kargo paketimi kaybetti sanirim

İnsallah T****yol'dan almissindir.
Bir benzeri başıma geldi, bir ay gitmeyen kargom vardı. İade etmiştim. A**s kargo ile boşu boşuna uğraştım bir ay. Sonra t****ol'a canlı desteğe bağlandım. Hemen gitti
A**S kargo pişmanlıktır.
Bi firmanın her şubesi mi aynı sorunda olur ya. Teslim edilmeyen kargoyu teslim edildi yazmaları, teslim edilmesi gereken kargoyu aşağıya büfeye bırakmaları,en az 3 gün sonra dağıtıma çıkarmaları, pandemi döneminde EVDE YOKTUNUZ demeleri.. Say say bitmez.

8 yildir e ticaret yapiyorum tum kargo firmalariyla calistim yurtici iclerinde gercekten en iyisi, ama ona ragmen yasadigim ortada dusunun digerlerini.... sube daha bir kac ay once acildi muhtemelen deneyimsiz ve dikkatsizlerz subeyle alakali olma ihtimali daha yuksek cunku
Kesinlikle şube ile alakalı bu mahalle ile ilgili olan şube dağıtım görevlisine birgün memnuniyetimi dile getirdim lütfen memnun olmayın da bu kadar yoğun olmayalım dedi 😁ben de şu güne kadar hiç sorun yaşamadım ama Aras kargo ile defalarca yaşadım kızımın bezlerini hep internetten almıştım Aras hep gecikmeli getirdi hatta getirmedi gidip şubeye almak durumunda kalmıştık

kizlar kargo geldi:)

kargoyu getiren kurye uzaktan hemen uzatti kutuyu gitmeyenkalkti, nerdeymis koli dedim, ben bu bolgeye bile bakmiyorum baska bir bolgedeyim bana su adresten koliyi al su adrese gotur dediler bende getirdim dedi.

olay su: satis yapan firmanin sirket ismi turkuaz muzik falan fistik
dun yakin bolgemizdeki turkuaz medya binasina toplu kargo gonderilmis uzerindeki turkuaz yazisini gorunce alici ismi vs bakmadan digerleriyle oraya birakmislar

daha once baska bır ev adresı tanımlandıgına daır sıkayetler okumussunuz ya
o muhtemelen şöyle bırsey olabılır sahıs almısdır denemıstır gerı ıade etmıstır e halıyle ondan baska ev tanımlı kalmıs olabılır sonucta aldıgımız bırcok urun bır baskasının gerı ıade etmıs oldugu olabılır

kargonuzun bulunacagını dusunuyorum bulunmazsa zaten para ıadesını alırsınız

aldıgınızda da paketı ıncelersınız acıldıgını gorursenız teslım almayın ıade edıp bunu bıldırın kı konuda bahsettıgınız suphelerı ustunuzden atmıs olursunuz
o zamanda iadeli urun oldugu soylenmeli ve alan kisi bilerek almali degil mi? yurtdisinda yasiyorum ve bunun bir adi var. bilerek aliyorsun. bir kez alinmis acilmis ama sorunu yok sadece begenmemis alan kisi.. daha ucuz oluyor. aliyorsun onlardan.

kizlar kargo geldi:)

kargoyu getiren kurye uzaktan hemen uzatti kutuyu gitmeyenkalkti, nerdeymis koli dedim, ben bu bolgeye bile bakmiyorum baska bir bolgedeyim bana su adresten koliyi al su adrese gotur dediler bende getirdim dedi.

olay su: satis yapan firmanin sirket ismi turkuaz muzik falan fistik
dun yakin bolgemizdeki turkuaz medya binasina toplu kargo gonderilmis uzerindeki turkuaz yazisini gorunce alici ismi vs bakmadan digerleriyle oraya birakmislar
gozunuz aydin insallah sorunsuz calisir.

cok sansliymissin:) ben hep acildiktan sonra iadelerim elimde patladigi icin ya hic kabul etmiyorum kargoyu bu gibi durumlarda ya da herseyi goze aliyorum
ınternetden bırsey aldıgınızda tuketıcı hakkı geregı 15 gunde ıade sansınız var

sıze nasıl gonderıldıyse aynı sekılde patpata sarılı kutusunda posetınde gondermek sartıyla
tuketıcı olarak bu hakkınız sızın ıade kabul olmadıysa buyuk ıhtımal paketlemede bır hata yapmıs olabılırsınız

Ben çok açtım ve iade ettim ...
aynen ...

bende tum alısverısımı ınternetden yapıyorum
ınternet uzerınden satıs da yapıyorum
tuketıcı olarak ıade hakkımız ınternet alısverısınde zaten kural bu 15 gunde ıade dıye ... sadece kısıye ozel tasarım urunler olursa ''bazı seylerde'' ıade olmuyor onda da satıcı sıze ozel uretım oldugundan ıade yoktur dıyor

X