Kardeşim!! Kizlar lütfen yardim edin.

birgaripyazar

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
29 Mayıs 2013
1.528
677
7.sinifa giden bir kiz kardeşim var.Bana bugün whatsap dan abla bana yardim et masturubasyondan kurtulamıyorum hep yapiyorum bagimlilik gibi oldu.Bosalincs rahatliyorum.Abla birakmak istiyorum yapamiyorum diye yakindi yardim istedi.Ben suan baska sehirdeyim yeni evliyim.Bizimkiler cok ilgisizdir cocuk konusunda.Ozel okula gonderirler,elinde son model telefon ama is yardim etmeye yardimci olmaya gelince foss.Ben ne yapabilirim sizce?Uzaktan bakinacagim duzgun bir psikolog bulursam ona gitmeleri için ikna etmeye calisicam.

Bekleyin ozaman konusmanin ekran fotografini atayim ozaman inanirsiniz.Sizofren degilim cok sukur kendi kendime kurup soyleyecgim

olabilir tabide, bunu sizinle watsap aracılığı ile paylaşması biraz garip geldi..

ne denir, napılır bilmemki :KK70:
uzman yardımı almaya çalışın, bence kötü bişi olmasa gerek, oda bir ihtiyaç tabi..
sürekli kısmı kafa karıştırıcı

• Beğen
Reactions: Hbb
Hemen fakesin uyduruyorsum damgasini vurmaya ne meraklısınıZ

Eklentiler

• 2017-03-05-18-59-41.jpg
    2017-03-05-18-59-41.jpg
    57,4 KB · Görüntüleme: 586
  • 2017-03-05-19-01-13-1.jpg
    2017-03-05-19-01-13-1.jpg
    72 KB · Görüntüleme: 568
7.sinifa giden bir kiz kardeşim var.Bana bugün whatsap dan abla bana yardim et masturubasyondan kurtulamıyorum hep yapiyorum bagimlilik gibi oldu.Bosalincs rahatliyorum.Abla birakmak istiyorum yapamiyorum diye yakindi yardim istedi.Ben suan baska sehirdeyim yeni evliyim.Bizimkiler cok ilgisizdir cocuk konusunda.Ozel okula gonderirler,elinde son model telefon ama is yardim etmeye yardimci olmaya gelince foss.Ben ne yapabilirim sizce?Uzaktan bakinacagim duzgun bir psikolog bulursam ona gitmeleri için ikna etmeye calisicam.

Gercekten garip bir yazarsin..

Zor cok zor...

bağımIıIık mıı
cok sacma sigara mı aIkoI mu bu bağımIıIık yapsın da abIa kurtar beni desin yok artık :işsiz:

Zaten burada işin icinden cikilamayam konu oldugu zaman insanlar "ehuhe" "inanasom gelmiyor" gibi şeyler yazmaya ne merakli olmuş

Aşağıya ekran fotografini koydum kendi kendime uydurup yazmıyorum.
Gördüm. Kardeşin çok abartmış yani anlatım tarzı çok abartılı dünyanın en büyük suçunu işlemiş gibi anlatmış. Tamam yaşı küçük ama çoğu kadının yaptığı bir şey bu. Abartmaması bağımlılığa dönüştürmemesi kaydıyla masturbasyon yapmasında bir sakınca yok. Bağımlılığa dönüşmesi psikolojik bir sorundur psikologa yönlendirin

Konuyu açtığın zamanla yazışma zamanları da uymayınca ....
Sen cok zekisin yaklasik bir saat önce konu konusuldu dakkasinda burada mi paylasacaktim pardon da?Ayriyeten gelecek zaman degil gecmis zaman saati var orada bildigin boyle bir ayarlama varsa soyle ben se bileyim.

X