Kardeşimin Bir Sorunu Var

dilrubasert

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Haziran 2013
241
29
Kızlar, erkek kardeşim serbet çalışıyor. dün bana açıldı, ben de size sorayım dedim. Bir yardımcı olursanız sevinirim. Ticarı mal aldığı bir firma ki İzmirin en büyük firmalarından birinin hanım müdiresi kardeşime duygusal anlamda yakınlık gösteriyormuş. yanına geliyor saatlerce oturuyor, açık hesap, uzun vadeli mal veriyormuş. önceden peşin para ile bile mal almak için sıraya girerdim diyor. Kız çok güzel, boylu poslu, gayet düzgün fizikli, kültürlü, yüksek eğitimli, güler yüzlü aslında birçok erkeğin arzulayacağı türden biriymiş. Ama kardeşim evli, çoluk çocuğu var. Onun için sadece onunla iş konuşuyor, farklı bir duruma girmiyormuş. Fakat bu böyle süremez diyor. Bu hanımı kırmadan, bunun duygusal yaklaşımını nasıl bloke edebilir. Bu konuda yardımcı olabilirseniz minnettar olurum kızlar.

Kızlar, erkek kardeşim serbet çalışıyor. dün bana açıldı, ben de size sorayım dedim. Bir yardımcı olursanız sevinirim. Ticarı mal aldığı bir firma ki İzmirin en büyük firmalarından birinin hanım müdiresi kardeşime duygusal anlamda yakınlık gösteriyormuş. yanına geliyor saatlerce oturuyor, açık hesap, uzun vadeli mal veriyormuş. önceden peşin para ile bile mal almak için sıraya girerdim diyor. Kız çok güzel, boylu poslu, gayet düzgün fizikli, kültürlü, yüksek eğitimli, güler yüzlü aslında birçok erkeğin arzulayacağı türden biriymiş. Ama kardeşim evli, çoluk çocuğu var. Onun için sadece onunla iş konuşuyor, farklı bir duruma girmiyormuş. Fakat bu böyle süremez diyor. Bu hanımı kırmadan, bunun duygusal yaklaşımını nasıl bloke edebilir. Bu konuda yardımcı olabilirseniz minnettar olurum kızlar.

Ayyy durum kötüymüş. Bence kibar bir şekilde eşinden ve çocuğundan bahsetsin bayanın yanında? Yani çaktırmadan bir şekilde araya sıkıştırabilir bence. Eşi duysa çok üzülür yazık:KK43:

Evli oldugunu bilmiyor galiba eğer biliyor da yinede yakın davraniyorsa kardesiniz kendini geri ceksin

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bol bol eşinden ve çocuklarından bahsetsin.. Ama eşinden konuşurken çocuğunun annesi gibi deilde aşık olduğu sevdiği karısı olarak.. Çünki karşıdaki evli ama çocuk için katlanıo gibide yorumlayabilir.. Hala kadın devam ederse bence kardeşiniz çıksın ordan.. Kadın o kadar güzelse ve ilgiliyse ateşle barut misali.... yengenize ve yeğeninize yazık olur.

Iki ucuda zor mesele.. ama ben olsam ne olursa olsun işim içinde olsa çocuğumu ve evliligimi tehlikeye atmazdim

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

kesinlikle berbat bi durum...adam bir yandan aile düzenini korumaya, diğer yandan işini korumaya çalışıyor...ne kadar fırsatçı insanlar var yaaa, kadına bak evli olduğunu bile bile asılması, mide bulandırıcı...neyse topiği açalı 1 aya yaklaşmış, nasıl çözüm bulabilmiş mi kardeşiniz? inşallah o kadından sıyrılmayı başarmıştır...

X