Kari koca evden çalışmak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaşlar, para bir sürü sorunu çözüyor. Ben 30uma gelmeden trilyonlar kazandim simdi de sefasını sürüyorum. Sen zaten yapacağını yaptin bunca yıl artik fazla yorulma asci tutalim diyen bir kocam var. Simdi artik ben isi birakip hobilerimle ilgilenmek istiyorum. Ve yemek yapmak ilk ele aldığım mevzu. Ben de ona artik kendi ellerimle güzel yemekler yapmak istiyorum ve yapacagim da insallah. Yoksa ayda bir yurtdisina tatile gidiyoruz zaten guzel yerlerde yiyip iciyoruz ben de teşekkür mahiyetinde evde güzel yemekler yapmak istiyorum, konu bu aslında. Bir tutturdunuz psikolojik siddet. Hani nerede?

Sizi üzmek için söylemiyorum ama anne-baba-çocuktan oluşan bir aile hayatı deneyimlemediginizi siz söylediniz. Bu yüzden yasadiginizin şiddet olduğunun farkında değilsiniz muhtemelen. Ama bunun adı şiddet, bu gayet açık ve net.

Biz uyarimizi yaptık, gerisi sizin bileceginiz iş.
Para birçok sorunu çözer ama parayla normal bir evlilik satın alınamıyor işte. Sadece sorunları erteler ya da üzerini ortersiniz şu an yaptiginiz gibi.
Surada sabahtan beri imkanlarinizi ovup duruyorsunuz ama inanin kimsenin umurunda değil. Kimse vah vah etmekten vazgecmiyor paraniz olduğunu ogrenince. Yaşadığınız şiddet kimsenin gözünde şiddet olmaktan çıkmıyor. Ki az once de dediğim gibi kimsenin sartlarini bilmiyorsunuz. Komik oluyor yani, yapmayin.

Koku bu yayılıyor. Bunu da mi anlayacak kapasiteniz yok.
Valla düz fakir dubleksinde üst kata koku gitmiyor. Kocanız üst katta otururken alt katta yapılan koku üstte geçmez.
Apartman sorunudur o evde yemek sorunu. Büyük villada böyle bir sorun olmaz. Bence siz biraz sakinleşin konu saçma bir hal aldı

Valla düz fakir dubleksinde üst kata koku gitmiyor. Kocanız üst katta otururken alt katta yapılan koku üstte geçmez.
Apartman sorunudur o evde yemek sorunu. Büyük villada böyle bir sorun olmaz. Bence siz biraz sakinleşin konu saçma bir hal aldı
Ya dubleks mi ben 2+1 kiradayim daha fakirim baya fakirim :KK43: eve gidip yemek yapayım en iyisi .

Apartmanda bile sorun olmayabiliyor yahu. Ay çok güldüm konu sahibi Allah iyiliğini versin. O kadar çalıştım sağlam paralar kazandım şu özgüvene erişemedim. Örnek teşkil ettiniz resmen 😂

Apartmanda bile sorun olmayabiliyor yahu. Ay çok güldüm konu sahibi Allah iyiliğini versin. O kadar çalıştım sağlam paralar kazandım şu özgüvene erişemedim. Örnek teşkil ettiniz resmen 😂
Siz de mi zenginsiniz:KK43: herkes zenginmis peki kocanız size aşçı tuttu mu ?

hirslandikca ve sinirlendikce komik hale düsmeye basladiniz. Konuyu silmeniz birseyi degsitirmiyor ilk sayfada alinti var.
Konuyu sizin gibi yeni insanlar da yorum yapma geregi duymasin diye editledim. Sorun kalmadi çünkü. Yurdum insani anlamadığı hayatlara taş atıyor

Belki de sandalyeye oturup tüpü de sehpaya koyuyordur ya kıskanmayın fakirler 😂😂
Ya umarım konu sahibi fark eder kendisine yapılanı . Bu kadar para varken bı terapiye gitse kendisine uygulanan şiddeti görür .
Not: sehpa altın varaklı. Ya bı de düşünsene herkes zengin karşı villadan komşusu geliyir balkonda piknik tupunde yemek yapan komşu :)

Ya umarım konu sahibi fark eder kendisine yapılanı . Bu kadar para varken bı terapiye gitse kendisine uygulanan şiddeti görür .
Not: sehpa altın varaklı. Ya bı de düşünsene herkes zengin karşı villadan komşusu geliyir balkonda piknik tupunde yemek yapan komşu :)
Saçlarında milyorluk balyaj tırnaklar protez tüpte sote yapıyorsun 😂😂😂
Zengin olsam komşumu böyle balkonda görsem vücudumun her yeriyle gülerim.
Para var huzur yok harcamayı bilmiyorlar

Konuyu sizin gibi yeni insanlar da yorum yapma geregi duymasin diye editledim. Sorun kalmadi çünkü. Yurdum insani anlamadığı hayatlara taş atıyor
Konunuza ilk yorumu yapmıştım. Öyle çiğleştiniz ki fakir eziklemeye vardırdınız olayı. Yaşadığınız ortamda bu moda girmeniz normal belki. Durumunuz üzücü. Kendinizi ezdirmeyin, insanları da ezmeye çalışmayın. Gülünüp geçilecek şeyler söylüyorsunuz, yapmayın. Çözüme odaklanın sadece. Banlanacaksınız mesajı sildiğiniz için. Geri döndüğünüzde daha sakin ve mantıklı olursanız daha sağlıklı sohbet ederiz.

Vallahi zengin değilim, orta halliyim ama ben bile balkonda çömüp tüpte et kızartmıyorum sbshshsnd
Balkonumuz büyük, teras gibi. Ve orada tezgahim var dolaplarim var. Ben kocama hizmet etmek istiyorum arkadas. O kokudan rahatsiz oluyorsa gayet de evin icinde pisirmem. Sizin kendinizden baska kimseye sayginiz yok mu. Bence asil benciller buradaki piknik tüpüyle dalga gecmeye calisanlar. Ben gayet de memnunum, nasil daha iyi olabilirim diye buraya sordum ama buradakiler kendini sadece iyi saniyor.

Balkonumuz büyük, teras gibi. Ve orada tezgahim var dolaplarim var. Ben kocama hizmet etmek istiyorum arkadas. O kokudan rahatsiz oluyorsa gayet de evin icinde pisirmem. Sizin kendinizden baska kimseye sayginiz yok mu. Bence asil benciller buradaki piknik tüpüyle dalga gecmeye calisanlar. Ben gayet de memnunum, nasil daha iyi olabilirim diye buraya sordum ama buradakiler kendini sadece iyi saniyor.
Aspiratör satın alın. Dandik apartman dairesi evimdeki aspiratör sayesinde bir gram koku gitmiyor hiçbir yere. Bu havada balkonda et kızartmaktan kurtulursunuz.

Ayrıca siz eşinize hizmet etme isteğiyle onca çaba verip uğraşırken beyefendi rahatsız olmayıversin. Üstelik çalışan bir kadınsınız, kocanız altından mı yahu ne bu savunuculuk? Sana yemek yapıyorum bir de laga luga yapıyorsun, zıkkım ye desenize?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X