Salon ve Günlük Oda Dekorasyonu Kardeşim iç mimar (youtube kanalı açtı)

Salon ve günlük odalarınızın dizaynı, dekorasyonu ve tavsiye yorumları

sh3r0

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2011
37
0
Kızlar merhaba ,
Kardeşim yoğun ısrarlarım sonrasında youtube kanalı açtı :) kendisi üniversiteyi birincilikle bitirmiş başarılı bir iç mimar.Kanalına abone olup yorumlarınızı ve isteklerini belirtirseniz ne konu hakkında istiyorsanız kendisine soru sorabilirsiniz.Ev dekorasyonu , ev turları ve tavsiyeler içeren bir kanal.Çok kısa sürede büyüyeceğine eminim :)Burada çok fazla ev dekorasyonu soruları geliyor.Hepsini kendisine iletip video çekmesini isteyebilirsiniz :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Boyle bır reklamın burada yasak oldugunu sanıyorum.. Belkı bilerek belkı bilmeyerek yorum yaptınız.. Bır arastırın ıstersenız

Boyle bır reklamın burada yasak oldugunu sanıyorum.. Belkı bilerek belkı bilmeyerek yorum yaptınız.. Bır arastırın ıstersenız
Canım çoook uzun zamandır üyeyim bu siteye , ne zaman estetisyen arasam doktor arasam hep bu siteden keşfettim , dekorasyon bölümünde kardeşimi paylaşmam yasak olmamalı .

Canım çoook uzun zamandır üyeyim bu siteye , ne zaman estetisyen arasam doktor arasam hep bu siteden keşfettim , dekorasyon bölümünde kardeşimi paylaşmam yasak olmamalı .

tabii ki yasak değil de 10 ez paylaşıyorsanız bu iyi niyetli bir paylaşım olmuyor !

X