öyle konuşacaklar

Evet anlattıkları doğru değilmiş yani kızla konuştuğumda anladım. Beni ve ailemi o kızın ailesiyle hiç bir araya getirmediler, tanıştırmadılar. Zaten şuanda da konuştukları kimse kalmadı herkesle küsler.

SecretWomen

Guru
Kayıtlı Üye
20 Şubat 2010
485
367
Bir kadin kadinlik gururunu bu kadar dusurmemeli !
Bu ne yaa nerde kulturlu kendi kararlarini verebilen kendisini savunan kisi ..
Sigara iciyorum diye de yargilanmak...sonra azar isitip gun boyu aglamak ..
Ailende huzurluysan ne isin var elin anasjnjn yanina .O kadar is yapmaya meraksan git kendi anana js yap . Evli de degilsin Ne diye onlara hizmet ediyorsun ne kadar tanidin da anacim falan seviyorsun evlerinde kaliyorsun ...

Cocuk olma kendine gel yaa..

Boyle sacma nisanlilik gormedim.. Nisanljn olacak adam da ailesinden ayri hayat surmez , evlenseniz de zehir olur .. birak onu geri donme cok mu seviyorsun yine cok seversin ama baskasini...
senin dunyana karisip kontrol etmeye calisan kim varsa uzak ol sonra bu yuku kaldiramazsin ..

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 947 gün geçti.

SecretWomen

Guru
Kayıtlı Üye
20 Şubat 2010
485
367
Bitir kardeşim bu ilişkiyi acilen, sevgi de neymiş! Neyini sevdin bu insanın anlamıyorum. Kaşa göze bakıp aşk olmaz, hele ki nişanlılık flört döneminde el üstünde tutmalı seni ki bu adamın ve ailesinin evlenince sana yapacaklarını düşünemiyorum. O zamana karşılıklı cinsel hevesler de alınmış olacak, karnında veya kucağında bir bebekle eve postalanmakta hoşuna mı gidecek. Üstelik sıfır iş tecrübesiyle. Lütfen ama lütfen bu olayı kapatın gömün maziye.
%100 :super:

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 947 gün geçti.

nempol

Aktif Üye
Pro Üye
26 Kasım 2014
3.212
4.127
Kendinizle alıp veremediğiniz bir şey mi var canınızı sokakta mı buldunuz. Daha evlenmeden bu kadar yüz göz olunmuş, bütün sülale hakaret etmiş ezmiş siz hala yardım bekliyorsunuz.

kaptinn

*14. takım*bşl:63 gnc:56.4 hdf:53
Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2015
34.453
50.533
Beni Kp arayip perdeleri seçtiğini söyleyecek (ustelikte kirmizi)
:KK57::KK57::KK57::KK57::KK57::KK57::KK57:
bunlarla sen gelin değil, olsan olsan sinir hastası olursun. Kaynana tam bir travma zaten. Ayy ben onu öyle kendini parçaladığını görsem kahkaha atardım :KK70: Allahtan sadece bahceye ciktin. Carsiya falan ciksaydin napardi kestiremiyorum

Nirodha

Kararsız, üzgün...
Kayıtlı Üye
6 Ekim 2013
921
1.086
Anlatamıyorum sanırım, ben çalışmıyordum zaten istemeye geldiklerinde onun için iş bırakmadım. Nişan için çalışmam gerekiyordu ve istemedi.
Kimseye hizmetçi olmak için gitmedim. Böyle bir arzum da olmadı. Gittiğimde böyle şeyler yaşayacağımı bilemezdim. İlk zamanlarda da böyle olsalardı elbette ki gitmezdim. Düğüne az kala değiştiler.
Anlattığımda aileme elbette iki çift lafları vardı ama değmeyeceğini söyledim.
Ben böyle şeyler istemedim kimse de bunları yaşamak isteyemez. Ben aileme davrandığım gibi davranmaya özen gösterdim. Yaptıkları başta normal şeylerken sonrasında değişti ve ben bu değişikliğe dayanamadım.
Tamam troll değilsin diyelim. Nikah yapmış biri olarak şunu sölim. Nikah gününü ve nikahı senin memlekette yapsaydınız. Hadi orda yapacaksınız diyelim tek başına vurup 7 8 saatlik yolu kız başına neden tek gittin. Anan bacın nedrn srnle gelmedi? Ev eşyası demişsin okey tamam. Bunun içinde ailenden nir birey senle gelmek zorunda oraya. Yahu biz aynı memlekette idik. Yemin ederim sadece 2 kez evlerine gittim nişanlı dönemde. O da annem ve ablalarımla aile yemeği ve oturmasına bu nedir yaw. Hala da ayda en çok 2 kez giderim kaynanama keza kadın bana ağır bişi demiş değil. Ben memur olmama çalışmama rağmen ailem beni bırakmazdı eşya almayatek gitmeye bile. Ablam başka yere gelin gitti. Eşya ve ev dizmeye diğer iki ablamı gönderdi annem. Keza ablam da öğretmen idi eşi polis. Yine nikahı da bizim memlekette yaptılar yani sen ne anlatsan elde kalıyor cicim. O kadar hayatın olağan akışı ile bağdaşmayan şeler demişsin ki ben inan akıl erdiremiyorum sana. Ne diyim. Hu kadar şeye rağmen o sümsük o dengesiz o bencil adama dönebilme hayalin varsa ahanda kapı. Not edicem aklıma nicki. 2 sene sonra " kayınvalideme katlanamıyorum, boşanmak istiyorum ama cesaretim yok, eşim benimle olmuyor, çok acil kızlar eşim beni aldatıyor" şeklindr kronolojik konular açacaksın.

ince bilek

Elhamdülillah ❤️
ÜZGÜN
Pro Üye
16 Temmuz 2010
21.467
46.434
Ne kadar arabesksiniz!! Kendinize seçtiğiniz hayata bakın.