Kararlıyım fakat..

270 veya 300cc daha karar veremedim.. Kas altı, göğüs altı kesisinden damla takılıcak... Ben kesin damla istiyorum.. Senin boy kilo kaç ??

270 veya 300cc daha karar veremedim.. Kas altı, göğüs altı kesisinden damla takılıcak... Ben kesin damla istiyorum.. Senin boy kilo kaç ??

ben ameliyat olalı 7 ay oldu ve 1 dakika bile niye bu ameliyatı neden oldum demedim.. ilk hafta zorlu bir hafta.ben ameliyattan uyandığımda ne baskı ne de acı hissettim,sadece sürekli uyuyordum. kendimi destekleyerek yataktan kalkabiliyordum,2. günde kıyafet denemeye başladım,kollar yukarı aşağı... ama 3. günden itibaren kollarımı bu kadar fazla kullandığım ve ameliyatı hafife aldığım için sonraki 3 gün çok acı çektim.sana gerçekleri anlatacağım.diren bana da takıldı ve gece doktorum kontrole geldiğinde direnleri de çıkarttı.acıyacak mı diye sorduğumda evet acıyacak dedi ve çekildiiği anda gerçekten canım acıdı,ama sadece o anlık,geçti ve gitti yani daha sonrasında bir acı bir sızıı olmadı. 6. ve 7.günden sonra acım azaldı,ben kollarımı çok fazla kullandığım için ciddi çok fazla acı çektim.yataktan kalkarken ve yatarken hep birileri yardımı ile kalktım ve yattım,acı çekeceğin an ,kalkmak istediğin ve yatmak istediğin an oluyo.onun dışında dinlenirken acı filan çekmiyosun.ben yatarken ve kalkarken ağlayarak yatıp kalktm, 2 gün sürdü acının en fazla olduğu an. ama sonuç şahane.. ben iğneden bile korkan bir insanım ve bu ameliyatı oldum,inan insan çok ama çok mutlu oluyor. bir kaç günlük acıya değer bence

ben ameliyat olalı 7 ay oldu ve 1 dakika bile niye bu ameliyatı neden oldum demedim.. ilk hafta zorlu bir hafta.ben ameliyattan uyandığımda ne baskı ne de acı hissettim,sadece sürekli uyuyordum. kendimi destekleyerek yataktan kalkabiliyordum,2. günde kıyafet denemeye başladım,kollar yukarı aşağı... ama 3. günden itibaren kollarımı bu kadar fazla kullandığım ve ameliyatı hafife aldığım için sonraki 3 gün çok acı çektim.sana gerçekleri anlatacağım.diren bana da takıldı ve gece doktorum kontrole geldiğinde direnleri de çıkarttı.acıyacak mı diye sorduğumda evet acıyacak dedi ve çekildiiği anda gerçekten canım acıdı,ama sadece o anlık,geçti ve gitti yani daha sonrasında bir acı bir sızıı olmadı. 6. ve 7.günden sonra acım azaldı,ben kollarımı çok fazla kullandığım için ciddi çok fazla acı çektim.yataktan kalkarken ve yatarken hep birileri yardımı ile kalktım ve yattım,acı çekeceğin an ,kalkmak istediğin ve yatmak istediğin an oluyo.onun dışında dinlenirken acı filan çekmiyosun.ben yatarken ve kalkarken ağlayarak yatıp kalktm, 2 gün sürdü acının en fazla olduğu an. ama sonuç şahane.. ben iğneden bile korkan bir insanım ve bu ameliyatı oldum,inan insan çok ama çok mutlu oluyor. bir kaç günlük acıya değer bence

İlgilendiğin ve içimi rahatlattığın için çok teşekkürler.. Sadece ben değilmişim diyorum... Kas altı olunca herkes aşırı acıyo diyo ama öyle böyle demiyolar doğum acısından zor günlerce ağladım pişman oldum diğen bile var... Cesaretimi toplıcam ve bu ay olucam..

175 cm, kilo 60. neden damla istiyorsun?

birebir çok gördüm... bikaç arkadaşım yuvarlak bi kaçıda damla taktırdı.... Kesinlikle hiç tereddüt etmeden damla istiyorum dedim... Herkese göre değişir belki ama ben göğüsün böle sanki hafif aşaa doğru bombesi olmasını çok beğeniyorum.. Mentor damla protez normalde yuvarlaktan 500 dolar daha fazla.. Yuvarlak daha uygun hep..
Mentor silikonların fiyatı her yerde aynı sende bulabilirsin.. Doktorların aldığı işçilik ve hastane parası değişir..

Son düzenleme:
lilyum ne var ne yok, tarihe karar verebildin mi?

Sormaaaa.... Çok iyi bi hastanede göğüs ameliyatı diğe giren genç bi kız şimdi yoğun bakımda bitkisel hayattaaa olduuğunu öğrendim anestezik bi hata.. tam da bu hafta gün almaya gidicektim... inanılmaz etkilendim... Tabkide her ameliyatın riski var.. Naapıcam bilmiyorum çok olmak istiyorummmmm yardııım.... :KK43:

lilyum ne var ne yok, tarihe karar verebildin mi?

Sormaaaa.... Çok iyi bi hastanede göğüs ameliyatı diğe giren genç bi kız şimdi yoğun bakımda bitkisel hayattaaa olduuğunu öğrendim anestezik bi hata.. tam da bu hafta gün almaya gidicektim... inanılmaz etkilendim... Tabkide her ameliyatın riski var.. Naapıcam bilmiyorum çok olmak istiyorummmmm yardııım.... :KK43:

yani arkandan kovalayan yok neticede. rahat ol bence, ne zaman kendini hazır hissedersen o zaman alırsın ameliyat günü. Ben de öyle yapacağım.

yani arkandan kovalayan yok neticede. rahat ol bence, ne zaman kendini hazır hissedersen o zaman alırsın ameliyat günü. Ben de öyle yapacağım.

Çok doğru diosun... Ama uzattıkça daha da korkuyorum biran önce olmakta istiyorum.. Bakalım... Doktorumu deiştirdim şimdiii Serhat Tuncer die bi doktorla görüşücem... Bakalım... Önceden ağrısından korkuyodum şimdi de ameliyat riskli geçer mi uyanabilir miyim die korkuyorum keşke hemen olsaymışım... :KK43:

bu ameliyatın fiyatı nedir? ve en önemlisi ankara da güvene bileceğim bir doktor nasıl bulabilirim? yaptıran arkadaşllara çok imreniyorum genç kızlığımdan beri bu sorun beni çok üzüyor

lilyum sizin arkadaşlarınız yaptırmış görmüşsünüz, bnm malesef kimse yaptırmadı ilk ben olucam bu nedenle kıyaslama yapacak örnek modeller vs yok etrafımda. görüntü az çok nette resimlerden baktım ancak bnm için en önemlisi hissetme kısmı. yani siz hiç dokundunuzmu:)) ele geliyormu, ses gıcırtı yapıyormu. erkek arkadaşları durumdan memnunmu. görsellik kdr bunlarda önmli. bnm ilerde erkek arkadaşım söylemediğim taktirde bunu anlarmı. katıjel ve sıvı çeşitleri varmış. herhalde katı olan ele geliyordur?? siz hangisini tercih ettiniz

haftaya ankaraya gidiyorum dr.ları araştırıyordum buradan, ya ben dokunmak istiyorum canlı bir örneğe:KK70:
birde fiyat ne dedi? yardımlarınız gerçekten önemli, her an vazgeçiyorum çünkü, bu sfr kesin dedim çıktım yola bakalım, işlh

Kızlar ben ameliyat olalı 7 ay oldu. Göğüs altı kesisi. Contractubex adlı kremi ilk 1-2 hafta kullandım ama sonra bıraktım. Bir işe yarıyor mu emin olamadım. Bu izler şuanki haliyle mi kalacak daha fazla geçecek mi?

X