karar verdim anestezisiz HSG çektiriyorum...

tiviti

GELDİN DÜNYAMIZ OLDUN...
Kayıtlı Üye
6 Temmuz 2007
842
6
40
karar verdim kızler anestezisiz çektireceğim napayım bebeğim için katlancam biraz ağrıya
ve dr klomen verdi adetimin 5. günü başlıyacam sonra gün aşırı ilişki dedi hsg yi çektirmeden önce buscopan diye bi ağrı kesici verdi onu içecem inşallah işe yarar
eğer bu ay hamile kalamazsan gelecek ay gonal f iğnelere başlıcakmışız inşallah benim için hayırlısı neyse o olur
bana dua edin nolur
çarşamba günü saat 10 da hsg yi çektirecem
sağ salim eve gelirsem size yazarım canlarım...
uykularımı kaçırdı bu rahim filmi valla akşam sağa dön sola dön uyuyamadım

karar verdim kızler anestezisiz çektireceğim napayım bebeğim için katlancam biraz ağrıya
ve dr klomen verdi adetimin 5. günü başlıyacam sonra gün aşırı ilişki dedi hsg yi çektirmeden önce buscopan diye bi ağrı kesici verdi onu içecem inşallah işe yarar
eğer bu ay hamile kalamazsan gelecek ay gonal f iğnelere başlıcakmışız inşallah benim için hayırlısı neyse o olur
bana dua edin nolur
çarşamba günü saat 10 da hsg yi çektirecem
sağ salim eve gelirsem size yazarım canlarım...
uykularımı kaçırdı bu rahim filmi valla akşam sağa dön sola dön uyuyamadım

Merhaba arkadaşım
Dualarım seninle.... buscopan ı biliyorum.Benim eşim böbrek taşı düşürürken o ilaçtan kullanıyor..Ve etkisi çok güçlü....
Allah yardım edecektir canım Hsg de sadece gelecek olan bebişini düşün...
Hayırlısıyla en kısa zamanda sende hamiş haberini vereceksin inşallahh

banuuu yapma cnm yaaaaaa
ilacını ç ve rahat ol herşey güzel olacak inan

banu dün açtığın konuyada yazmıştım
eğer istersen çarş. sana seve seve eşlik ederim cnm flim çeklirken
destek olurum

teşekkür ederim canlarım benim
ayrıca miracım sana ayrıyetten bi teşekkür edeyim yanında gelebilirim eğer istersen demişsin canım benim yaaaa bi tanesin sen
çok sağol canım eşim götürecek arabayla ben gözümde o kadar büyüttüm ki sanki doğuma gidicem gelirken arabanın arkasında yatarım diyorum eşime
oda hey allahım sabır delimisin sen diyo dalga geçiyo benle
herşeyi biz kadınlar çekiyoruz zaten erkeklerin işi kolay bi sperm tahlili tamam ooohhh ne güzel

teşekkür ederim canlarım benim
ayrıca miracım sana ayrıyetten bi teşekkür edeyim yanında gelebilirim eğer istersen demişsin canım benim yaaaa bi tanesin sen
çok sağol canım eşim götürecek arabayla ben gözümde o kadar büyüttüm ki sanki doğuma gidicem gelirken arabanın arkasında yatarım diyorum eşime
oda hey allahım sabır delimisin sen diyo dalga geçiyo benle
herşeyi biz kadınlar çekiyoruz zaten erkeklerin işi kolay bi sperm tahlili tamam ooohhh ne güzel

tamam o zaman
ne zaman ihtiyacın olursa burdayım ben cnm

tatlım iyi etmişsiz anestezisiz çektirme konusunda... gerek yok zaten ..
bak inşallah sende rahim filmi sonrasında gebe kalanler kervenına katılırsın...
rabbim yardımcın olsun..
rahat ol... sakın....
bak her şey çabucacık olup bitecek...
bebeğin için tatlım...

hadi bakalım inşallah canım..
bir an önce umarım çektirirsinde psikolojik olarak rahatlarsın.
ben inanıyorum hemencecik atlatacağına.
zaten bişeycik yokki,deli kız gereksiz panik yapıyorsun.iyi haberlerini alırız inşallah.:teytey:
ama anlamadığım sen daha önce bebeğini düşürdün yani bişe olmadığı belli neden istediki hsg?
:uhm:

belki tıkanmış olabilir diye düşündü heralde canım dr ların işine belli mi oluyo
...

allah kolaylık versin güzelim
ne olduğunu anlamadan olur biter ve tüplerin açık çıkar inşallah canım

doğru bi karar vermişsin canım.anesteziye gerek kalmayan basit bi işlem sadece ilacı rahime verince biraz baskı hissediyorsun bu kadar bence fazla büyütme ve rahat ol.nerde çektiriyorsun filmi?

doğru bi karar vermişsin canım.anesteziye gerek kalmayan basit bi işlem sadece ilacı rahime verince biraz baskı hissediyorsun bu kadar bence fazla büyütme ve rahat ol.nerde çektiriyorsun filmi?

sağol canım valla içimi rahatlattın ben tedavi için üniversiteye başak yıldırım a gittim oda beni doktorlar caddesinde radyoloji uzmanı ALİ TÜNEL e yönlendirdi haftaya çarşambaya çekilecek inşallah
fiyatlar konusunda bi bilginiz varmı eşim sormuş 100 ytl demişle orda ucuz değil mi bi sakata gelmeyeyim de
inşallah iyi bi yerdir bana dua ediiinnn...a.s.

canım bende ali tüneyde çekilmiştim.ali bey çok mülayim insanı rahatlatan bi yapısı var.
dr.için özellikle bayanmı tercih ediyorsun?
ben ufak bi operasyon için babür kaleliye gitmiştim.orda başak hanımda vardı.başak hanım biraz telaşlı bi tip gibi geldi bana .ama babür kaleliyi tavsiye ederim prof.dr.kendisi
benim dr.um ismail uryan oda iyi bi doktor.bana tedavi uyguladı ve aşılama ile hamile kaldım.şu an üçüzlere hamileyim.

canım bende ali tüneyde çekilmiştim.ali bey çok mülayim insanı rahatlatan bi yapısı var.
dr.için özellikle bayanmı tercih ediyorsun?
ben ufak bi operasyon için babür kaleliye gitmiştim.orda başak hanımda vardı.başak hanım biraz telaşlı bi tip gibi geldi bana .ama babür kaleliyi tavsiye ederim prof.dr.kendisi
benim dr.um ismail uryan oda iyi bi doktor.bana tedavi uyguladı ve aşılama ile hamile kaldım.şu an üçüzlere hamileyim.
ayyy canım yaa seni allah mı çıkardı karşıma
aslında ben baştan ismail uryan a gitmek istedim ama kendisi o kadar yoğunki taa 6-7 gün sonraya gün verince başak hanıma gittim bu ay başak hanımla başarılı olamazsak bi dahaki ay ismail beye gidicem aslında ben başak hanımdan çok fazla hoşlanmadım benden ne kan tahlili ne idrar tahlili hiç bişey istemedi sadece dosyamdaki eski tahlillerime baktı ve klomen verdi
oysaki biz özel muayenehanesine gitmiştik
ismail beyi anlatırmısın canım iyi bi dr galiba bide rahim filminden bahsedersen çok sevinirim...bide sen kaç liraya çektirmiştin?

iyi bi dr.ilgili.ama dediğin gibi çok yoğun oluyor.ona gitmeye karar verirsen ayşe hanımla görüşüp randevu alırız.
ben geçen sene çektirdim filmi o zaman 100 ytl vermiştik bizde normal bence
2-3 saat önce ağrı kesici içmiştim ben.fazla tok olma demişti bana ali bey.
özel sıvı ilaç kullanıyorsun .pahalı değil o zaman 18 ytl tutmuştu.onlar söylüyor zaten ilaç ismini
seni içeriye alıp uzandırıyorlar sonra ilacı rahime bıraktıktan sonra yardımcısı ile birlikte heme çekiyorlar .10 sn.bi işlem biraz dinlendikten sonra kalkıyorsun.yanında bi tane ped götür çünkü hafifte olsa kanama oluyor.

çok teşekkür ederim canım yaaa çok sağol
bu ay hamile kalamazsam bidahaki ay ismail beye gitmek isterim
o zaman ben sana özelden mesaj atarım sen bana telefonunu verirsin canım olur mu?
ben seni arkadaş listeme ekliyorum kabul et olur mu?
bu arada üçüzlerini sağlıkla kucağına alırsın inşallah
benim içinde dua et arkadaşım hamilelerin duaları kabul olurmuş
çok yalnızım artık dayanamıyorum buralıd değilim kimseyi tanımıyorum
bi bebeğimiz olsa bana arkadaş olcak...

önemli değil canım.inşallah allahım emeklerini boşa çıkarmaz hayırlısıyla bebişine en kısa zamanda kavuşursun.tabiki veririm numarayı .yaşın daha genç.biliyorsun bu tür tedavilerde stres çok önemli .sabırlı ol ve herşeyin hayırlısın iste.olmadığı zamanda üzülme çünkü rabbim sana en hayırlı zamanda yazmış küçük meleğini
nerelisin canım .çalışmıyorum yazmışsında .eşin memur sanırım.

çok teşekkür ederim canım yaa bana moral oluyosun gerçekten.
biz balıkesirliyiz eşim uzman çavuş 2004 kasım ayında geldik buraya ama oturduğum yerde ne komşuluk var nede arkadaşım çok yalnızlık çekiyorum yani anlayacağın...
neyse herşeyin hayırlısı olsun hepimiz için...

X