kardeşimin düğünü için abiye hangisi daha güzel

Keşke az daha fazla vaktin olsaydı şu Çin'den getirtilen siteleri tavsiye ederim alibaba aliexpres gibi :) arkadaşım gelinliğini ordan getirtti çok güzeldi fiyatı 300 tl inanılır gibi değil burda aynısı kim bilir kaç bin tldir ama 15 20 günü buluyor gelmesi

zaten o elbise 38 beden gibi ben 36 giyiyorum daraltmamda grekecek

çok işlem ister ama o zaman. hem ek masraf hem de sonunda istediğiniz gibi olmazsa riskli. bedeninize uyacak başka bir elbise daha iyi olur bence. benim kardeşimde birkaç hafta önce evlendi. stresli işler:KK17: sarı olan modelin arkası da gzel o da olabilir

Keşke az daha fazla vaktin olsaydı şu Çin'den getirtilen siteleri tavsiye ederim alibaba aliexpres gibi :) arkadaşım gelinliğini ordan getirtti çok güzeldi fiyatı 300 tl inanılır gibi değil burda aynısı kim bilir kaç bin tldir ama 20 günü buluyor gelmesi bende bi kaç bişey getirtmiştim bedava kargoya çok uygundu
aliexpress çok kafama takılıyor orada çok güzel modeller var gelmesi yetişir mi bilemedim. birde fotodakinin aynısı gelir mi bilemedim

çok işlem ister ama o zaman. hem ek masraf hem de sonunda istediğiniz gibi olmazsa riskli. bedeninize uyacak başka bir elbise daha iyi olur bence. benim kardeşimde birkaç hafta önce evlendi. stresli işler:KK17: sarı olan modelin arkası da gzel o da olabilir
ay sorma kaç gündür bunaldım bir elbise seçemedim. kırmızı elbisenin arkadan görünüş fotosu olmadığı için sarıyı ekledim. sarı düşünmüyorum çünkü beni solgun gösterir diy ama turuncu elbiseyi de çok beğendim fakat bu elbiselerin olduğu sitede8-15 gün içinde teslim edildiği yazıyor benim 17 günüm falan var. ayrıca fotoğraftaki gibi bişey mi gelecek kararsız kaldım.

Aliexpres yetişmez ama 17 güne falan ben sürekli oradan alışveriş ediyorum da söyleyeyim
söylediğin iyi oldu aklımda bulunsun oradan alışveriş yapma konusunda hep tereddüt ediyorum deneyim bari. abiye konusunda aliexpress te tavsiye edeceğin bir satıcı varmı

İlk elbiseyi beğendim bide sarı olanı 2. Paylaştığını hiç beğenmedim sanki tadilat hatası var gibi yukarda duruyor transparan kısmı

İlk elbiseyi beğendim bide sarı olanı 2. Paylaştığını hiç beğenmedim sanki tadilat hatası var gibi yukarda duruyor transparan kısmı
2. için herkes öyle diyor bana 1 beden büyük tadilat gerekecek. 1. etek ve büstiyeri çok beğendiğim için o elbiseyi terziye verip etek ve büstiyer formatına sokabilir miyim diye düşündüm

canım sarı düşünmüyorum beyaz tenli olduğum için soluk gösteriyor o hemen üstündeki elbisenin arkasının görüntüsü kırmızıyla aynı elbise yani
o zaman diğerlerine de hiçbakmadan Kırmızıyı seçmelisin. Teninle uyum sağlamalı. Herne kadar model de önemli olsa..

index.php
Şunu dıyorum..

o zaman diğerlerine de hiçbakmadan Kırmızıyı seçmelisin. Teninle uyum sağlamalı. Herne kadar model de önemli olsa..
hangi kırmızıyı canım birde turuncuyu da çok beğendim ama işte o sarı arkası olan fotoyla turuncunun sitesini hiç duymadım acaba güvenilir mi ve 15 günde teslim ediyorlarmış

bunun sırtı işte sarı gibi. turuncudan daha mı güzel sence
Tabiki de daha güzel. Sonuçta kardeşinizin düğünü. Kuzeninizin veya arkadaşınızın olsaydı,daha sade bir şey bakın . mesela turuncuyu alabilirisniz derdim ama. Bence kırmızı düğün için çok uygun. bBuraya yüklediğiniz fotoları baz alıyorum tabi. Daha güzel modeller de vardır da..bu fotoların içinden en uygunu ve güzeli bu yorumumdaki elbise..

Tabiki de daha güzel. Sonuçta kardeşinizin düğünü. Kuzeninizin veya arkadaşınızın olsaydı,daha sade bir şey bakın . mesela turuncuyu alabilirisniz derdim ama. Bence kırmızı düğün için çok uygun. bBuraya yüklediğiniz fotoları baz alıyorum tabi. Daha güzel modeller de vardır da..bu fotoların içinden en uygunu ve güzeli bu yorumumdaki elbise..
gkabiye diye bir site hiç duydun mu . biraz daha bakayım oradakilerin modellerini beğendim

X