Kararım doğru mu

Kızlar 1 aylık bir ilişkim vardı. Benim de kullandığım dil sitesinde italyan bir kızla yazışmalarını gördüm. Kız başta soruyor sevgilin var mi diye. Bizimki neden böyle bir soru sordun diyor. Sonra devam ediyorlar konuşmaya . Kiz tekrar sevgilin var mi diyor bu sefer benimki evet diyor. Sonra kiza ōnce instagramin var mi diye soruyor. Kiz hayir deyince watsapp ver diyor. Kiz buradan konuşalim deyince benimki yok ben buraya giremiyorum illa ver diyor. Sonra kiz buna cok yakişiklisin sen ben güzel miyim diye sormuş bu da 1 tane resmin var daha resim at demiş. Kiz atmamis ve konuşma bitmis. Ben bu mesajlari görünce ayrildim. Bana diyor ki sen bunu bahane ettin. Bu bir ayrilik sebebi degil. Sonucta sen de bu sitedesin. Ben de yabanci dil ogrenmek icin konusuyorum ama bu şekil laubali degil. Beni simdi haksiz gibi gostermeğe vicdan cektirmeğe calışıyor. Sizce kararim dogru mu??
Doğru bir karar bas tekmeyi gitsin. Normal erkekler böyle değil, bir sürü sadık olgun merhametli erkek var

Cok dogru hatta müko bir hareket :dondurma:
adamin kasi gozu dili heryeri ayri oynuyor demekki ohh bastan koymussunuz tekmeyi.
Sanal aldatmanın sonu yok bu sebeplerden söz attim ben iyi yillarinizi geçirip sonradan uzulmemissiniz benim gibi 🙏🏼

Kızlar 1 aylık bir ilişkim vardı. Benim de kullandığım dil sitesinde italyan bir kızla yazışmalarını gördüm. Kız başta soruyor sevgilin var mi diye. Bizimki neden böyle bir soru sordun diyor. Sonra devam ediyorlar konuşmaya . Kiz tekrar sevgilin var mi diyor bu sefer benimki evet diyor. Sonra kiza ōnce instagramin var mi diye soruyor. Kiz hayir deyince watsapp ver diyor. Kiz buradan konuşalim deyince benimki yok ben buraya giremiyorum illa ver diyor. Sonra kiz buna cok yakişiklisin sen ben güzel miyim diye sormuş bu da 1 tane resmin var daha resim at demiş. Kiz atmamis ve konuşma bitmis. Ben bu mesajlari görünce ayrildim. Bana diyor ki sen bunu bahane ettin. Bu bir ayrilik sebebi degil. Sonucta sen de bu sitedesin. Ben de yabanci dil ogrenmek icin konusuyorum ama bu şekil laubali degil. Beni simdi haksiz gibi gostermeğe vicdan cektirmeğe calışıyor. Sizce kararim dogru mu??
iyi yapmışsın ama işte affediyor insan bunu bize soruyorsan içinde bir yerlerde affetme isteği var

Kararınız doğru, daha ilk aydan gözü dışarıda... Ayrıca söylemeden edemeyeceğim, İtalya'da erkek mi kalmamış, bir de İtalya erkekleri ile meşhur derler... :KK48:

Dil en iyi dil dile değince öğrenirmiş lafı buraya çuk oturdu galiba :KK70:

Baştan iyi gidiyormuş da niye zıbıttı ki, bu kadar mı aciz bu erkek milleti, ay yakışıklısın, ben güzelmiyim falan diyince hemen taw...muhtemelen kızı çok merak etti, hani görse devamı gelir miydi, hep acabalar kalır aklında.

1 aylık ilişki için kafanı yorduğuna değmez.

sonuna kadar haklısın çok ama çok iyi yapmışssın balık baştan kokmuş zaten.

X